بهترین مشاوره کنکور تجربی | انسانی | ریاضی | ارزان قیمت

 

 

موسسه مشاوره کنکور

 

 

 

 مشاوره کنکور انگیزشی  

 

 سلام به دوستان کنکوری، سال حساس کنکور سال آزمون وخطا نیست بهره مند شدن از مشاوره کنکور حرفه ای و متخصص می تواند شما را در این ماراتن نفسگیر یاری کند . اکثر شما دوستان عزیز سال اول کنکورتان است و نهایتا گروه اندکی برای سال دوم یا سوم و چهارم  برای کنکور تلاش می کنند و قطعا این زمان اصلا برای داشتن تجربه ای کافی در زمینه زیر و بم کنکور نیست . وقتی شما خدمات مشاوره کنکور با کیفیت از یک مشاور کنکور با تجربه دریافت می کنید در اصل تجربه  بدست آمده از چند هزار دانش آموز کنکوری طی سالیان متمادی را یکجا دریافت می کنید . مشاور کنکور خوب به روحیات و شخصیت دانش آموزان و راه و چاه های مسیر کنکور آگاه است بنا براین شما را در این مسیر خطیر یاری می کند تا بتوانید هرچه راحت تر و سریع تر به هدفتان در هر رشته و دانشگاهی دست پیدا کنید . مشاوره کنکور در بین مشاورین کنکور انواع تیپ بندی های مختلفی دارد. متاسفانه گروهی از مشاورین کنکور هنوز براساس روش های منسوخ چند ده سال پیش عمل می کنند و مشاوره می دهند که قطعا راه به جایی نخواهد برد . شما به عنوان داوطلب کنکور باید آگاه باشید و با محک زدن مشاورتان آگاه شوید که آیا روش ها و استراتژی های وی بروز است یا  منسوخ. بهترین و بروز ترین استراتژی حال حاضر مشاوره کنکور مشاوره کنکور انگیزشی است . از این جهت که در حال حاضر اکثر دانش آموزان و داوطلبان کنکور مشکل انگیزشی مداوم یا مقطعی دارند که در هر صورت باعث از دست دادن زمان و فرصت های عالی برای پیشروی کنکور می شوند .

 

اگر مشکل انگیزشی دانش آموز کنکوری مداوم باشد که معمولا دچار بی انگیزگی و ناامیدی است و مداوم فرصت ها را از دست می دهد و اگر به صورت مقطعی دچار مشکلات انگیزشی باشد باز با نابودی فرصت های عالی برای مطالعه و تست زنی همراه  است . در هر دو صورت داوطلب کنکور متحمل خسارت است .

 

 استراتژی مشاوره کنکور باید انگیزشی باشد تا بتواند دانش آموز را امیدوار تا خود روز کنکور نگه دارد

 

 

بهترین مشاوره کنکور تهران 

 

شما دوست عزیز می توانید جهت اطمینان از کیفیت بالای مشاوره کنکور و انگیزشی ما با ما در ارتباط باشید و چندی از سوالتان را بپرسید و رایگان از ما راهنمایی بگیرید و سپس آگاهانه در مورد انتخاب مشاور کنکور تصمیم بگیرید .

 

 

 

مشاوره کنکور و انگیزشی

 

 

بهترین مشاوره کنکور ایلام 

 

شهر ایلام یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور ما و با دانش آموزانی مستعد و تلاشگر که همگی هدف های بزرگ برای زندگی خود دارند . اگر برای رسیدن به هدف مصمم هستید می توانید از بهترین مشاوره کنکور ایلام به طور رایگان سوالاتتان را بپرسید .

 

رایگان بپرسید 09356330240 تماس و واتساپ 

 

 

 

 برنامه ریزی انگیزشی 

 

