مطالعه زبان کنکور

نحوه مطالعه زبان انگلیسی برای کنکور

نحوه مطالعه زبان انگلیسی برای کنکور_vahidimeni.ir

 

زبان ضعیف برای کنکور:

زبان ضعیف برای کنکور_vahidimeni.ir

مطالعه زبان کنکور برای افرادی که کلاس زبان رفته اند به مراتب راحتر است.اما اگر شما پایه ضعیف دارید نیز می توانید درصد بالایی در کنکور کسب کنید.تنها نیاز است که مطالعه زبان کنکور شما اصولی باشد و برای کسب درصد بالا تلاش کافی بکنید.

برای خواندن مقاله"چگونه زبان کنکور را 100 درصد بزنیم"کلیک کنید.

اگر از تابستان سال یازدهم شروع می کنید که برای کنکور مطالعه کنید حتما برای مطالعه زبان کنکور وقت بگذارید.روزی نیم ساعت برای درس مطالعه زبان کنکور زمان اختصاص دهید.در این مدت می توانید تست های واژگان و گرامر بزنید.همچنین خیلی خوب است که روزانه یک ریدینگ و کلوزتست کار کنید.اگر اینگونه ادامه دهید دیگر لازم نیست نگران ضعیف بودن پایه خود باشید زیرا براحتی می توانید به درصد های بالایی در آزمون خود برسید!(البته باید بگویم که نیم ساعت با توجه به سطح و شرایط شما می تواند بیشتر و کمتر شود)

در بحث مطالعه زبان کنکور تصور کنید که یک سال هر روز این کاری که به شما گفتم را انجام دهید؛ از 365 روز شما فقط 300 روز مدام کارهای روزمرگی مطالعه زبان کنکور را انجام دهید.اعداد و ارقام بسیار بالا می شود! تازه بعد عید شما باید زمان بیشتری را باید برای مطالعه زبان کنکور صرف کنید.موفقیت این نیست که یک روز پنج ساعت زبان بخوانید و ده روز مطالعه زبان کنکور کنسل شود!همین که هر روز نیم ساعت زبان بخوانید اما بطور پیوسته باشد به موفقیت بزرگی دست می یابید!

اگر فکر می کنید که نمی توانید از عهده زبان کنکور و مفهوم های آن بربیایید می توانید از خدمات تدریس آنلاین ما استفاده کنید.09044686613

زبان کنکور تجربی را چگونه بخوانیم؟

زبان کنکور تجربی را چگونه بخوانیم؟_vahidimeni.ir

کنکور تجربی بدلیل بالا بودن آمار شرکت کنندگان، رقابت سنگینی بین داوطلبان این رشته وجود دارد.کنکوری های تجربی برای اینکه رتبه خوبی کسب کنند و در رشته و دانشگاه مورد علاقه شان پذیرفته شوند باید بتوانند درصد خوبی در درس زبان کسب کنند زیرا در صورت عملکرد پایین در این درس از این رقابت سنگین عقب می افتند.

برای استفاده از خدمات تدریس آنلاین زبان ما با شماره 09044686613 در ارتباط باشید.

برای خواندن مقاله"درس زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد"کلیک کنید.

برخی از داوطلبان به اشتباه فکر می کنند که زبان، درسی حفظی است و می توان مطالعه زبان کنکور را به بعد عید موکول کرد! اگر شما هم راجع به مطالعه زبان کنکور اینگونه فکر می کنید بدانید که سخت در اشتباه هستید! زبان کنکور اتفاقا درس مفهومی است یعنی حتی برای قسمت های حفظی همانند واژگان، تست های مفهمی سخت می توان طرح کرد که در کنکور نیز شاهد این تیپ تست ها بوده ایم!

بهترین روش مطالعه زبان کنکور:

بهترین روش مطالعه زبان کنکور_vahidimeni.ir

مطالعه زبان کنکور تشکیل شده از مطالعه واژگان و گرامر و همچنین کار کردن بر روی ریدینگ و کلوزتست است.

برای مطالعه زبان کنکور تمرکز زیادی باید روی واژگان و گرامر داشته باشید تا به مهارت خوبی در فهم ریدینگ و کلوزتست نیز برسید.در هر قسمت که فکر کردید توضیحات کتاب برایتان کافی نیست می توانید از کتاب های مرجع زبان استفاده کنید تا فهم کامل صورت گیرد.اما حواستان باشد زیاد به حاشیه نروید و همچنین اگر به تناقص بین کتاب و سایر کتاب های فرعی رسیدید منبع اصلی تان کتاب باشد.

در مطالعه زبان کنکور کسب مهارت کافی در بحث ریدینگ و کلوزتست بسیار مهم است شما باید مهارت لازم را فرا بگیرید.متاسفانه برخی از دانش آموزان هنگام حل تست های ریدینگ و کلوزتست تک به تک کلمات را به فارسی ترجمه می کنند!این روش اشتباه است زیرا وقت زیادی از شما می گیرد ممکن است به فهم دقیق از متن نرسید همچنین در صورت وجود کلمات جدید به مشکل برمی خورید.

اگر با مطالعه زبان کنکور مشکل دارید می توانید از خدمات تدریس آنلاین ما استفاده کنید.09044686613

۵
از ۵
۱۵ مشارکت کننده