زمان دقیق بازگشایی دانشگاه 99

دانشگاه ها کی باز می شود؟

 

بازگشایی دانشگاه

 

 

زمان شروع دانشگاه ها از زبان وزارت علوم

 

وزارت علوم،از چند مدت پیش اعلام کرده بود که شروع قطعی سال تحصیلی برای دانشگاه ها 15 شهریور است و این موضوع قطعی می باشد!

 

کمی زودتر یا کمی دیرتر!

 

طبق گفته وزیر علوم شروع ترم جدید از 15 ام شهریور ماه می باشد. قضیه به این صورت نیست که دقیقا پانزدهم شهریور ماه 99 همه ی دانشگاه ها شروع به فعالیت کنند و کارخود را آغاز کنند! باتوجه به برنامه ریزی دانشگاه ها آنها می توانند فعالیت خود را کمی زودتر و یا کمی دیرتر آغاز کنند که این موضوع بر عهده دانشگاه ها می باشد.

سید حسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران،بیان کرد که شروع سال تحصیلی برای دانشجویان دانشگاه تهران از 29 ام شهریورماه خواهد بود که کلاس های درس از 29 ام شهریورماه یا همان اوایل مهر آغاز می شود.

 

بازگشایی دانشگاه مجازی یا حضوری؟

 

وزیر علوم،دکتر غلام منصوری، اظهار کرد که کلاس ها بصورت ترکیبی از حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

 

ثبت نام جدیدالورودی ها سال 99

 

ثبت نام جدید الورود ها بصورت ویژه و متفاوت انجام خواهد شد و بنابه شرایطی که امسال ویروس کرونا برای همگان ایجاد کرده ثبت نام دانشجویان جدید الورود بصورت مجازی خواهد بود!

آنچه دانشگاه ها تلاش می کنند براین است که دانشجویان در نیمسال بعدی چند مدتی در دانشگاه حضور یابند تا  شرایط دانشگاه ها را بیشتر بشناسند و ارتباط نزدیکتری با محل تحصیل خود داشته باشند.

 

زمان شروع کلاس ترم جدیدالورودی 99

 

شروع ترم جدیدالورودی ها از آبان ماه خواهد بود و آنچه توصیه می شود این است که تعداد واحد های درسی کمتری اخذ شود تا بتوانند براحتی آنها را برنامه ریزی کنند.

در نهایت دکتر غلام منصوری ابراز امیدواری کرد که امید است با پایان داستان کرونا دانشجویان را هرچه زودتر در دانشگاه ها ببینیم!

 

 

عکس هایی از داوطلبان که سر کنکور خوابیده بودند!کلیک کنند.

 

خوابیدن داوطلب در کنکور/vahidimeni.ir

 

 

برای دیدن کلیپ های فول انگیزشی وارد کانال آپارات شوید.

۵
از ۵
۲۴ مشارکت کننده