اعلام نتایج نهایی کنکور 1400

اعلام نتایج کنکور انسانی تجربی 1401 از سایت سازمان سنجش

 

سازمان سنجش اعلام نتایج کنکور 1400

 

طبق آخرین اطلاعیه که توسط سازمان سنجش کشور بابت نتایج نهایی کنکور 1400 اعلام شده هفته اول مهر ماه خواهد بود دلیل این تاخیر دیرکرد اعلام نتایج مصاحبه های دانشگاه های خاص دارای مصاحبه مثل فرهنگیان و... بوده که به دلیل محدودیت های رفت و آمد به تعویق افتاد.

 

اعلام نتایج کنکور انسانی 1400

 

اعلام نتایج نهایی کنکور رشته انسانی سال 1400 هم همین بازه زمانی یعنی هفته اول مهرماه خواهد بود .

 

اعلام نتایج نهایی کنکور تجربی 1400

 

داوطلبین رشته تجربی کنکور سال 1400 با استرس و اضطراب زیاد منتظر اعلام نتایج نهایی کنکور تجربی 1400 هستند تعدادی از سوالات  کنکور تجربی 1400مشکل دار و یا دشوار بودند و همین موضوع باعث شد بسیاری از داوطلبین سر جلسه کنکور نتوانند استرس خود را کنترل کنند و سوالات دیگر هم تحت تاثیر این استرس قرار گرفتند .

 

سایت سنجش کنکور 1400

 

نتایج نهایی کنکور 1400 همه رشته ها اعم از تجربی و انسانی و ریاضی فیزیک و هنر و زبان از طریق وبسایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org  اعلام خواهد شد .

 

اعلام نتایج کنکور تجربی انسانی 1400

 

بعد از اعلام نتایج کنکور 1400 ؟

 

نگرانی بسیاری از داوطلبین کنکور برای بعد از اعلام نتایج کنکور 1400 است چراکه داوطلبین کنکور به دو گروه عمده تقسیم می شوند گروه اول کسانی هستند که به رشته و دانشگاه هدف دست پیدا کرده اند گروه دوم کسانی که به رشته و دانشگاه هدف در کنکور 1400 دست پیدا نکرده اند این افراد باید توجه داشته باشند که هر آن چیزی که به عنوان هدف واقعا برای آینده می خواهند را آنالیز کنند اگر هدف کسب ثروت و پول از آن رشته و دانشگاه است حتما حداقل یک جلسه مشاوره کسب و کار  بگیرند ( چیزی که 99% دانش آموزان اصلا نمی دانند چیست ؟!) و سپس تصمیم گیری کنند و اگر افراد قبول نشده دیوانه وار عاشق آن رشته و دانشگاه هستند و فعلا قبول نشده اند و چیزی به اسم پول و ثروت و درآمدزایی برایشان مهم نیست در صورت اوکی بودن شرایط ( که حتما باید توسط یک مشاور با تجربه آنالیز شود ) یکسال فقط یکسال پشت کنکور بمانند و اصولی و درست برای رسیدن به هدفشان تلاش کنند .

 

 

سوالات خود را رایگان از مشاور ارشد بپرسید 09356330240

۵
از ۵
۱۸ مشارکت کننده