ماراتن نفس گیر تجربی تمام شد!

کنکور تجربی 99 برگزار شد!

 

کنکور تجربی99

 

بالاخره به اتمام رسید!

امروز سومین روز برگزاری کنکور سراسری 99 بود که کنکور تجربی 99 برگزار شد و داوطلبان پس از تمام استرس ها و اضطراب های مربوط به کرونا،تعویق و موکول و...سر جلسه کنکور حضور یافتند تا در این ماراتن سنگین و رقابت سرسخت پیروز شوند!

که البته کنکور تجربی 99 همانند سایر کنکورها رنگ و بویی دیگر داشت!کنکور تجربی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی سختگیرانه برگزار شد تا سلامت داوطلبان به خطر نیفتد.

داوطلبان تجربی کرونایی!

از بین یک میلیون و خورده ای داوطلب کنکور،کنکور تجربی بیشترین داوطلب را به خود اختصاص داده بود و 594 هزار و259 نفر کارت ورود به جلسه دریافت کرده بودند.اما امروز تعداد غایبان بسیار چشمگیر بود بطوریکه رقم غایبین به 79/000 رسید!

شایان ذکر است تعداد داوطلبان کرونایی تجربی که در فرم خوداظهاری وضعیت خود را بیان کرده بودند بیشتر از ساید رشته ها بود!

در تمام رشته ها 60 داوطلب کرونایی وجود داشته که 43 نفر از آنها مربوط به رشته تجربی بوده است!از این تعداد 3 نفر ساکن تهران بوده اند که در بیمارستان طالقانی تهران،آزمون کنکور را دادند.

کنکور تجربی2

 

دفترچه سوالات کنکور تجربی منتشر شد.

دفترچه سوالات کنکور تجربی در سایت سنجش قرار گرفت و داوطلبان می توانند براحتی به آن دسترسی پیدا کنند.کلید اولیه کنکور تجربی داخل از ساعت 21 روز سوم شهریور و کلید اولیه کنکور تجربی خارج از کشور بعد از ظهر 5 شهریور،برروی سایت سنجش قرار خواهند گرفت.

 

۵
از ۵
۱۸ مشارکت کننده