بهترین کلیپ انگیزشی سال 2022! خفن و قوی!

بهترین کلیپ انگیزشی سال 2022 که بلندت می کنه!

 

بهترین کلیپ انگیزشی سال 2022

 

هر کدام از ما در مقطعی از زندگی مان دچار ناامیدی و بی انگیزگی می شویم. بحث ناامیدی و بی‌انگیزگی در سال کنکور دانش آموزان را آزار می دهد و اجازه نمی دهد که آنها به راحتی درس شان را بخوانند. به همین سبب لازم است که داشن آموزان کنکوری تا جایی که می توانند انگیزه و انرژی خود را حفظ کنند تا بتوانند مطالعه خود را به بهترین نحو انجام دهند.

یکی از راهکارهای افزایش انگیزه، دیدن کلیپ انگیزشی است. دیدن بهترین کلیپ انگیزشی بالاترین میزان انگیزه را در شما ایجاد خواهد کرد.

در این مقاله قرار است که بهترین کلیپ انگیزشی را ببینید و همچنین بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت کوتاه، کلیپ انگیزشی جدید تماشا خواهید کرد خالی از لطف نیست که کلیپ انگیزشی خاص و بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت فارسی را نیز مشاهده کنید.

برای تماشای بهترین کلیپ انگیزشی سال 2022 کلیک کنید.

 

 

بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت کوتاه:

خب رسیدیم به بخش بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت کوتاه اما قبل از آن دوست دارم به چند فایده بهترین کلیپ انگیزشی اشاره کنم.

رفقا! همه ما نه فقط در سال کنکور بلکه در هر مقطعی از زندگی مان مثل کسب و کار، انجام تمرینات ورزشی، گرفتن رژیم غذایی و حتی در طول زندگی روزمره دچار بی انگیزگی می شویم و برای اینکه کارمان را ادامه دهیم نیاز داریم که کمی انرژی بگیریم و به کارمان ادامه دهیم. گوش دادن به آهنگ انگیزشی دیدن بهترین کلیپ انگیزشی به شما انرژی خواهد داد تا بتوانید به ادامه کارتان برسید.

شاید برخی بگویند صرف دیدن کلیپ انگیزشی که بدرد نمی خورد!

منظور من دیدن صرفا یک فیلم انگیزشی و بدون آگاهی نیست! شما باید هدف خودتان را مشخص کرده باشید و بدانید الان دقیقا برای طی مسیر درست به سمت هدف چه کارهایی انجام دهید در راستای تمام این ها، با دیدن بهترین کلیپ انگیزشی روحیه خود را حفظ کرده و انرژی خود را بالا ببرید و یا اگر که هدف ندارید و یا مسیر درست را تعیین نکردید حتما تمام این موارد را مشخص کنید و کار خود را آغاز کنید. بدانید که کلیپ انگیزشی بدون آگاهی بدون مشخص کردن هدف و مسیر کمکی نمی‌کند فقط برای چند لحظه باانگیزه می شوید ولی بعدا انرژی تان رنگ می بازد.

برای دیدن بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت کوتاه کلیک کنید. 

 

 

کلیپ انگیزشی جدید:

خب رسیدیم به کلیپ انگیزشی جدید! در راستای دوست دارم به چند نکته انگیزشی اشاره کنم. خیلی از افراد می گویند رمز موفقیت در این است که عشق به هدف داشته باشید. آدم موفق هیچگاه خسته نمی شود!

دانش آموزان با شنیدن این جمله تصور می کنند که آدم های موفق به یک منبع بی نهایت پر از انگیزه وصل هستند و هیچگاه هم خسته نمی شوند. چرا آدم های موفق هم دچار بی انگیزگی می شوند آدم های موفق هم گاهی خسته نمی شوند اما تقادت اصلی آدم های موفق و ناموفق در این است که به مستمر هستند! یعنی چی؟

گاهی به آخر خط می رسید و ناامید هستید؛ این نقطه دردناک، لحظه بسیار ارزشمندی است زیرا آدم موفق و آدم ناموفق را تمایز می دهد! آدم موفق انرژی دوباره می گیرد وبه راه خود ادامه می دهد اما آدم ناموفق بی خیال می شود و خود را دست امواج زندگی می دهد!

نیاز به مشاور داری؟ 09044686613 نازیلا ایمنی- مشاور کنکور

 

کلیپ انگیزشی خاص:

خب برویم سراغ کلیپ انگیزشی خاص! دوست دارم قبل از اینکه کلیپ انگیزشی خاص را توضیح دهم یک نکته فوق العاده جهت ایجاد اشتیاق برای تلاش و مطالعه بگویم:

بدانید که در لحظات پرانرژی و در لحظاتی که انگیزه دارید کار کردن و درس خواندن راحت است 

همه آدم ها وقتی که انرژی دارند و با انگیزه هستند درس می خوانند

هنر آنجاست که چه کسی در هنگام بی انگیزگی و ناامیدی می تواند همچنان کار درست را انجام دهد و درس بخواند و کار کند؟

شما باید بپذیرید که همه ما در لحظاتی خسته می شویم، لحظاتی وجود دارد که زمین می خوریم، لحظاتی وجود دارد که نتیجه آنطور که دلمان می خواست نمی شود، لحظاتی وجود دارد که سرخورده می‌شویم و...

موفق کسی است که می تواند در این لحظات دستش را روی زانو اش گذاشته و بلند شود! در این لحظات همچنان کار درست را انجام دهد. شخصی که هم درهنگام انگیزه داشتن و به هنگام بی‌انگیزگی کار درست را انجام می دهد موفق خواهد بود!

 

 

بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت فارسی:

 

بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت فارسی

 

خب رسیدیم به آخر مقاله بهترین کلیپ انگیزشی سال 2022. دوست دارم به چند نکته پایانی اشاره کنم. آدم موفق خود را به دست امواج زندگی نمی دهد.

امواج زندگی همیشه هستند! شما نمی توانید مقطعی از زندگی را بیابید که اصلا دچار چالش نشده اید!

همه ما در لحظاتی دچار چالش هایی شده ایم، مشکلاتی گریبان گیرمان شده است و با سختی هایی مواجه شده ایم! 

راز موفقیت در این نیست که امواج زندگی را حذف کنیم و یا منتظر بمانیم که امواج زندگی آرام شوند. زیرا امواج زندگی همیشه هستند شما باید خودتان را وفق دهید و بدانید که وظیفه و مسئولیت شما این است که در هر لحظه ای درستان را بخوانید!

برای تماشای بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت فارسی کلیک کنید.

نیاز به مشاور داری؟ 09044686613 نازیلا ایمنی- مشاور کنکور

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده