پکیج ژنتیک کنکور / معرفی بهترین پکیج ژنتیک سال 1401 !

پکیج های آموزشی کنکور:

 

پکیج های آموزشی کنکور

 

پکیج ژنتیک موردی است که در این مقاله قرار است به آن بپردازیم. اما کمی درباره پکیج های آموزشی کنکور صحبت کنیم.

سوال خیلی متداول دانش آموزان کنکوری این است که ما پکیج های آموزشی کنکور مثل پکیج ژنتیک را تهیه کنیم یا به کلاس حضوری کنکوری برویم؟

من مزایا و معایب هرکدام را می گویم و بعد تصمیم گیری را به خودتان واگذار می کنم:

کلاس حضوری ارزش و اهمیت خاص خود را داشته و دارد زیرا وقتی دانش آموزان بصورت حضوری در کلاس کنکوری حاضر می شوند منضبط تر می شوند در این شکی نیست. در حالیکه برخی دانش آموزان در کلاس های آنلاین یا به هنگام تهیه پکیج مثل پکیج ژنتیک جدی نیستند. 

اما کلاس های حضوری نیز برای خود معایبی دارد و آن هم این است که کلاس های حضوری برای خود محدودیت هایی دارد. یکی از محدودیت های بزرگ کلاس های حضوری محدودیت جغرافیایی و محدودیت زمانی می باشد. یعنی چی؟

محدودیت جغرافیایی و مکانی به این معنا که شما کلاس های حضوری که ثبت نام می کنید احتمالا در جایی نزدیک به محل زندگی و منزل خود می باشد. مثلا اگر شما در کرمان زندگی می کنید احتمالا غیرممکن است که در کلاس های حضوری که در تهران توسط اساتید تاپ برگزار می‌شود را شرکت کنید. در حالیکه در کلاس های آنلاین و یا تهیه پکیج هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. شما در هر شهری که باشید با داشتن یک گوشی یا سیستم می توانید از محتوا بهره مند شوید. همچنین باید بگویم که در کلاس های حضوری مشکل رفت و آمد است یعنی اینکه شما چند ساعتی را نیز صرف رفت و آمد می کنید و وقت تلف می شود! بماند که بعد این رفت و آمد یک خستگی نیز عاید شما می شود. 

مورد بعدی این ایت که کلاس های حضوری محدودیت زمانی دارد این در حالی است که برای کلاس های مجازی محدودیت زمانی وجود ندارد زیرا که کلاس آنلاین می تواند حتی در 12 شب برگزار شود و نگرانی در مورد رفت و آمد دانش آموزان وجود ندارد همچنین اگر پکیج آموزشی مثل پکیج ژنتیک تهیه کنید دیگر هیچ گونه محدودیت زمانی وجود ندارد زیرا شما می توانید حتی 3 نصفه شب ویدیوها یآموزشی پکیج مدنظر خود را ببینید.

همچنین محتوا و فیلم تدریس اساتید در پکیج آموزشی مثل پکیج ژنتیک و همچنین کلاس های آنلاین همیشه در دسترستان هست که مجدد ببینید اما برای کلاس های حضوری معمولا این امکان وجود ندارد.

حال این، تصمیم شماست که کلاس حضوری شرکت کنید یا کلاس آنلاین و یا اینکه پکیج آموزشی مثل پکیج ژنتیک تهیه کنید.

 

 

بهترین پکیج زیست شناسی کنکور:

بهترین پکیج زیست شناسی کنکور چیست؟ چگونه می توانیم بهترین پکیج زیست شناسی کنکور را تهیه کنیم؟

بهترین پکیج زیست شناسی کنکور به شما می تواند کمک شایانی بکند. 

اول از همه لازم به ذکر است که اگر شما در درسی مشکل دارید باید آنرا حل کنید. دانش‌آموزان زیادی می بینم که در یک مبحثی و یا حتی یک درس خاص مشکل دارند اما اصلا پیگیر نیستند شاید الان کمتر حس کنند اما وقتی که در کنکور در آن درس عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند متوجه تاثیر فاجعه بار این اتفاق بر روی رتبه شان می شوند!

بنابراین اگر در درسی ضعیف هستید فرار نکنید در عوض مشکل را حل کنید و این را هم بدانید هر دانش آموز کنکوری هر داوطلبی به هر حال در یک سری دروس ضعیف هستند که جزو نقاط ضعف شان محسوب می شود. بدنبال راه حل باشید بیشتر تلاش کنید بیشتر وقت و انرژی بگذارید اصولی تر درس بخوانید و تست بزنید تا در نهایت مشکلتان را رفع کنید و بدانید چقدر دانش آموزانی بوده اند که درس هایی که از نقاط ضعف شان بوده به نقطه قوت شان تبدیل شده است.

 

 

معرفی بهترین پکیج ژنتیک!

 

معرفی بهترین پکیج ژنتیک

 

خب در این قسمت قرار است که بهترین پکیج ژنتیک را خدمتتان معرفی کنیم:

پکیج ژنتیک کنکور شامل:

  • خط به خط کتاب درسی
  • نکات کنکوری
  • نکات تحلیلی
  • نکات ترکیبی
  • نکات فراتر از سطح کتاب درسی(در مواقع لازم)
  • تمام تست های کنکور مربوط به ژنتیک
  • تست های تالیفی و نکته دار
  • پاسخنامه تشریحی و حل تشریحی تمام تست ها

این یک معرفی کوچک از بهترین پکیج ژنتیک کنکور می باشد.

شما برای تهیه این پکیج به دو صورت می توانید عمل کنید یعنی برای تهیه پکیج ژنتیک دو گزینه برای شما وجود دارد:

گزینه اول: شما میتوانید تمام فایل های این پکیج ژنتیک را تهیه کنید که بصورت 15 ساعت آموزش می باشد و در 15 ساعت می توانید تمام ژنتیک را ببندید و مشکل ژنیک خود را یک بار برای همیشه حل کنید!

گزینه دوم: این است که شما علاوه بر تهیه محتوای پکیج ژنتیک می توانید سه ماه پشتیبانی داشته باشید بصورت هفته ای یک جلسه یک ساعته.

جهت اطلاع از هزینه هر کدام با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

 

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده