زبان کنکور

زبان کنکور را چگونه 100 درصد بزنیم؟

زبان کنکور را چگونه 100 درصد بزنیم؟_vahidimeni.ir

 

چگونه زبان کنکور را بالا بزنیم؟

چگونه زبان کنکور را بالا بزنیم.vahidimeni.ir

زبان کنکور یکی از دروس عمومی است که اهمیت بالایی دارد.زبان کنکور از سه بخش تشکیل شده است.بخش اول شامل لغات و گرامر است که اهداف تست های این بخش سنجش یادگیری مربوط به واژگان و قواعد است.بخش دوم کلوز تست می باشد که شما باید لغات مناسب را در جاهای خالی قرار دهید و در نهایت بخش ریدینگ است که مربوط به درک مطلب بوده و شما بایستی سوالات مربوط به متن را جواب دهید.

part A: vocabulary and grammar

part B:cloze test

part C:reading comprehension

لغات زبان کنکور:

لغات زبان کنکور_vahidimaeni.ir

زبان کنکور دارای بخش لغات است که شما باید لغات سه پایه را خوب بلد باشید.علاوه بر آن ممکن است بعضی از لغات خارج از کتاب باشد بنابراین شما باید دو کار خیلی مهم انجام دهید.

گام اول یادگیری لغات است.برای یادگیری واژگان کنکور کارهای متعددی می توانید انجام دهید.یک روش موثر استفاده از جعبه لایتنر است.

گام دوم که اهمیت زیادی دارد این است که برای آموخته های خود تست بزنید.تست زنی به شما در چند زمینه کمک می کند: اولا یاد می گیرید یک لغت چگونه بکار گرفته می شود و می توانید تست های مربوط به آن را بزنید و موضوع خیلی مهمتر اینکه یاد می گیرید که چگونه می توانید تست هایی را حل کنید که در این تست ها کلمات ناآشنا وجود دارند.

همانطور که گفتم در تست های زبان کنکور بسیار اتفاق می افتد که شما معنی یک لغت در صورت سوال را نمی‌دانید.شما با تست زنی و کسب مهارت می توانید از عهده این تیپ تست ها بربیایید.

نکته دیگری که باید بگویم این است: درست است که در زبان کنکور تنها در بخش اول تست مستقیم از واژگان می آید اما بدانید و آگاه باشید که در قسمت های بعدی نیز شما نیاز به دانستن معنی لغات و داشتن مهارت برخورد با کلمات ناآشنا و درک مفهوم آنها دارید بنابراین از اهمیت یادگیری لغات زبان کنکور غافل نشوید.

تکنیک های گرامر:

تکنیک های گرامر_vahidimeni.ir

گرامر زبان نیز همانند لغات بخشی است که بطور مستقیم در بخش اول زبان کنکور و بطور غیرمستقیم در بخش های بعدی زبان کنکور سوال طرح می شود شما برای فهم یک متن نیاز دارید که گرامر بلد باشید و متن را متوجه شوید.به همین سبب باید توجه ویژه ای برای این بخش قائل شوید.

برای مطالعه بخش گرامر زبان بهتر است ابتدا نکات گرامری را از کتاب درسی سپس از جزوه استاد یا درسنامه یک کتاب کمک آموزشی مطالعه بکنید و سعی کنید که با خواندن مثال ها و نکات مربوط به آن گرامر را یاد بگیرید.در قدم بعدی باید تست های گرامر بزنید تا اصطلاحا"دستتان راه بیفتد" 

برای خواندن مقاله اهمیت زبان انگلیسی در کنکور کلیک کنید.

بهتر است اینگونه بگویم تست زنی جزئی از یادگیری است یعنی شما با تست زنی یاد می گیرید که داستان از چه قرار است!و اینکه تمام نکاتی که در کتاب درسی یا جزوه و یا درسنامه چه بوده است.

شرکت در کلاس استاد خوب:

شرکت در کلاس استاد خوب_vahidimeni.ir

درس زبان از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز است که داوطلبان توجه ویژه ای بکنند.وجود یک استاد خوب و یک کلاس با کیفیت بالا به یادگیری شما در درس زبان کمک زیادی خواهد کرد اگر که فکر می کنید که نیاز به کمک هستید و پایه زبان تان به اندازه کافی قوی نیست و نمی توانید ازعهده زبان کنکور بر بیایید می توانید از یک استاد خوب راهنمایی بگیرید.

برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان با شماره 09044686613در ارتباط باشید.

 

۵
از ۵
۱۲ مشارکت کننده