برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400

کنکور نظام قدیم در سال 1400

 

احتمال تمدید نظام قدیم کنکور 1400

نظر سازمان سنجش در مورد کنکور نظام قدیم در سال 1400 به این ترتیب است که خانم زرین آمیزی در این مورد گفتند:سازمان سنجش مرجع رسیدگی به این موضوع نیست اما چون رییس سازمان سنجش،رییس شورای سنجش و پذیرش وزیر علوم نیز هست داوطلبان می توانند در خواست خود را برای سازمان سنجش ارسال کنند .که در صورت رسیدن به حد نصاب و بالا بودن تعداد درخواست ها مبنی بر تمدید کنکور نظام قدیم در سال 1400جهت رسیدگی، موضوع در کمیسیون ویژه مطرح و در این باره تجدید نظر شود .

 

نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش 

جهت ارسال درخواست برای تمدید کنکور نظام قدیم در سال 1400می توانید مستقیم از سایت سازمان سنجش،بخش سیستم پاسخگویی قسمت ارسال در خواست اقدام کنید .

 

کمپین کنکور نظام قدیم تا 1400

با توجه به دلایلی که جلوتر گفته خواهد شد داوطلبین کنکور دست به ارسال درخواست و ایجاد کمپین های کنکور نظام قدیم تا 1400 کرده اند برای مثال یکی از سایت هایی که شما می توانید جهت ثبت درخواست استفاده کنید که البته نسبت به سایت سازمان سنجش رسمیت کمتری دارد سایت فارس من است که می توانید جهت ثبت درخواست تمدید کنکور نظام قدیم در سال 1400 اقدام کنید .

 

لزوم برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400

با توجه به شرایطی که در صورت عدم برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400پیش خواهد آمد . همه داوطلبان باید از منابع نظام جدید یعنی کتب پایه دهم و یازدهم و دوازدهم مطالعه و برای کنکور آماده شوند. در این صورت کار تا حدودی برای بچه های نظام قدیم سخت خواهد شد و گذشته از سختی کار، تهیه منابع کتب درسی و کتاب های تست قطعا هزینه های بالایی برای داوطلبین نظام قدیم خواهد داشت .

 

 

برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400

 

 

بهترین راهکار برای کنکوری های 1400 نظام قدیم

با همه ی این اوصاف چه کنکور نظام قدیم در سال 1400 تمدید شود و چه تمدید نشود شما باید زمان را مدیریت کنید و از فرصت های زمانی برای مطالعه استفاده کنید .شاید تصمیم گیری در رابطه با این موضوع خیلی طول بکشد و به همین زودی نتیجه ای اعلام نشود . شما نباید زمانتان را ازدست بدهید .به همین دلیل بدانید که تا حدودی شباهت هایی بین منابع نظام جدید و قدیم وجود دارد و همچنین اینکه کلیت مطالب تقریبا یکسان است و چه بسا در برخی منابع شاهد حذف برخی مباحث از نظام قدیم در دروس نظام جدید هستیم! پس هر چه زودتر دست به کار شوید! درضمن اگر فعلا به دلیل در دسترس نبودن کتب نظام جدید مطالعه را متوقف کرده اید می توانید کتاب های نظام جدید را از سایت پایگاه کتاب های درسی تهیه کنید . پیشنهاد میکنم تا می توانید از مطالب و کلیپ و ویس برای تقویت انگیزشی کنکور استفاده کنید تا هر روز پر انرژی مسیرتان را ادامه دهید .

دوست عزیز! اگر سوالی داشتید می توانید از این طریق به صورت رایگان از مشاورین ارشد ما بپرسید .

۵
از ۵
۱۹ مشارکت کننده