در این بخش می پردازیم به اینکه استراتژی مشاوره کنکور چگونه می تواند بر مبنای انگیزشی باشد ؟ شما دوستان کنکوری قطعا تا به حال حداقل یکبار برنامه ریزی کرده اید . بسیاری از دانش آموزان در برنامه ریزی شان محدوده زمانی تعیین می کنند برای مثال برای تایم بیداری تایم مشخص می کنند برای مطالعه هر کدام از دروس تایم و زمان بندی خاصی تعیین می کنند . این روش برنامه ریزی برای شرایطی مناسب است که داوطلب کنکوری از سال دهم به صورت منظم مطالعه داشته و یا حداقل اگر در سال کنکور است به مدت چهار یا پنج ماه سختی های درس و مطالعه را تحمل کرده و الان به یک ثبات نسبی در مطالعه و اقدام به برنامه ریزی دست پیدا کرده است . حال گروهی عمده از داوطلبان کنکور را درنظر بگیرید که تازه اقدام به مطالعه و تست زنی کرده اند ویا تحت تاثیر عوامل انگیزشی نظیر کتاب و کلیپ انگیزشی کنکور و یا تحت تاثیر شرایط خاصی از زندگی تصمیم به تلاش برای کنکور کرده اند و فی الحال در ابتدای راه هستند و انتظار دارند مثل ربات بتوانند به همه برنامه ها به موقع عمل کنند ! در صورتی که این نگرش تحت تاثیر همان انگیزشی هایی است که بچه ها تصمیم می گیرند یک شبه ره چند ساله و چند ماهه را طی کنند خب شدنی است و باید صبور باشند و  ظرفیت شکست خوردنشان را افزایش دهند . چون در مسیر رسیدن به موفقیت کنکور شکست خوردن مکرر امری طبیعی است  .

 

برنامه ریزی انگیزشی کنکور ایجاب می کند در ابتدای شروع کار اصلا و ابدا محدودیت زمانی برای دانش آموز اجرا نشود . تا بتواند در تمامی تایم های موجود صبح و بعد ظهر و شب و حتی نیمه شب درس بخواند پر انرژی و با انگیزه هم درس بخواند . این دانش آموز به مرور  زمان استایل و سبک خاص خودش را پیدا می کند و در آن مقطع زمانی خاص که بهتر و بیشتر مطالب درسی را متوجه می شود اقدام به مطالعه می کند ولی دست پیدا کردن به این شناخت عالی مستلزم زمان و صبر است و یک شبه بدست نمی آید .

 

مشاوره کنکور حرفه ای اردبیل

 

ما برای تمامی شهرهای کشور با افتخار خدمات خاص مشاوره کنکور و انگیزشی ارائه می دهیم اما در رابطه با داوطلبان کنکور عزیز اردبیلی باید بگویم که چند سالی است دانش آموزان و کنکوری های اردبیل با کسب رتبه های برتر کنکور و قبولی در رشته های رقابتی مثل پزشکی دانشگاه های دولتی و مهندسی های دانشگاه های تاپ تهران مثل دانشگاه شریف و تهران و دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه خواجه نصیر و دانشگاه علم وصنعت و رشته حقوق تهران و... نشان داده اند که در زمینه کنکور حرفی برای گفتن دارند و افتخارات زیادی کسب کرده اند . 

 

همچنین بخوانید : جملات انگیزشی کنکور

 

 

 

 گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی 

 

رسالت گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی بر این است که تمامی تجربیات بدست آمده در این ده سال فعالیت در حوزه مشاوره کنکور را به صورت کاملا کاربردی که ضمانت اجرایی داشته باشد  دراختیار دانش آموزان و داوطلبان عزیز قرار دهد . خدمات مشاوره کنکور در تیم ما به غیر از مشاوره های تک جلسه ای که بنا به نیاز دانش آموزان تدوین می شود تماما دارای پشتیبانی شبانه روزی است . اعتقاد ما این است که مشکل انگیزشی و بی حالی و نا امیدی ممکن است در هر روز از هفته و  هر زمان از طول روز  پیش بیاید به همین دلیل تیم پشتیبانی ما در هر تایم از شبانه روز آماده پاسخگویی و راهنمایی شما  دوستان هستند  تا بتوانیم مسیر دشوار و پر پیچ و خم کنکور را برای شما هموار کنیم. 

 

 

 

 

مشاوره کنکور تجربی رایگان

 

مشاوره کنکور کرمانشاه 

قبل آشنایی با  بهترین مشاوره کنکور کرمانشاه باید بدانید که موفقیت شما دوست عزیز وابسته به دو فاکتور مهم استراتژی درست و شارژ  انگیزشی است به صورت مداوم تا روز کنکور و حتی یک روز تعلل هم می تواند سبب تاثیرات منفی شود . مفتخریم جهت راهنمایی و ارائه خدمات مشاوره کنکور برای شما داوطلب دغدغه مند کنکور در خدمت باشیم .

