سوالات کنکور سراسری ریاضی 99 لو رفته است؟

 

سوالات کنکور ریاضی 99 لو رفته است؟

کنکور ریاضی 99:

امروز سی ام مرداد کنکور ریاضی و انسانی برگزار شد و داوطلبان رشته های ریاضی و انسانی سر جلسه کنکور حضور یافتند تا در ماراتن کنکور رقابت کرده و به هدف مورد نظر برسند!

با توجه به شرایطی که ویروس کوید 19 ایجاد کرده بود کنکور امسال یعنی 99 قدری متفاوت تر برگزار شد و داوطلبان ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی بودند تا احتمال انتقال ویروس کرونا به حداقل رسد به همین خاطر تعداد حوزه ها افزایش یافته بود و بسیاری از اماکن تبدیل به حوزه کنکور شده بود تا داوطلبان با خیال راحت تر برروی آزمون خود تمرکز کرده و نتیجه خوبی را کسب کنند.

برای خواندن اخبار کنکور هنر 99 کلیک کنید.

آیا سوالات کنکور سراسری ریاضی 99 لو رفته است؟

برخی در فضای مجازی ادعا کردند که سوالات کنکور ریاضی 99 لو رفته است و حتی مستنداتی برای این گفته خود نشان دادند.فاطمه زرین آمیزی،سخنگوی سازمان سنجش،با توجه به ادعا بیان کرد که صحت این سخن ها در حال بررسی توسط سازمان است.

تاکنون 980/716 نفر کارت ورود به جلسه برای شرکت در 5 کنکور آزمایشی دریافت کرده اند که که از این تعداد 135/861نفر شامل داوطلبان کنکور ریاضی بوده است.

داوطلب کرونایی مجرم!

سخنگوی سنجش همچنین از دستگیری داوطلب کرونایی کنکور هنر خبر داد که این داوطلب در بیمارستان طالقانی کنکور می داد او موفق شده بود با خود گوشی به سر جلسه کنکور ببرد.این داوطلب عکس هایی از سوال های کنکور هنر 99 گرفته و در فضای مجازی پخش کرده بود!

و امسال!

امسال یک میلیون و ۲۹۲ هزار نفر شانس حضور در دانشگاه های سراسر کشور را پیدا می کنند که از این تعداد ۲۰ درصدشان در دوره های روزانه پذیرفته می شوند.

برای گرفتن مشاوره رایگان از متخصصان ما کلیک کنید.

۵
از ۵
۱۸ مشارکت کننده