خود کشی پسر 19 ساله بعد کنکور99

خود کشی پسر 19 ساله کنکوری!

 

 

vahidimeni.ir

 

 

خودکشی پسر کنکوری بعد از کنکور!

 

او پسری 19 ساله بود که معلوم بر قرار یک سال خود را در خانه حبس کرده بود که بهترین عملکردش را در کنکور سراسری ریاضی 99 نشان دهد و رشته و دانشگاه موردنظرش را قبول شود اما انگار روز کنکور همه چیز وفق مرادش پیش نرفت!

این داوطلب ریاضی روز کنکور،آزمون خود را خراب کرد و می دانست رشته و دانشگاه موردنظرش را قبول نمی شود تصمیم به عمل کار فاجعه بار می گیرد،خود کشی برای فرار از تمام فشارهای روانی!

او تصمیم گرفت به زندگی خود پایان بدهد و این کار تلخ را انجام داد!ساعت ۱۸ روز پنجشنبه گزارش مرگ پسری ۱۹ ساله به قاضی ساسان غلامی، کشیک جنایی پایتخت اعلام شد.

این پسر 19 ساله بعد اینکه آزمون خود را باب میلش نداد بسیار ناامید شده و در نهایت تصمیم به خاتمه دادن به زندگی خود گرفت.او به بالای یک ساختمان 4 طبقه رفت و خود را پایین انداخت و برای همیشه از این دنیا خداحافظی کرد!

براساس گزارش آنچه همراه این پسر کنکوری بوده مداد و پاک کن و... بود یعنی این وسایل در پشت بام آن ساختمان پیدا شد!یعنی او  از حوزه کنکوری برگشته بوده و در نهایت این تصمیم تلخ را گرفت!

دانش آموزان عزیز بدانید شما در سال کنکور تمام تلاش خود را می کنید اما شاید روز کنکور آنچه که می خواهید اتفاق نیفتد.سعی کنید با روان آرام تر کار خود را پیش ببرید و خود را تنها محدود و وابسته نتیجه نهایی نکنید.و نکته مهم اینکه شما کنکور می دهید که به یک زندگی لذت بخش تر برسید یعنی کنکور فقط یک وسیله برای رسیدن به زندگی لذت بخش است و هدف نیست ، هدف داشتن یک زندگی لذت بخش است نه کنکور .

موفق باشید

 

 

 

۵
از ۵
۲۹ مشارکت کننده