 

جهت پرسش و پاسخ رایگان کنکور تمامی رشته ها 09356330240 ( تماس و واتساپ )

 

 

 مشاوره کنکور رایگان 

 

دوستان خوبم  پیشنهاد می کنم اگر قصد دریافت مشاوره کنکور دارید باید از روش و روال کاری آن مشاور کنکور آگاه شوید بهترین راهکار برای این شناخت گرفتن مشاوره کنکور رایگان است . اگر مشاور کنکوری این مشاوره رایگان را به هر دلیلی برای شما نمیتواند فراهم کند . بهتر است که برای مشاور کنکور انتخابش نکنید . چرا که حتی اسمش برند ترین و بهترین مشاور کنکور هم باشد به دلیل اینکه هر دانش آموزی فقط می تواند با مشاوری خاص پیش برود و موفق شود و اصلا و ابدا اینگونه نیست که شما بتوانید با روش هر مشاوری موفق شوید حتما نیاز است که حداقل یک جلسه به صورت آزمایشی مشاوره کنکور رایگان دریافت کنید تا با سبک و سیاق کاری مشاور کنکور مورد نظر آشنا شوید و بخشی از سوالات و مشکلات شخصی خودتان را از وی بپرسید و سبک پاسخگویی وی را بسنجید و در صورت مثمر ثمر بودن و موثر بودن او را به عنوان مشاور کنکور خود انتخاب کنید . از تخمین رتبه استفاده کنید.به خاطر داشته باشید:

 

 

صرف معروف بودن یک مشاور کنکور دلیل بر موفق شدن شما با راهکار وی نیست .

 

 

 

 مشاوره کنکور تلفنی رایگان 

 

در شرایط فعلی با توجه به شیوع کرونا مثل سابق امکان حضور در کلاس ها و مشاوره های کنکور حضوری نیست به همین دلیل شرایط فعلی ایجاب می کند که برای حفظ سلامتی از مشاوره های کنکور تلفنی استفاده کنید . در این بخش هم مثل بخش قبلی پیشنهاد می شود حتما قبل از انتخاب و پرداخت شهریه از مشاوره کنکور تلفنی رایگان در ابتدای کار استفاده کنید و معیار های موثر بودن مشاوره را بسنجید و سپس اقدام به تصمیم کنید. این امکان در گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی  مقدور می باشد و شما می توانید از این قسمت با مشاورین ما در ارتباط باشید و مشاوره کنکور تلفنی رایگان دریافت کنید  . 

 

 

 

 مشاوره کنکور در واتساپ و تلگرام 

 

بنا به دلایلی که بالاتر گفته شد اکثر مشاوره کنکور در دوران کرونا به صورت تلفنی برگزار می شود . مشاوره کنکور در واتساپ و تلگرام یکی دیگر از راه های ارتباط گرفتن با موسسات کنکوری و دریافت مشاوره کنکور است . تا اینجا نکات کاملا بدیهی بود اما در این بخش باید توجه داشته باشید در فضای شبکه های اجتماعی دریافت خدمات مشاوره کنکور از اینستاگرام یا مشاوره کنکور تلگرام یا مشاوره کنکور واتساپ و... مستلزم دقت و احتیاط بالایی است . ترجیحا شماره تماس بگیرید و به صورت تلفنی مشاوره کنکور رایگان و ... دریافت کنید . حتما توجه داشته باشید که دارای وب سایت رسمی باشند و فقط به ارتباط داخل شبکه های اجتماعی اکتفا نکنید . 

 

 

 

 

مشاوره کنکور تجربی انسانی ریاضی

 

 مشاوره کنکور ریاضی تجربی انسانی 

 

توجه داشته باشید که استراتژی های مربوط به مشاوره کنکور رشته های تجربی و ریاضی و انسانی با هم متفاوت است . چرا که اکثر دروس اختصاصی این رشته ها با هم از نظر محتوایی و ضرایب ارزشی متفاوت هستند و قطعا این موارد باعث ایجاد روش مطالعه های متفاوت برای هر کدام از دروس این رشته ها می شود . سعی کنید در ارتباط و مشاوره اول از مشاور چند سوال فنی مشاوره ای از رشته تان بپرسید و وی را محک بزنید تا مشخص شود آیا مشاور کنکور به صورت تخصصی در رشته شما حرفی برای گفتن دارد یا ندارد . مشاوره کنکور در رشته تجربی در رشته ریاضی و رشته انسانی در صورتی می تواند مثمر ثمر باشد که مشاور کنکور متخصص آن رشته ها باشد . همچنین بیشتر بخوانید :

در مورد روش مطالعه تند خوانی کنکور

 

 

 چرا سوالتو نمی پرسی ؟ 

 

 

 

 

 موسسه و هزینه مشاوره کنکور 

 

گروه مشاوره کنکور وحید ایمنی با توجه به خدمات مشاوره کنکور و انگیزشی کنکور و پشتیبانی و پاسخ دهی شبانه روزی، طرح های متنوعی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته است. که تنوع این طرح ها باعث شده که هزینه مشاور کنکور برای شما دوستان عزیز فوق العاده مناسب باشد .تیم ما دارای سه طرح برای مشاوره کنکور می باشد که از جمله آنها طرح ویژه و طرح طلایی و طرح اقتصادی است که برای مشاهده تمامی طرح ها و آپشن های هرکدام می توانید از قسمت تعرفه مشاوره کنکور وارد شوید . دوستان در نظر داشته باشید بعد از محک زدن و برگزاری مشاوره کنکور آزمایشی رایگان و مطمئن شدن از کیفیت مشاوره کنکور اقدام کنید و مطمئن باشید که هر هزینه ای در هر موسسه می کنید هزینه نیست و سرمایه گذاری است .

 

 

 

گروه مشاوره کنکور

 

 

جهت دریافت رایگان کلیک کنید 

 

 

 

به این مقاله چند ستاره امتیاز میدی ؟

 

 رو ستاره بزن 

 

۵
از ۵
۴۲ مشارکت کننده
سارا گفت:
ممنون خوب بود مشاوره کنکور استاد ایمنی عالیه باهیچ کسی سر تکالیف شوخی ندارن انگیزشی هم عالیه
پریسا گفت:
سلام . ممنون مفید بود . مشاوره کنکور اگر خوب باشه دلسوز باشه واقعا میتونه کمک زیادی به موفقیت تو کنکور دانش آموز کنه هزارتا راهه نرفته است که ماها اصلا وقتشو نداریم بریم جلو امتحانش کنیم مشاور کنکور اونارو دیده یا میدونه و میتونه کمک کنه من از مشاور خودم راضیم پیشرفت کردم ساعت مطالعه ام از دوسه ساعت به نه نزدیک ده ساعت رسیده با درس خوندنم لذت میبرم . ممنون از شما با مشاوره های خوبتون
مشاور کنکور 2 گفت:
سلام خدمت سرکار خانم پریسا
ممنون از نظر لطفتون . اتفاقا بنده چند روز پیش جویای عملکرد شما از مشاور تون بودم فوق العاده رضایت دارن . به امید خدا همینطور پر قدرت پیش برید با توجه به تراز و رتبه آزمون هاتون میتونید به قبولی رشته دندانپزشکی که هدف شماست برسید .

با آرزوی موفقیت شما در کنکور سراسری
مشاوره کنکور 12 گفت:
مشاوره کنکور رایگان تجربی یا مشاوره کنکور ارشد هم دارید ؟ بهترین موسسه مشاوره کنکور آنلاین به نظرتون کدومه ؟
    مشاوره کنکور 14 گفت:
    معیار انتخاب مشاوره کنکور برای بسیاری از داوطلبان کنکور در واقع منطقی نیست بهترین معیار برای قضاوت اینه که دانش آموز حداقل چند سوال و مشکل خودشو از مشاور کنکور بپرسه و جواب و تکنیک های گفته شده رو ارزیابی کنه تا بتونه بهترین و متناسب ترین مشاوره کنکور رو برای خودش انتخاب کنه مشاوره کنکور ارزان قیمت هم میتونه خوب باشه هم برعکس باید بسنجید
نفس گفت:
سلام من رشتم انسانی شما مشاوره کنکور مخصوص انسانی ها دارید ؟ می‌خوام فرهنگیان قبول شم از اول بچگیم عشق معلمی بودم البته اینم بگم خیلیا میگن برو حقوق ولی من عاشق معلمیم
    مشاوره کنکور انسانی گفت:
    سلام دوست عزیز
    بله مشاوره کنکور انسانی به صورت تخصصی ارائه می کنیم هم برنامه ریزی هم نظارت و هم تمام نکات و تکنیک هایی که یک داوطلب کنکور انسانی باید آگاه باشه ارائه میکنیم اتفاقا در مورد فرهنگیان من کلی از بچه های قبولی فرهنگیان داریم و در مورد عشق و علاقتون هم باید بگم که زندگی خیلی کوتاهه و اینهمه طولانی نیست که بخوای عمرتو تلف کنی فقط برو دنبال عشق و رشته ای که واقعا بهش علاقه داری . هررچند رشته حقوق هم عالیه اما عشق و علاقه چیز دیگریست .