پکیج ژنتیک رایگان| کل ژنتیک در 15 ساعت! |اهمیت ژنتیک کنکور| ژنتیک زیست

پکیج ژنتیک رایگان|

در 15 ساعت ژنتیک کنکور را ببند!

 

اهمیت ژنتیک کنکور:

خب دوستان عزیزم. به بخش مهم "اهمیت ژنتیک کنکور" رسیدیم. گاهی برخی از دانش آموزان از اهمیت ژنتیک کنکور غافل اند؛ یعنی نمی دانند که ژنتیک چقدر اهمیت دارد و مطالعه اش چالش برانگیزی است و از طرفی بودجه بندی ژنتیک کنکور را نمی دانند یعنی نمی دانند که چند سوال از ژنتیک در کنکور مطرح می شود و همچنین تاثیر آن روی رتبه و در نتیجه روی کسب رتبه برتر و قبولی پزشکی نمی دانند. (برای دریافت پکیج جامع ژنتیک بصورت رایگان: 09044686613) تمام این موارد باعث می شود که به اندازه ای که باید و شاید اهمیت ندهند که در نهایت تاثیر جبران ناپذیر آن روی رتبه را تجربه می کنند!

آیا تمام این ها به این منظور است که ژنتیک کنکور سخت است و نخوانیم چون نمی توانیم موفق شویم؟ (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

نه! اتفاقا به دلیل چالشی بودن ژنتیک کنکور باید توجه بیشتری به این بخش از ژنتیک بپردازید یعنی با دانستن اهمیت ژنتیک کنکور روی نتایج کنکور بیشتر توجه کنید تا بتوانید مشکل درسی خود را تشخیص داده و خوب اجرا کنید. (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

فصل های ژنتیک زیست نظام جدید:

درس زیست شناسی شامل فصولی در 3 پایه دهم، یازدهم و دوازدهم است. زیست دهم شامل 7 فصل، زیست یازدهم شامل 9 فصل و زیست دوازدهم شامل 8 فصل است یعنی جمعا 24 فصل است. حال زیست شناسی بطور موضوعی نیز دسته بندی می شود؛ (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613) یعنی بصورت ژنتیک، زیست گیاهی، زیست جانوری، زیست سلولی و مولکولی و... است. در این قسمت من به دقیق ترین بودجه بندی ژنتیک اشاره می کنم تا دقیق بدانید که ژنتیک شامل کدام فصول است:

 

  • فصل 6 زیست یازدهم(فصل تقسیم یاخته)

  • فصل 1 زیست دوازدهم:(مولکول های اطلاعاتی)

  • فصل 3 زیست دوازدهم:( انتقال اطلاعات در نسل ها)

  • فصل 4 زیست دوازدهم:( تغییر در اطلاعات وراثتی)

  • فصل 7 زیست دوازدهم:( فناوری های نوین زیستی)

این بودجه بندی، دقیق ترین بودجه بندی ژنتیک است که بچه ها می توانند از آن استفاده کنند. (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

زیست ژنتیک کنکور:

در بخش زیست ژنتیک کنکور، دوست دارم کمی درباره زمان پاسخگویی به سوالات زیست را پاسخ دهم. دوستان! زمان پاسخگویی به سوالات زیست 36 دقیقه است. یعنی 50 تست و 36 دقیقه. میانگین زمان برای هر تست 43 ثانیه است. این موضوع گاهی داوطلبان تجربی را نگران می کند و می گویند برخی سوالات که نیاز به چندین دقیقه دارد را چیکار کنیم و ناامید می شوند. (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

من چند نکته را خدمتتان عرض می کنم خوب توجه کنید:

نکته اول این است اینکه شما بطور میانگین 43 ثانیه وقت برای هر تست دارید؛ یعنی اینکه شما می توانید تست های آسانتر را در عرض 10 الی 20 ثانیه حل کرده و در نهایت وقت باقیمانده را برای سوالات سختر و طولانی تر سیو کنید! بنابراین شما برای برخی سوالات بیشتر از 43 ثانیه وقت خواهید داشت.(برای دریافت پکیج جامع ژنتیک بصورت رایگان: 09044686613)

به نکته دوم خوب توجه کن: شما قرار نیست تمام 50 تست را حل کنید. حتی رتبه های برتر هم ندرتا پیدا می شود که زیست را صدرصد بزنند. به همین سبب شما تعدادی از تست ها را بصورت نزده باقی خواهید گذاشت که می توانید زمان این ها را ذخیره کنید( به همین خاطر است که همیشه می گویم تستی را بلد نبودی خیلی روش وقت نگذار تا وقت هدر نرود و لاقل سیو شود برای سایر سوالات که بلدی و تنها نیاز به زمان بیشتر داری!)(برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

نکته سوم این است که شما در کنکور تجربی درسی تحت عنوان زمین شناسی دارید که در زیرگروه 1، ضریب صفر و در زیرگروه 2، ضریب 1 دارد! و خیلی از داوطلبان زمین را نمی زنند پس شما می توانید زمان پاسخگویی به سوالات زمین را بین تست هایی که نیاز به وقت بیشتر دارید پخش کنید چه زیست باشد چه شیمی باشد و چه ریاضی و فیزیک! بنابراین شما 20 دقیقه ذخیره شده از درس زمین دارید که می توانید به نحو احسن استفاده کنید.(برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

پس تمام این نکات به این معنا است که برای سوالات سختر می توانید بیشتر از 43 ثانیه صرف کنید. البته که باید بگویم شما باید سرعت تست زنی خود را بالا ببرید که بتوانید تست ها را در زمان استانداردش حل کنید به هرحال ممکن است تعداد تست های آسان در کنکور کم باشد و شما نتوانید زمان زیادی از آنها سیو کنید یا اینکه مشکلاتی پیش بیاید. در هرصورت سعی کنید سرعت تست زنی خود را بالا ببرید ولی از طرفی نگران هم نباشید فراموش نکنید که شرایط برای تمام داوطلبان یکسان است! (برای دریافت پکیج ژنتیک رایگان: 09044686613)

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده