زهرا نامور مبارزه با بیماری و کنکور

زهرا نامور SMA و کنکور را شکست داد! 

 

 

انگیزشی رتبه کنکور-زهرا نامور

 

 

زهرا نامور رقابت با کنکور و بیماری 

 

 

زهرا نامور دختری که مبتلا به بیماری SMA بود رتبه 38 کشور و رتبه 5 منطقه 1 در کنکور سراسری تجربی سال 98 را کسب کرد!این دختر توانمند سال هاست از بیماری نادر SMA رنج می برد!

 

 

بیماری SMA:

 

 

بیماری SMA یک بیماری نادر است.spinal muscular atrophy آتروفی عضلانی نخاعی به اختصار SMA یک بیماری عصبی_عضلانی می باشد که نورون حرکتی ازدست رفته و عضلات تحلیل می رود.تمام درمان ها و کارها به این خاطر است که روند تحلیل عضلات کندتر پیش برود!این بیماران باید هزینه های بسیاری بالایی نیز خرج کنند که با تمام این وجود درمان قطعی وجود ندارد.زهرا نامور با تمام این مشکلات و سختی ها موفق به اخذ رتبه 38 کشوری در کنکور سخت تجربی شده است!

 

 

بهترین مشاوره کنکور تجربی !

 

 

سختی های زهرا نامور در راه موفقیت کنکور

 

 

زهرا وقتیکه 8 سال داشت بطور مکرر و مدام زمین می خورد پس از 2 سال پزشکان متوجه شدند که زهرا نامور مبتلا به بیماری SMA است!سال هایی که اوج هیجان و بازی و شادی کودکان است!دقیقا در آن سال ها زهرا نامور ناچار شد که از صندلی چرخدار استفاده کند.شاید تحمل تمام این سختی ها برای زهرا و خانواده اش سخت بود اما او تسلیم نشد.او و خانواده اش معتقد بوند حتما حکمتی در این کار وجود داشته است!زهرا نامور به تحصیلش ادامه داد حتی مجبور شد برای ادامه تحصیلش مدرسه اش را عوض کند،اما تسلیم نشد و توقف نکرد!

 

 

اراده کنکور زهرا نامور!

 

 

زهرا نامور که در مدرسه تیزهوشان(سمپاد)تحصیل می کرد بیان کرد:در مدرسه جو و شرایط تحصیل و مطالعه خوب وجود داشت البته اجباری در کار نبود شرایط وجود داشت و او نیز از این امکانات بهره برد!زهرا نامور می گوید:از سال دهم که وارد فضای جو کنکور شدم به رتبه نمی اندیشیدم سال یازدهم در آزمون های آزمایشی 6 بار رتبه تک رقمی کشور و 2 بار رتبه یک را کسب کردم.

 

 

روز کنکور زهرا نامور

 

 

زهرا نامور گفت:بدلیل مشکلاتی که سر جلسه کنکور برایم پیش آمد ناامید شدم و حتی به فکر پشت کنکور ماندن نیز بودم!اگر خود واقعی ام کنکور می دادم رتبه ام از این نیز بهتر می شد!

 

 

برای مشاهده کلیپ های انگیزشی ما را در کانال آپارات دنبال کنید .

 

 

 

مشاوره کنکور رایگان

 

 

 

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید 

 

 

 

دوست عزیز! شما برای کنکور چقدر تلاش می کنید ؟

 

۵
از ۵
۲۳ مشارکت کننده
ziba گفت:
درود ب اراده قویش . همینطوری موفقیت کنکور کار سختیه حالا با بیماری تونسته رتبه برتر کنکور بشه واقعا فوق العادست