بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 | ژنتیک کنکور

بهترین پکیج ژنتیک

سال 1401 کدام است؟

 

بهترین-پکیج-ژنتیک-کنکور-1401

 

خب دوستان تجربی من! قرار است در این مقاله درباره بهترین پکیج ژنتیک 1401 کلی صحبت کنیم. پس با من همراه باشید تا بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 را خدمتتان معرفی کنم و اینکه قرار است کلی نکته ضروری در زمینه تهیه پکیج کنکوری بگویم!

دوست داری بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 رو تهیه کنی؟! کلیک کن.

 

 

بهترین پکیج کنکور تجربی :

 

بهترین-پکیج-کنکور-تجربی

 

بهترین پکیج ژنتیک کنکور که قرار است معرفی کنم در اصل بهترین پکیج کنکور تجربی است؛ یعنی شما می توانید با خیال راحت آنرا تهیه کرده و استفاده کنید. خیلی از داوطلبان هنگام تهیه پکیج آموزشی نگران این هستند که مبادا، پکیج آموزشی خوب نباشد و اصطلاحا آنطور که می خواهند نباشد به همین سبب از تهیه پکیج منصرف می شوند! تضمین بی نظیری که ما به شما می دهیم این است که شما می توانید پکیج را تهیه کنید و تا 48 ساعت فرصت دارید که در صورت هر گونه نا رضایتی مبلغ خود پس بگیرید؛ یعنی در صورت نارضایتی تمام مبلغ به شما عودت می شود. فکر می کنم بالاتر از این تضمینی برای تهیه یک پکیج کنکوری وجود ندارد! بنابراین با خیال راحت می توانید بهترین پکیج ژنتیک کنکور سال 1401 را تهیه کنید.

متاسفانه برخی از همکاران تنها به فکر فروش پکیج کنکوری خود هستند و اصلا به پیشرفت دانش آموز نمی باشند! در حالیکه هدف اصلی ما رفع مشکل بچه ها در زمینه ژنتیک کنکور هست! بعنوان یک مدرس و معلم می دانم که می توان گفت اکثر دانش آموزان تجربی در مبحث ژنتیک مشکل دارند و انگیزه اصلی ما در تولید بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 همین بود؛ یعنی رفع مشکل بچه ها در مبحث حیاتی زیست ژنتیک! چون هدف اصلی مان کمک به بچه های تجربی بود قیمت هنگفتی هم روی پکیج ژنتیک نگذاشتیم تا تمام بچه ها از اقسا نقاط ایران با هر شرایط مالی بتوانند آنرا تهیه کنند و استفاده کنند. تازه علاوه بر این ها، یک تخفیف ویژه برای یک مدت محدود گذاشتیم که دیگر کسی از تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور جا نماند! دوست داری تو هم مشکل ژنتیک رو یک بار برای همیشه حل کنی؟

دوست داری بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 رو تهیه کنی؟! کلیک کن.

 

 

بهترین دی وی دی کنکور نی نی سایت:

 

بهترین-دی-وی-دی-کنکور-نی-نی-سایت

 

پکیج کنکور تجربی رایگان، بهترین پکیج کنکور تجربی، بهترین پکیج آموزشی کنکور ریاضی، بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی نی نی سایت، بهترین دی وی دی کنکور نی نی سایت، بهترین دی وی دی فیزیک کنکور، بهترین پکیج آموزشی کنکور انسانی، بهترین پکیج آموزشی دهم تجربی، بهترین پکیج ژنتیک سال 1401، بهترین پکیج ژنتیک جامع کنکور، ژنتیک کنکور، ژنتیک زیست، ژنتیک پزشکی، فروش پکیج ژنتیک کنکور، خرید پکیج ژنتیک کنکور، قبولی پزشکی، قبولی کنکور، استاد ژنتیک، تدریس ژنتیک، آموزش ژنتیک، زیست کنکور، استاد زیست کنکور، استاد کنکور زیست، ژنتیک پزشکی، زیست دوازدهم، زیست یازدهم، زیست دهم

صفر تا صد زیست کنکور! کلیک کنید.

 

 

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی نی نی سایت:

 

بهترین=پکیج-آموزشی-کنکور-تجربی-نی-نی-سایت

 

قبل از اینکه بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی نی نی سایت را معرفی کنم دوست دارم کمی درباره ژنتیک به زبان ساده صحبت کنم. ببینید دوستان من! بعنوان یکی مدرس زیست با تمام وجود درکتان می کنم که زیست درس آسانی نیست!

صفر تا صد زیست کنکور! کلیک کن.

یعنی هر کس بگوید که زیست شناسی درس آسانی است بدانید که به شما دروغ می گوید! اما آیا ما باید پا پس بکشیم و بی خیال زیست شناسی و مهمتر زیست ژنتیک بشویم؟ نه! اتفاقا من می گویم باید بیشتر روی آن وقت بگذاری! مگر نمی گویی که در زیست کنکور مشکل دارم؟ با کم خواندن و یا فرار کردن از زیست کنکور که نمی توانی آنرا حل کنی! اتفاقا باید با مشکل خود با ایرادات خود مواجه بشوی! یک بار برای همیشه مواجه شو و مشکل رو حل کن و در نهایت پرونده ژنتیک را ببند! واقعا با فرار کردن چیزی حل نمی شود رفقا! فقط بدتر و بدتر می‌شود و در نهایت ضرر می کنید و در هنگام اعلام نتایج بسیار پشیمان می شوید!

دوست داری بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 رو تهیه کنی؟! کلیک کن.

پس این را بدانید هیچ مشکل درسی با فرار کردن حل نمی شود؛ در عوض یک راهنما، یک مدرس، یک معلم را در کنارت داشته باش که به تو کمک کند و این بار بجای فرار کردن با هم مشکل را حل کنید! اینگونه می توانی نتیجه خارق العاده خود را ببینی.  

بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی نی نی سایت! کلیک کنید. 

 

 

بهترین پکیج آموزشی دوازدهم تجربی:

 

بهترین-پکیج-آموزشی-کنکور-تجربی

 

خب حالا دوست دارم برویم سراغ بهترین پکیج آموزشی دوازدهم تجربی. دوستان قبل از اینکه درباره بهترین پکیج آموزشی دوازدهم تجربی صحبت کنم دوست دارم درباره ژنتیک صحبت کنم. در زیست نظام جدید، ژنتیک کنکور در دو پایه یازدهم و دوازدهم توزیع شده است یعنی پخش شده است! اگر شما بخواهید تنها به ژنتیک سال دوازدهم توجه کنید مطلب نصفه و نیمه و همچنین ناقص می ماند! اهمیت دارد که بهترین پکیج ژنتیک را بصورت یک جا دریافت کنید.

ژنتیک را چطوری مطالعه کنم؟ کلیک کن!

یک فصل از ژنتیک در پایه یازدهم است اما اتفاقا این فصل که در پایه یازدهم تجربی آورده شده است بسیار معهم است و از این فصل براحتی می تواند سوالات ترکیبی با سایر فصل ها مطرح شود. بنابراین توصیه میکنم بهترین پکیج زنتیک سال 1401 را بصورت یک جا دریافت کنید تا هیچ گونه بریدگی و منقطع شدن را تجربه نکنید! یعنی اینکه مطالب را بصورت یکپارچه دریافت کنید.

دوست داری بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 رو تهیه کنی؟! کلیک کن.

 

پکیج های کنکوری:

دانش آموزان بسیار از من سوال می کنند که آیا تههی پکیج در سال کنکور مفید است؟ اگر بله برای چه درس هایی خوب است که پکیج کنکوری تهیه کنیم؟

ببینید رفقا! تهیه پکیج نباید بیش از حد لازم باشد یعنی اینکه برای هر درس برای هر بخش هزار تا پکیج کنکوری تهیه کنید و در نهایت نرسید که همه آنها را ببینید و مطالعه و تست زنی کنید؛ بعنوان یک معلم-مشاور که دلسوز شاگردانم هستم یک نکته می گویم اگر یک پکیج تهیه کنی اگر یک کلاس کنکوری بروی اگر یک استاد کنکور خصوصی داشته باشی اما نهایت استفاده را نبری بعد از تدریس هریک مطالعه نکنی و تست نزنی فایده ای زیادی برایت نخواهد داشت! من آینده شاگردم را بر فروش پکیجم الویت می دهم. هدف نهایی من حتی از تولید پکیج این است که دانش آموزان مشکلات خود را در بخش ژنتیک حل کنند و همچنین تعداد داوطلبان بیشتری به هدفشان برسند!

اما لازم است بگویم که برای قسمت هایی که مشکل دارید پکیج تهیه بکنید و خوب رو آن وقت بگذارید فیلم ها را با دقت ببینید بعد از آن مطالعه کتاب درسی و در صورت نیاز درسنامه یا جزوه استاد موردنظر را بکنید و مهمتر از همه اینکه تست بزنید؛ حتی اگر در پکیج تست های زیادی توسط اساتید حل شده باشد باز شما بسنده نکنید؛ در نتیجه تمام این کارها می توانید به موفقیت موردنظر برسید وگرنه لزوما خرید یک پکیج کنکوری یا بسته آموزشی قبولی پزشکی شما ( یا هر رشته تاپ دیگری در دانشگاه های تاپ ) را تضمین نمی کند.

دوست داری بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 را با تخفیف ویژه تهیه کنی؟ کلیک کنید.

 

 

 

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده