آهنگ های انگیزشی برای موفقیت کنکور | شروع انرژی مثبت

آهنگ های انگیزشی کنکور

 

 

 آهنگ انرژی مثبت برای کنکور 

 

 

یکی از مهم ترین کار هایی که باید در سال کنکور انجام دهید جمع کردن آهنگ های انگیزشی کنکور است . انرژی مثبت و انگیزه فاکتور مهمی است که وجود و یا میزان آن ثابت نیست و متغیر است به این ترتیب که بعضی اوقات زیاد هست و بعضی اوقات کم می شود :

 

میزان انرژی مثبت و انگیزه مانند نمودار سینوس در ریاضی است  !!! یعنی به صورت متناوب بین منفی یک و صفر و مثبت یک در گردش است !

 

 

 آهنگ انگیزشی کنکور 1.mp3 

 

 

 

نظرتون در مورد آهنگ ؟ پایین تر با ستاره امتیاز بدید

 

 

 

 

آهنگ انگیزشی موفقیت کنکور

 

 

 

پر قدرت ترین موثرترین جملات انگیزشی کنکور را بخوانید و انرژی بگیرید .

 

 

آهنگ انگیزشی موفقیت کنکور

 

یکی از مزایای فوق العاده گوش کردن آهنگ های انگیزشی کنکور این است که در فراز و نشیب انگیزشی کنکور به طور میانگین برآیند مثبت داشته باشید و این یعنی موفقیت واگر کسی بتواند این حالت را برای خود حفظ کند قطعا می تواند بهترین و بالاترین بازدهی مطالعه درس و کنکور را داشته باشد . 

 

 

 

  آهنگ انگیزشی کنکور2.mp3  

 

 

 

 

نظرتون در مورد آهنگ ؟ پایین تر با ستاره امتیاز بدید

 

 

دانلود آهنگ انگیزشی خارجی سیروان خسروی

 

 

دانلود آهنگ انگیزشی 

 

زندگی زیبایی های خاص خودش را دارد . کارهای کوچک مثل گوش دادن به یک آهنگ و موزیک انگیزشی می تواند حس جدید و نابی را به شما منتقل کند . کارهای کوچک بسیار زیادی در زندگی هر شخصی است که می تواند انجام دهد. کارهای کوچکی که نیاز به هیچ پارتی و پول و... ندارند و فقط یک اراده کوچک می خواهند از همین جا شروع کن ...!!!

 

 

  آهنگ انگیزشی کنکور 3.mp3  

 

 

 

نظرتون در مورد این آهنگ ؟ لطفا پایین با کامنت و با ستاره طلایی امتیاز بدید 

 

 

 

آهنگ انگیزشی کنکور پاشو بساز آیندتو

 

 

مسیر رسیدن به هدف در کنکور و موفقیت کنکور مشابه مسابقه دو ماراتن است ! یعنی دو استقامت ! در این مسیر بایستی مقاومت داشته باشید . ممکن است چندین بار در این مسیر شکست بخورید اما باید بدانید :

 

 

موفق های امروز همان شکست خوردگان دیروزند با این تفاوت که فقط پا شدند ادامه دادند

 

 

 

آهنگ انگیزشی کنکور 4.mp3

 

 

 

نظرتون در مورد این آهنگ انگیزشی رو پایین کامنت کنید 

 

 

 

آهنگ انگیزشی بی کلام

 

بعضا نیاز به هیچ حرفی ندارید و برای دریافت حس و حال انگیزشی برای درس خواندن و کنکور باید یک آهنگ انگیزشی بی کلام گوش کنید و برای موفقیت و رسیدن به هدف انرژی و الهام های مثبت بگیرید .

 

 

 

 آهنگ انگیزشی بی کلام.mp3 

 

 

 

نظرتون در مورد این آهنگ انگیزشی بی کلام چیه ؟ کامنت بنویسید

 

 

رپ انگیزشی کنکور

 

برای اینکه بتوانید حس انگیزشی هیجانی برای درس  جذب کنید آهنگ های رپ انگیزشی کنکور می تواند گزینه فوق العاده ای برای شما باشد آهنگ انگیزشی که در این بخش برای درس خواندن در نظر گرفته ایم می تواند در شرایطی که حس و حال درس را ندارید و یا اینکه به قول بچه ها سنگین شده اید! و نمی توانید حرکتی به سمت هدفتان داشته باشید :

 

 

 رپ انگیزشی کنکور.mp3 

 

 

 

نظرتون در مورد رپ انگیزشی کنکور چیه ؟ پایین کامنت کنید

 

 

آهنگ انگیزشی خارجی برای کنکور

 

گروهی از دانش آموزان کنکوری  به دنبال آهنگ های انگیزشی متنوع برای درس خواندن هستند در این بخش یک آهنگ انگیزشی خارجی به زبان انگلیسی برای شما در نظر گرفته ایم:

 

 

 

 آهنگ انگیزشی خارجی کنکور.mp3 

 

 

 

پکیج صوتی انگیزشی کنکور

 

 

 پکیج انگیزشی با 70% تخفیف کلیک کنید 

 

 

 

آهنگ انگیزشی برای درس

 

در وصف نیاز آهنگ انگیزشی برای درس خواندن همین بس که درس خواندن یکی از سخت ترین کارهای دنیاست ! با توجه به انرژی و کالری که مغز هنگام مطالعه مخصوصا درسی مصرف می کند این کار مطابق با ساختار ذخیره انرژی مغز نیست ! و شما باید برای اینکه درس خوان باشید و حداقل چند ساعتی در روز تحملش کنید بایستی از تکنیک های مختلف انگیزشی علی الخصوص آهنگ های انگیزشی برای مطالعه درسی استفاده کنید .

 

 

 آهنگ انگیزشی برای درس.mp3

 

 

 

 

آهنگ انگیزشی برای درس خواندن

 

 

 

 جهت دریافت اینجا کلیک کنید 

 

 

 

 دانلود آهنگ انگیزشی خدا 

 

 

دوستان عزیز  خدا رو با یکی دو جمله نمی توان وصف کرد یا بهتر بگم خدا با جملات قابل وصف نیست خدارو باید زندگی کرد و عاشق بود تا درکش کرد امیدوارم که از این آهنگ انگیزشی لذت ببرید: 

 

 

 

 دانلود آهنگ انگیزشی خدا.mp3

 

آهنگ کنکور جعفر

یه وقتایی هم باید کلا بی خیال همه چی شی و فقط بخندی ! این لامصب جعفر برای هر چیزی آهنگ خونده کنکور مونده بود که آهنگ جعفر کنکور هم داد بیرون ! گوش کنید فقط بخندید !

 

آهنگ جعفر کنکور-jafar konkur.mp3

 

 

آهنگ انگیزشی کنکور امیر مانی

 

برای اینکه حس و حال درس خوندن و انرژی و انگیزه کنکور داشته باشی باید منطقی فکر کنی و ببینی که دقیقا از کنکور چی میخوای خیلی از بچه ها بدلیل عدم آگاهی هنوز تو فاز صد در صد جواب دادن تمام دروس اند! غافل از اینکه چندین سال پیاپی حتی رتبه یک کنکور هم نتونسته تمام دروس صد در صد بزنه !

 

امیر مانی کنکور.mp3

 

 

آهنگ انگیزشی کنکور شایع رپ

 

این آهنگ انگیزشی کنکور که به سبک رپ هم هست فوق العاده حرف های جالبی برای موفقیت کنکور داره گوش کنید و انرژی و انگیزه برای درس خوندن بگیرید .

 

 

آهنگ انگیزشی کنکور شایع.mp3

۵
از ۵
۴۱ مشارکت کننده
مینا ۸۲ گفت:
ممنون فوق العاده بود . آهنگ های انگیزشی تون عالیه من برای کنکور که دارم مطالعه میکنم بین مطالعاتم از این آهنگ های انرژی مثبت گوش میدم خیلی انرژی میگیرم دستتون درد نکنه
    مشاور انگیزشی گفت:
    خواهش میکنم دوست عزیز شما لطف دارید .
    پیشنهاد می کنم در این رابطه بخش مربوط به جملات انگیزشی کنکور و بخش بهترین کلیپ های انگیزشی کنکور را هم از سایت بازدید کنید . و استفاده کنید
رامتین گفت:
سلام . آهنگ هاش حس انگیزشی خوبی داره خوشم اومد دمتون گرم پیشنهاد میکنم آهنگ انگیزشی رپ مثل یاس هم بزارید .
سمیرا گفت:
سلام. آهنگ های انگیزشی تون فوق العادس خیلی ممنون حس خیلی خوبی برای رسیدن به هدف و کنکور و درس میده و اینکه امکان دانلود این آهنگ انگیزشی هست خیلی خوبه ی سری سایتا امکان دانلود نداره . ممنون از سایت خوبتون
مشاور انگیزشی گفت:
با تشکر از نظر شما دوست عزیز
پایدار و موفق باشید .
نسترن گفت:
سلام . ممنون بابت آهنگ های انگیزشی تون من امسال کنکور دارم رشتم تجربی تعریف استاد ایمنی رو از دوستام شنیدم برای برنامه ریزی و انگیزشی مخصوصا چون خیلی وقتا حوصله خوندن درس ندارم میخواستم ببینم شرایط مشاوره با استاد ایمنی چطوره؟
سید ایمان گفت:
سلام خسته نباشید خدا بهتون خیر و برکت بده بابت این اهنگ های فوق العاده خوب و درجه یک.