چگونه در امتحانات نمره 20 بگیریم؟

چگونه درس بخوانیم تا در امتحانات نمره 20 بگیریم؟

 

چگونه درس بخوانیم تا تا در امتحانات نمره 20 بگیریم؟_vahidimeni.ir

 

هم اکنون دی ماه است و دغدغه بسیاری از دانش آموزان محصل این است که چگونه مطالعه کنم تا در امتحانات نمره 20 بگیرم؛ آیا باید بطور خاصی مطالعه کنم تا نمره 20 بگیرم و اینکه نمره 20 گرفتن آرزوی فضائی است یا من هم می توانم نمره 20 بگیرم و سوالات دیگر که در ذهن شماست و ما در این مقاله قصد داریم که به سوالات شما پاسخ دهیم.در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که دقیقا چکار کنید تا نمره 20 بگیرید.

 

 

چگونه بدون درس خواندن نمره 20 بگیریم؟

 

چگونه بدون درس خواندن 20 بگیریم_vahidimeni.ir

 

شاید سوال شما هم باشد که چگونه بدون درس خواندن نمره 20 بگیریم؛ اول از همه باید بگویم که نابرده رنج گنج میسر نمی شود؛ به این منظور شما نباید انتظار داشته باشید که بدون درس خواندن در امتحانات نمره 20 بگیرید. اما شما می توانید با انجام بعضی تکنیک ها نمره 20 دریافت کنید:

مطالعه کتاب بطور دقیق:

برای اینکه شما هم نمره 20 بگیرید باید کتاب درسی را اصطلاحا قورت دهید. اول از همه باید مفهوم را کاملا درک کنید یعنی صرفا حفظی خواندن برای کسب نمره 20 کافی نیست! در مرحه بعد باید خط به خط کتاب درسی را بلد باشید تا شما هم بتوانید نمره 20 بگیرید.

  • سوال خود را بطور رایگان مستقیم از استاد وحید ایمنی بپرسید:09025406673

حل نمونه سوال:

صرفا مطالعه کتاب درسی، کفایت نمی کند؛ برای اینکه شما هم بتوانید نمره 20 بگیرید حتما نمونه سوال امتحانی حل کنید تا هم با تیپ سوال طرح شده آشنا شوید و هم خود را سنجیده و ایرادات خود را شناسایی کنید.حل نمونه سوال مخصوصا برای دروسی نظیر ریاضی و فیزیک و... از واجبات است؛ اینگونه شما هم می توانید در امتحانات خود نمره 20 بگیرید.

حفظ آرامش در امتحان:

برای اینکه بتوانید بهترین عملکرد خود را در امتحان ایفا کنید و نمره 20، همان نمره ی آرزوی خود را بگیرید باید بتوانید آرامش خود را در امتحان حفظ کنید تا تک تک مطالب را به یاد آورده و تمام سوالات را بدون غلط در زمان اختصاص داده شده جواب دهید.

مقاله پیشنهادی:

 

برای خواندن مقاله حفظ آرامش در کنکور کلیک کنید.

حواس جمع بودن:

دوستان تفاوت افرادی که نمره 20 می گیرند و افرادی که 18 یا 19 می گیرند، همیشه بر سر بلد بودن مطالب نیست؛ خیلی از دانش آموزان تمام سوالات را بلد هستند اما به دلیل بی حواسی، اشتباهات و بی دقتی های جزئی و حتی ندیدن برخی سوالات از کسب نمره 20 باز می مانند! پس سر امتحان، حواستان را جمع کنید تا شما هم یکی از این افراد نباشید!

 

 

چگونه در امتحانات موفق شویم؟

 

چگونه در امتحانات موفق شویم_vahidimeni.ir

 

سوال بسیاری از شما این است که چگونه در امتحانات موفق شویم و نمره 20 بگیریم؛ دوستان عزیز برای کسب نمره 20 در امتحانات، غول چراغ جادو وجود ندارد! شما باید تلاش کنید و تمرین کنید تا بتوانید در امتحانات خود موفق شوید وگرنه راه میانبری وجود ندارد که با معرفی آن روش، شما صدرصد موفق می شوید؛ اصطلاحا مسیر موفقیت آسانسور ندارد شما باید از پله ها بالا بروید!

نکته ای که برای کسب نمره 20 باید اضافه کنم این است که برای امتحانات خود ترکیبی از حفظی و مفهومی مطالعه کنید.درس فیزیک را مثال می زنم؛ خیلی از دانش آموزان تصور می کنند که درس فیزیک کاملا مفهومی و تحلیلی است و اصلا نکات حفظی ندارد اما اینگونه نیست! درست است که بخش زیادی از درس فیزیک شامل مسائل مفهومی و حل کردنی است اما درس فیزیک دارای بخش هایی است که صرفا اطلاعات دانشی است و شما برای کسب نمره 20 باید این قسمت ها را نیز بلد باشید؛ بنابراین تمام نکات دانشی دروس خود را بلد باشید و هم مسائل مفهومی را بطور کاملا مفهومی درک کنید.

مقاله پیشنهادی:

 

برای خواندن بهترین منابع کنکور تجربی کلیک کنید.

 

 

چگونه امتحان آنلاین را 20 بگیریم؟

 

چگونه امتحان آنلاین را 20 بگیریم_vahidimeni.ir

 

و اما چالشی که گریبان گیر دانش آموزان شده است همان امتحانات آنلاین و اینکه چگونه امتحان آنلاین را 20 بگیریم می باشد.

قطعا خیلی از دانش آموزان برای کسب نمره 20 در امتحانات آنلاین به فکر"تقلب" می افتند! زیرا از نظر دانش آموزان کوتاه ترین و پربازده ترین مسیر است. اما بهتر است به عواقب کار خود فکر کنید؛ شما با تقلب هیچ یادگیری نخواهید داشت و مطمئن باشید در سال های بعد، قطعا به مشکل برمی خورید. اگر هم که دانش آموز کنکوری هستید که کنکور خود را خراب می کنید! شاید بگویید من کنکوری هستم و وقت ندارم که برای امتحانات مدرسه درس بخوانم؛ دانش آموزان عزیز هدف اصلی از کسب نمره خوب برای امتحانات این است که شما خوب مطالعه کنید تا یادگیری لازم صورت بگیرد با تقلب و درس نخواندن  دچار پشیمانی بزرگی می شوید!

در اینصورت که بی خیال تقلب شوید، اکنون می توانید با همان روش هایی که در برای کسب نمره 20 در امتحانات آنلاین ذکر کردیم همان روش ها را رعایت کنید مطمئن باشید می توانید نمره 20 را کسب کنید.

  • سوال خود را بطور رایگان مستقیم از استاد وحید ایمنی بپرسید:09025406673

 

۵
از ۵
۱۴ مشارکت کننده