کنکور هنر 99

کنکور سراسری هنر99 برگزار شد!

 

کنکور هنر 99

 

کنکور هنر:

کنکور هنر یکی از 5 کنکور سراسری است که هرساله داوطلبان در آن شرکت می کنند تا به آنچه که علاقه دارند برسند!بطور معمول تعداد کثیری از داوطلبان کنکور هنر افرادی هستند که در کنکور رشته های اصلی تجربی،ریاضی و انسانی نیز شرکت می کنند و در کنار آن کنکور هنر نیز می دهند.البته افرادی وجود دارند که تنها داوطلب رشته هنر می باشند!

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید.

کنکور کرونایی 99!

امسال کنکور سراسری رنگ و بوی متفاوتی به خود می گیرد و بدلیل شرایط و اوضاعی که ویروس کوید19 ایجاد کرده، کنکور 99 متفاوت تر از سال های قبل برگزار می شود.کنکور هنر در روز بیست و نهم مرداد،کنکور ریاضی و انسانی سی ام مرداد،کنکور تجربی سی و یکم مرداد و کنکور زبان در روز اول شهریور برگزار می شود.

کنکور هنر 99:

امروز بیست ونهم مرداد،کنکور هنر 99 برگزار شد و داوطلبان رشته هنر سرجلسه کنکور حضور یافتند.در حدود 113/732 نفر در کنکور هنر شرکت کردند که از این تعداد، 80/856 نفر زن و 32/876 داوطلب مرد بودند.با توجه به ارقام ذکر شده امسال تعداد داوطلبان هنر بیشتر از میان خانم ها بوده است.

حوزه های کنکور مصون از کرونا:

امروز که کنکور سراسری هنر 99 برگزار شد چون تعداد حوزه ها افزایش یافته بود فاصله ها حداقل 1.8 متر بود و داوطلبان ملزم به رعایت یک سری قوانین بودند تا پروتکل های بهداشتی رعایت شود مثل استفاده از ماسک در طول زمان آزمون،پرهیز از تجمع همراهان واولیا در حوزه های کنکور و...

داوطلبان مبتلا به کرونا بطور جداگانه در بیمارستان کنکور دادند که نه سلامت خود و نه سلامت دیگران به خطر نیفتد!

برای خواندن نکات صفر تا صد کنکور کلیک کنید.

 

۵
از ۵
۱۸ مشارکت کننده