حل رایگان نمونه سوال زیست پایه 10+11+12 + امتحان ترم زیست شناسی

حل رایگان نمونه سوال زیست پایه دهم و یازدهم و دوازدهم:

 

برای دریافت حل رایگان نمونه سوال زیست پایه دهم و یازدهم و دوازدهم به شماره 09044686613 پیام دهید

هر ساله در ایام امتحانات دانش آموزان نگران وضعیت تحصیلی خود و نمراتی که قرار است بگیرند هستند. و احتمالا دانش آموزان تجربی بیش از همه دروس نگران درس زیست شناسی هستند. حق هم دارند زیست شناسی درس سبک و آسانی نیست!

یکی از بهترین روش های جمع بندی زیست شناسی و کسب امادگی برای امتحان ترم زیست شناسی و 20 گرفتن در امتحان ترم زیست شناسی حل نمونه سوال زیست است.

در این مقاله می خواهیم حل رایگان نمونه سوالات زیست پایه دهم و یازدهم و دوازدهم را در اختیار شما قرار دهیم.

حل رایگان نمونه سوال زیست پایه دهم:

 

حل-رایگان-نمونه-سوال-زیست-پایه-دهم

 

دانش آموزان پایه دهم با چالش هایی رو به رو می شوند. دانش آموزان دهم تجربی را مثال می زنم؛ دانش‌آموزان که تا سال های قبل در پایه متوسطه اول تنها یک کتاب علوم آن هم نه چندان سنگین می‌خواندند اکنون در پایه متوسطه دوم باید برای هرکدام از بخش های علوم یعنی زمین شناسی، فیزیک، زیست شناسی و شیمی یک کتاب جدا و سنگین بخوانند! و دانش آموزان زیادی را می بینیم که دچار افت تحصیلی می شوند. 

برای دریافت حل رایگان نمونه سوال زیست پایه دهم: به شماره 09044686613 پیام دهید

 

 

حل رایگان نمونه سوال زیست پایه یازدهم:

 

حل-رایگان-نمونه-سوال-زیست-پایه-یازدهم

 

زیست شناسی یازدهم از پایه های مهم است. در پایه یازدهم شما ادامه دستگاه های بدن را می خوانید اما قبل از فصل تولیدمثل فصل تقسیم یاخته را می خوانید تا مطالب پیش نیاز را یاد بگیرید و البته لازم به ذکر است یکی از فصول ژنتیک می باشد که در پایه یازدهم تعبیه شده است.

شما دانش آموزان یازدهم تجربی برای موفقیت در امتحانات ترم زیست شناسی بایستی نمونه سوال حل کنید هم برای تثبیت مطالب و یادگیری آنها و هم برای مرور مطالب.

برای دریافت حل رایگان نمونه سوال زیست پایه یازدهم: به شماره 09044686613 پیام دهید

حل رایگان نمونه سوال زیست پایه دوازدهم:

 

حل-رایگان-نمونه-سوال-زیست-پایه-دوازدهم

 

دانش آموزان پایه دوازدهم علاوه بر اینکه درگیر ایام امتحانات ترم هستند به فکر کنکور و جمع بندی مباحث دوازدهم و مطالب پایه نیز می باشند.

شاید نگران باشید که چگونه هر دو را مدیریت کنم؟ 

دانش آموزان عزیز دوازدهم تجربی!

شما می توانید در طول ایام امتحانات ترم مباحث نیمسال اول دوازدهم را جمع بندی کنید و برای جمع بندی زیست شناسی دوازدهم حل نمونه سوال و در مواقعی تست زنی بسیار کمک کننده خواهد بود.

گاهی دانش آموزان بی خیال حل نمونه سوال برای زیست شناسی می شوند و از آن طرف تست هم نمی زنند اصطلاحا از اینور مانده و از آن ور رانده می شوند. شما جزو این دسته از دانش آموزان نباشید! نمونه سوال تشریحی حل کنید و در صورت داشتن فرصت تست نیز بزنید.

برای دریافت حل رایگان نمونه سوال زیست پایه یازدهم: به شماره 09044686613 پیام دهید

باشد که این نمونه سوالات کمکی برای تثبیت مطالب و مرور مفاهیم باشد.

آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده