بهترین پکیج ژنتیک کنکور| پکیج جامع ژنتیک کنکور| ژنتیک زیست| زیست ژنتیک

بهترین پکیج ژنتیک کنکور کدام است؟

 

بهترین-پکیج-ژنتیک-کنکور-کدام-است

 

خب برویم سراغ بحث بهترین پکیج ژنتیک کنکور. دوستان! همه ی داوطلبان تجربی از اهمیت ژنتیک خبر دارند! اینکه چقدر تست های زیادی در کنکور از آن مطرح می‌شود و اینکه صحیح پاسخ دادن به این سوالات چه تاثیر شگرفی بر روی رتبه افراد و به طبع روی قبولی پزشکی می گذارد! حال دانش آموز باید درصدد رفع اشکال خود در زمینه ژنتیک کنکور باشد. بعضی از دانش آموزان وقتی می بینند که ژنتیک را متوجه نمی شوند و یا تست هایش را نمی توانند حل کنند ناامید می شوند و اصطلاحا از ژنتیک کنکور فراری می شوند و کلا سراغش نمی روند. دوست من! اول از همه باید بگویم فقط تو نیستی که در ژنتیک کنکور مشکل داری؛ قبل تر از تو بوده و بعد از تو هم خواهد بود دانش آموزانی که در زیست ژنتیک مشکل داشتند و خواهند داشت! خب؟ اما تو می توانی با اصولی پیش رفتن و آموزش حرفه ای در ژنتیک، پیشرفت کنی. چه بسیار دانش آموزانی وجود داشته اند که ژنتیک، نقطه ضعف آنها بوده اما با کار کردن روی آن توانسته اند زیست ژنتیک را تبدیل به نقطه قوت خود بکنند و در کنکور سراسری از رقبای خود جلو بزنند. زیبا نیست؟

برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

اگر تمام این افراد توانسته اند که ژنتیک را از نقطه ضعف به نقطه قوت تبدیل کنند پس تو هم می توانی! استعداد و توانایی های خود را دست کم نگیر!

همانطور که گفتم اگر در قسمتی مشکل داری اصلا نگران نباش اتفاقا چه عالی که ضعف های خود را می شناسی و اگر تلاش کنی و آموزش خوب ببینی می توانی ضعف های خود را برطرف کنی!

 

بهترین پکیج ژنتیک جامع کنکور با آموزش حرفه ای و بی نظیر برای دانش آموزان طراحی شده است. برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

 

 

بهترین تدریس زیست دهم:

 

بهترین-تدریس-زیست-دهم

 

دانش آموزان بدلیل داشتن ضعف، دنبال بهترین تدریس زیست دهم هستند. باید به شما افتخار کرد که دنبال رفع ضعف های خود هستید! متاسفانه برخی دانش آموزان وقتی مبحثی را متوجه نمی شوند و یا تست هایش را نمی توانند حل کنند از آن مبحث گریزان می شوند و هی فرار می کنند! دوستان با فرار از مشکل که نمی توان مشکل را حل کرد! شما باید به دل مشکل خود بروید و ببینید دقیقا کجاها ضعف دارید اینگونه می توانید مشکل خود را برطرف کرده و یک درصد عالی در زیست کنکور کسب کنید وگرنه کسی، با فرار از نقاط ضعفش نتیجه خارق العاده کسب نمی کند. اگر کمی هم شده داستان رتبه های برتر را خوانده باشید می گویند در فلان مبحث مشکل داشتم و نقطه ضعفم بود روش کار کردم و تبدیل کردم به نقطه قوتم! به ندرت رتبه برتری پیدا می شود که بگوید من از همان ابتدا تمام 4 درس عمومی و 5 درس اختصاصی(حتی زمین شناسی!) را فول فول بودم وهیچ گونه ایرادی نداشتم و ترازم هم از همان ابتدا بالای 7 یا 8 هزار بود همینگونه رتبه برتر شدم!

برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

نه عززیم حتی رتبه های برتر نیز ایراداتی داشتند اما فرقشان با کسی رتبه اش خوب نشده چیست؟ رتبه برتر به نقطه ضعفش پی می برد و آنرا رفع می کند اما کسی که نتیجه خوبی در کنکور کسب نکرده همش دنبال فرار و ترس از نقاط ضعفش بوده است!

پس در صدد رفع ایرادات خود باشید نه در صدد فرار کردن از ایرادات خود!

برای اینکه بتوانید مشکل ژنتیک خود را حل کنید توصیه می کنم از بهترین پکیج ژنتیک جامع کنکور استفاده کنید! برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

 

 

دانلود زیست حرف آخر نظام جدید:

 

دانلود-زیست-حرف-آخر-نظام-جدید

 

خب رفقای من! بریم سراغ دانلود زیست حرف آخر نظام جدید! اما دوست دارم قبل از آنکه به دانلود زیست حرف آخر نظام جدید بپردازم کمی درباره بهترین پکیج ژنتیک جامع کنکور حرف بزنیم. توقع شما از بهترین پکیج ژنتیک چیست؟

آموزش ژنتیک به زبان ساده! کلیک کنید.

بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیجی است که در وهله اول خط به خط کتاب درسی را شامل شود. یعنی تمام کتاب درسی در آن پکیج بررسی شود زیرا رفرنس اول و اصلی کتاب درسی دانش آموز است! اما همانطور که می دانید کتاب درسی بسیار لازم است اما هرگز کافی نیست! دانش آموز بدون بلد بودن و یاد گرفتن نکات کنکوری نمی تواند به سوالات پاسخ دهد و از عهده تست های سخت کنکور بربیاید. بنابراین بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیجی است که تمام نکات کنکوری را آموزش دهد. دوستان تجربی، خیلی خوب می دانند که زیست کنکور ماهیت ترکیب شدن را دارد و می توان سوالات خیلی سخت ترکیبی مطرح کرد همانند طراحان کنکور! به همین سبب بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیجی است که کلی نکته ترکیبی داشته باشد تا دانش آموز مطلب را خوب بفهمد! بعنوان یک معلم زیست دوست دارم بگویم که در برخی موارد کتاب درسی واقعا کافی توضیح نداده است! مثلا برای یک بخش خیلی مفهومی تنها در حد یک پاراگراف گفته یا حتی اینکه برخی مطالب پیش نیاز را نیاورده است به همین سبب لازم است که گاهی از سطح کتاب بالا رفت و برخی نکات را گفت تا دانش آموز درس را متوجه شود! بالاتر از سطح کتاب نه فقط صرفا مطالب خارج از کتاب درسی که بدرد نخورد؛ تمام این مطالب در راستای خوب فهمیدن بچه هاست. پس می توان گفت بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیجی است که در مواقع لازم نکات المپیادی و نکات خارج از کتاب را داشته باشد. تحلیل شکل و نکات استدلالی هم از سایر موارد است که بادی در بهترین پکیج ژنتیک کنکور موجود باشد. اما دوست دارم یک سوالی از شما بپرسم. آیا نکات کافی است؟ بگذاید چیزی به شما بگویم. ما هرساله تعداد خیل زیادی دانش‌آموز داریم که درس زیست را در امتحانات نهایی که یک آزمون تستی تشریحی است 20 می شود اما درصد زیست اش اصلا خوب نیست! دلیل چیست؟ این دوستان تنها تشریحی خوانده اند و اصلا تست کار نکرده اند. پس اینجا اهمیت تست و تست زنی را متوجه می شویم. از نظر من بعنوان یک استاد زیست، بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیجی است که تمام تست های کنکور سراسری را شامل شود و همه آنها با تمام جزئیات و گزینه به گزینه بررسی شود. بعد از تست های کنکور سراسری، تست های تالیفی نکته دار از الویت های بعدی بهترین پکیج ژنتیک کنکور است. لازم است بگویم تست های کنکوری سراسری بسیار لازم است یعنی الویت شما باید باشد که آنها را تک به تک بررسی کنید اما بدانید که تست های تالیفی نیز لازم است. شاید بپرسید چرا؟

همانگونه که مشاهده می کنید هرساله طراحان کنکور سعی در تغییر تیپ تست های زیست کنکور هستند و سعی میکنند برای سخت تر کردن زیست شناسی و تست هایش، مدل های متنوعی از سوالات را مطرح کنند اگر شما تنها به تست های کنکور سراسری توجه کرده باشید به یک تیپ خاص عادت می کنید و نمی توانید تیپ های متفاوت از تست ها را حل کنید. شما باید مدل های مختلف از تست های زیست شناسی را حل کنید تا اگر در کنکور، طراح کنکور خیلی زیاد ساختارشکنی کرد و مدل های متنوع از تست ها را طرح کرد شما بتوانید که به سوالات پاسخ دهید. پس بهترین پکیج ژنتیک، پکیجی است که علاوه بر داشتن تمام تست های کنکور سراسری، تست های تالیفی نکته دار نیز داشته باشد.

پکیج ژنتیک کنکور که توسط خود بنده تولید شده است تمام ویژگی هایی که در قسمت بالا اشاره کردم را داراست! این پکیج با تمام دقت و تمرکز و حوصله تهیه شده است تا تمام نیازها و همچنین انتظارات یک دانش آموز تجربی را برآورد کند یعنی زمان زیادی صرف این تولید محتوا شده است!

برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

 

 

زیست دوازدهم حرف آخر:

زیست دوازدهم حرف آخر. پکیج عربی حرف آخر. پکیج زبان حرف آخر. فیلم های زیست حرف آخر. زیست گیاهی حرف آخر. زیست دهم حرف آخر رایگان. تدریس فصل 6 زیست یازدهم حرف آخر. زیست ژنتیک کنکور. پکیج ها یکنکوری. پکیج کامل انسانی حرف آخر.

برای مشاهده فصل های ژنتیک زیست نظام جدید کلیک کنید.

برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کلیک کنید.

درصورت وجود هرگونه مشکل با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

 

بهترین پکیج ژنتیک کنکور:

بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیج ژنتیک کنکور، بهترین پکیج ژنتیک، آموزش ژنتیک کنکور، تدریس ژنتیک کنکور، بهترین پکیج جامع ژنتیک کنکور، بهترین پکیج ژنتیک کنکور، پکیج جامع ژنتیک کنکور، ژنتیک کنکور، ژنتیک زیست، ژنتیک پزشکی، آموزش ژنتیک، تدریس ژنتیک، زیست ژنتیک، ژنتیک زیست، زیست ژنتیک کنکور، ژنتیک زیست کنکور، بهترین پکیج ژنتیک کنکور

 

 

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده