تقویت انگیزشی کنکور با فاکتورهای پرقدرت

تقویت قدرت انگیزشی کنکور1

 

 

مسلح به سلاح انگیزشی کنکور!

 

یکی از نیاز های اساسی بچه های کنکوری نیاز به فاکتورهای انگیزشی کنکور است. از این جهت که مسیر رسیدن به هدف کنکور مثل همه ی مسیرهای زندگی پر از فراز و نشیب است. شکست خوردن بخشی از این مسیر پر فراز و فرود است. همانطور که یک کودک تا هزاران بار زمین نخورد راه رفتن را یاد نمی گیرد .یک دانش آموز هم برای اینکه سبک و استایل خاص خودش را برای موفقیت در کنکور پیدا کند باید بارها و بارها شکست بخورد. شکست خوردن جنبه و ظرفیت می خواهد و گذشته از آن یک مشاور انگیزشی کنکور خبره و باتجربه هم می تواند تاثیر مثبتی بر روند موفقیت شما داشته باشد.بهترین مشاور، کسی است که بتواند اصول خود انگیزشی کنکور را به داوطلب آموزش دهد تا بتواند آرام آرام روی پای خودش بایستد و پر قدرت مسیر را ادامه دهد.پس با ما باشید تا در این مقاله چند مثال برای خود انگیزشی در کنکور را یاد بگیرید . 

 

 

نیاز انگیزشی انواع رشته های کنکور

 

اصولا هر کدام از داوطلبین کنکور بر اساس رشته تحصیلی نیاز به فاکتورهای انگیزشی متفاوتی دارند .برای مثال نیاز انگیزشی یک داوطلب کنکور تجربی با یک داوطلب کنکور ریاضی و... متفاوت است . یعنی یک مشاور حرفه ای باید دغدغه های داوطلبین رشته های مختلف را بداند و بر اساس دغدغه ها شروع به آموزش مسائل خود انگیزشی کنکور به داوطلب کند برای مثال دغدغه ی میزان سختی برای قبولی در کنکور در هریک از رشته ها یا اینکه آینده کاری هر کدام و یا شرایط خاص قبولی در رشته های تاپ هر کدام از رشته ها و... موارد مهمی هستند که حتما بایستی به آنها پرداخته شود .

 

 

تقویت قدرت انگیزشی کنکور4

 

 

نیاز انگیزشی داوطلب کنکور تجربی

 

جالب است بدانید مهم ترین دغدغه تجربی ها مبحث انگیزشی کنکور پزشکی است! اکثر بچه های تجربی علاقه مند به قبولی در رشته های تاپ این رشته یعنی پزشکی ، دندان پزشکی و دارو سازی هستند که قبولی در این رشته ها به نسبت تعداد بالای داوطلبین تجربی سخت است و نیازمند تلاش بیشتر است . هر داطلب کنکور تجربی باید بداند به قول معروف : پر طاووس خواهی جور هندوستان کشی ! یا باید به رشته ای درجه پایین قانع باشید با زحمت کمتر یا اگر قصد قبولی در رشته های شاخص را دارید باید متحمل سختی و فشار بالای مطالعه شوید و با زحمت و تلاش به هدفتان برسید . دغدغه بعدی داوطلب کنکور تجربی بالا بودن سطح سوالات است که در این زمینه هم باید بدانید که اگر سوالات سخت باشد برای همه سخت است و اگر آسان باشد برای همه آسان است ، شرایط برای همه یکسان است . «دوست عزیزم! اگر دغدغه یا سوالی داری مستقیم میتونی از مشاوران ارشد ما به صورت رایگان بپرسی.جهت پرسش رایگان کلیک کنید .»

 

 

تقویت انگیزشی کنکور 8

 

 

نیاز انگیزشی داوطلب کنکور انسانی 

 

از دغدغه های انگیزشی بچه های انسانی در سال کنکور،بعد از قبولی در رشته های تاپ این رشته، مثل حقوق و روان شناسی که مانند رشته های تاپ رشته تجربی مستلزم تلاش فراوان است قبولی در رشته های تربیت معلم (دانشگاه فرهنگیان) است.در این مورد باید بگویم که رشته انسانی برای قبولی در رشته دبیری به دلیل گستردگی دروس ،مناسب تر از سایر رشته های ریاضی و تجربی است و با توجه به سیاست های اتخاذ شده  مسئولین در سال های اخیر میزان جذب آموزش و پرورش برای پذیرش دبیر و معلم با روند افزایشی همراه خواهد بود .البته این باعث نمی شود که داوطلب تلاش نکند چراکه رقابت در این رشته هم کم کم رو به سنگینی میل می کند .«دوست عزیزم! میتونی سوالتو رایگان از اینجا بپرسی»

 

 

تقویت قدرت انگیزشی کنکور 9

 

 

نیاز انگیزشی داوطلب کنکور ریاضی 

 

از مسائل بسیار مهم داوطلبین رشته ریاضی که یکی از مهم ترین موانع انگیزشی آنها در سال کنکور است نبود یا کمبود بازار کار در شاخه های رشته ریاضی و فیزیک است .به این ترتیب که بچه های ریاضی بعضا باورشان می شود که  شاخه صنعت هیچ آینده کاری ندارد! پس این همه نیروگاه ها و پالایشگاه ها و کارخانه های صنعتی و ساختمان ها و شرکت های مختلف مهندسی و... در کجا فعالیت دارند؟! قطعا یک داوطلب کنکور ریاضی بنا بر اصول، درس بخواند وترجیحا دانشگاه خوب قبول شود و در کنار دانشگاه به آموختن اصول کسب و کار بپردازد می تواند آینده کاری خوبی داشته باشد و اکثر فارغ التحصیلان بیکار این رشته ها معمولا مهارت خاصی ندارند یعنی فقط کتاب های تئوری را خوانده و پاس کرده اند و برای آموختن مهارت های شغلی و جمع آوری رزومه در چهار سال دوره لیسانس اقدام نکرده اند.«دوست عزیزم!جهت پرسش رایگان به بخش تماس با ما مراجعه کنید.»

 

 

تقویت انگیزشی کنکور 7

 

تاثیر متن انگیزشی بر موفقیت کنکور

 

یکی از تکنیک هایی که برای روشن نگه داشتن آتش انگیزشی در سال کنکور پیشنهاد می شود استفاده کردن از متن های انگیزشی روزانه است. به این ترتیب که هر روز یک جمله یا متن انگیزشی ویژه کنکور را بالای دفتر برنامه ریزی خود بنویسید و صبح تا شب در حین مطالعه و حتی تایم های استراحت بین واحدهای مطالعاتی به آن فکر کنید و انگیزه بگیرید بعضا یک جمله قدرت تغییر دادن زندگی انسان ها را دارد به شرط اینکه واقعا به عمق معنای کلمات بیندیشید و سر سری از کنار آن ها عبور نکنید !

 

 

تقویت انگیزشی کنکور 5

 

 

منبع کلیپ های انگیزشی کنکور 

 

یکی از پیش نیاز هایی که دانش آموزان کنکوری هرچند روز یک بار جهت رفرش انگیزشی کنکور نیاز دارند دیدن کلیپ های انگیزشی کنکور است . تجدید انگیزه مثل تجدید استحمام است . همانطور که شما هر از گاهی استحمام می کنید و پس از آن دوباره براثر تعریق و گرد و غبار و... دوباره نیاز به استحمام پیدا می کنید . انگیزه هم همین طور است، فقط یکبار تحت مطالب انگیزشی قرار گرفتن لازم است اما به هیچ وجه کافی نیست چرا که ذهن شما هر لحظه توسط هزاران افکار و اخبار منفی بمباران می شود.پس برای اینکه همیشه رو مود و پرانرژی و با نشاط باشید بایستی هر چند روز یکبار کلیپ انگیزشی برای کنکورتان تماشا کنید. پیشنهاد میکنم در راستای مدیریت تفریح اینکه حتی تفریح تان هم در راستای موفقیت و هدف کنکورتان باشد هرهفته یکبار یک فیلم سینمایی انگیزشی تماشا کنید تا انرژی دوباره برای ماراتن کنکور کسب کنید . شما می توانید تعدادی از بهترین کلیپ های انگیزشی را در کانال آپارات ما تماشا کنید .  

 

 

تقویت قدرت انگیزشی کنکور 15

 

 

هر روز یک ویس انگیزشی کنکور 

 

گروهی از داوطلبان از نظر روانشناسی برای تقویت انگیزشی کنکور شان بصری هستند یعنی هر آن چیزی که می بینند باعث تقویت انگیزه شان می شود ( که اغلب آقایان اینگونه اند ) و گروهی دیگر ( اکثر بانوان )سمعی اند یعنی اینکه برای جذب انگیزه از طریق شنوایی بیشتر تاثیر می پذیرند . پیشنهاد می کنیم هر روز تحت تاثیر گزاره های انگیزشی باشید تا ذهن و باورتان این گونه مسیر پیدا کند. استفاده از ویس های انگیزشی کنکور یکی از آسان ترین و بهترین روش ها برای این منظور است چرا که خیلی راحت حتی موقع رفت و آمد و... هم می توانید با یک هدفون از ویس های انگیزشی کنکور بهره مند شوید .

 

 

تقویت انگیزشی کنکور

 

 

پیج انگیزشی کنکور اینستا گرام

 

دوستان عزیز! در سال کنکور در راستای بهبود قدرت انگیزشی کنکورتان قدمی برای مدیریت شبکه های اجتماعی بردارید و از این ابزار در راستای مثبت استفاده کنید.به همین منظور می توانید از پیج های انگیزشی و آموزشی اینستا گرام بهره مند شوید. حتما توجه داشته باشید شبکه های اجتماعی براساس هر آن چیزی که بنده در طی سال ها مشاوره تجربه کرده ام اگر خوب مدیریت نشود قطعا یکی از موانع بزرگ انگیزشی کنکورتان خواهد بود پس در استفاده کردن از این ابزارها نهایت دقت را داشته باشید. و البته اگر ظرفیت درست استفاده کردن از این ابزارها را در خود داشته باشید می توانید تاثیرات مثبتی هم دریافت کنید .مشاهده پیج انگیزشی کنکور در اینستا گرام 

 

 

تقویت انگیزشی کنکور 2

 

 

کتاب انگیزشی کنکور برای جذب انرژی روزانه

 

در بخش پایانی یکی دیگر از فاکتورهای انگیزشی کنکور را خدمت حضورتان معرفی میکنم.با توجه به تاثیر متن و جملات انگیزشی در موفقیت کنکور ،گروهی از داوطلبان کنکور اصولا از مطالعه کتاب تاثیر بیشتری می برند و بیشتر احساس لذت و آرامش کسب می کنند،برای مثال این گروه از بچه های کنکوری معمولا بیشتر علاقه به مطالعه انواع رمان ها دارند و کنجکاوی کردن بین کتب مختلف از ویژگی های شخصیتی آن هاست و در یک جمله از خود کتاب و ورق زدن آن آرامش جذب می کنند . برای این گروه از کنکوری ها پیشنهاد می کنم حتما کتاب انگیزشی نیترو کنکور را مطالعه کنند .

 

 

دوست عزیز! اگر شما هم تجربه ای دارید که می تواند در راستای تقویت قدرت انگیزشی کنکور موثر باشد لطفا در بخش نظرات بنویسید .

۵
از ۵
۲۲ مشارکت کننده
متین گفت:
عالی بود تشکر از شما
آقای مهندس! گفت:
با سلام به همه عزیزان
از مطالب خوبتون ممنونم.امسال قراره کنکور ریاضی بدم و هدفم مهندسی کامپیوتره ولی خوب مثل هر کسی یکم دلسرد شده بودم.متشکرم ازتون بابت اینکه دم کنکور که ما ناامید میشیم این مطالب رو گزاشتین**
به امید اون روز که آقا مهندس صدام کنن!!
وکیل آینده! گفت:
ممنون از مقاله خوب شما
از اینکه کمک می کنید روی هدف مورد علاقمون مصر بمونیم و با انگیزه بالا کارمون رو پیش ببریم مچکرم
من دیگه به باور کامل رسیدم که من وکیل میشوم چون این حق منه و من واسش می جنگم...!
زنده باشید.
ساحل گفت:
استاد ایمنی مثل همیشه مقالات، علمی وانگیزشی فوق العاده بود من همیشه مقالات سایت شمارو مطالعه میکنم.
Zahra گفت:
قسمتی که راجب تجربی ها بود خیلی خوب بود و در کل مقاله خوبی بود ممنون از شما
Armin گفت:
عالی بود واقعا نیازه کنکوری ها همین مقالات انگیزشیه دمتون گرم
نفیسه گفت:
خیلی عالی بودن ممنون از شما
پزشک آینده گفت:
سلام وقتتون بخیرر.
ممنونم از این مقاله عالیتون.
واقعا ازتون ممنونم که کمک میکنید که ما تا لحظهه آخر انرژیمون و از دست ندیم و پر قدرت جلو بریم.
میثم گفت:
بسیار آموزنده
لطفا به دیگران هم معرفی کنید.
صبا گفت:
بسیار عالی بود
خیلی ممنون از شما بخواطر این مقاله پر انرژیتون