رتبه یک کنکور تجربی 1400

مصاحبه جذاب با رتبه یک کنکور تجربی 1400 نیما ابولحسنی:

 

نیما ابوالحسنی+vahidimeni.ir

 

آزمون کنکور، آزمونی است که هرساله برگزار می شود و رتبه های برتر اعلام می شوند و قطعا رتبه های برتر مخصوصا رتبه یک کشوری هر رشته بطور متفاوتی خوشحال می شوند.

در سال 1400، به بدلیل شیوع ویروس کرونا کنکور با سختی های خاص بگزار شد اما با همت همگان و رعایت پروتکل های بهداشتی کنکور به نحو احسن برگزار شد.بعد از گذشت یک ماه، نتایج اولیه اعلام شد و برای خبردادن به رتبه های برتر سازمان سنجش با آنها تماس گرفت!که صحبتی هم راجع به این موضوع می کنیم! قطعا شادی بزرگی نصیب آنها شده است که نتیجه زحمات فراوان می باشد!

رتبه یک کنکور تجربی1400، نیما ابولحسنی می باشد که با درصدهای عالی رتبه یک کشوری را بدست آورده است.اکنون به معرفی رتبه یک کنکور تجربی 1400 و گفت و گو با ایشان می پردازیم:

رتبه یک کنکور تجربی 1400:

نیما ابولحسنی

استان: آذربایجان شرقی

تحصیلات پدر: کارشناسی روان‌شناسی، کارمند فرودگاه

تحصیلات مادر: کارشناسی ارشد روان شناسی، معلم

 

نیما ابولحسنی در چه مدرسه درس خوانده است؟

نیما ابولحسنی در متوسطه 2 پسرانه استعداد هاي درخشان شهيدمدنى تحصیل کرده است.

 

آیا نیما ابولحسنی از کلاس های خصوصی و یا تدریس خصوصی استفاده کرده است؟

 

نیما ابوالحسنی-vahidimeni.ir

 

در مصاحبه با نیما ابولحسنی، اظهار کرد که از کلاس و تدریس های خصوصی استفاده کرده است اما آنچه که برایش موثر بوده نوع تدریس موثر معلمان مدرسه اش بوده است.

 

نیما ابولحسنی چه رشته ای را دوست دارد؟

نیما ابولحسنی،رتبه یک کشوری 1400، به رشته پزشکی علاقه مند است و انتخاب ارجح او رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

 

نظر نیما ابولحسنی درباره نقش خانواده در قبولی کنکور چیست؟

نیما ابولحسنی رتبه یک کنکور تجربی1400 ، یک برادر بزرگتر از خود دارد که فارغ التحصیل از رشته اقتصاد دانشگاه علامه می باشد.ابولحسنی ادامه داد که نقش خانواده در قبولی کنکور فرزندان زیاد است و از خانواده خود بابت همکای زیاد آنها، تشکر و قدردانی کرد.

 

راز موفقیت رتبه یک کنکور تجربی چیست؟

نیما ابولحسنی راز موفقیت خود سخت کوشی و هدف گذاری می داند. رتبه یک کنکور تجربی 1400 اظهار کرد که برای کسب رتبه اول در کنکور نیاز به هوش بالا نیست بلکه با هوش متوسط اما تلاش زیاد هم می توان به موقعیت مدنظر رسید!

نظر نیما ابولحسنی راجع به تعطیلی مدارس و برنامه ریزی درسی چیست؟

 

نیما ابوالحسنی_vahidimeni.ir

 

هنگامی که از رتبه یک کنکور تجربی 1400، نیما ابولحسنی پرسیدند که نظرت درباره تعطیلی مدارس بابت کرونا جواب داد که تعطیلی مدارس همانند چاقوی دولبه است. دانش آموز می تواند از آن به نحو احسن استفاده کند و اتفاقا فرصت خوبی است زیرا ساعات بیشتری برای مطالعه در اختیار است. از طرف دیگر اگر دانش آموز تنبلی بکند درس که نمی خواند هیچ! آموخته های قبلی خود را نیز فراموش می کند.

 

نظر نیما ابولحسنی درمورد کنکور و کرونا چیست؟ آیا کرونا موجب عقب افتادن بچه های کنکوری می شود؟

رتبه بک کنکور تجربی 1400 بیان کرد که آبان ماه سال گذشته کرونا گرفته است اما حرف جالبی زد:

بنظرم نه تنها کرونا اثر منفی نداشت بلکه باعث آشنایی من با رقبای کنکور 1400 شد چون قبل کرونا این شناخت در حد تبریز بود ولی در اثر کرونا و مسائل تدریس آنلاین باعث شد تا با اکثر رقبای خود در سراسر کشور آشنا شوم.(نیما ابولحسنی اشاره به شرکت در کلاس های آنلاین دارد.)

 

  • نیما ابولحسنی رتبه یک کنکور تجربی 1400 بیان کرد که همیشه باید از اشتباهات خود الگو می گرفتم و به کنکوری های 1401 توصیه کرد که بعد شکست حتما به راه خود ادامه دهند و از اشتباهات و خطاهای خود درس بگیرند و پرقدرت تر ادامه دهند.

نکته مهم:

همانطور که خواندید حتی رتبه یک کنکور نفس گیر تجربی 1400 دچار اشتباهاتی شده اما از آنها درس یاد گرفته و اصولی تر ادامه داده است؛ آنوقت برخی از دانش آموزان با مرتکب شدن به یک خطا در مطالعه و با یک بار شکست خوردن بی خیال درس و مطالعه می شوند!

تفریحات نیما ابوالحسنی، رتبه یک کنکور تجربی 1400 چه بوده است؟

نیما ابولحسنی اظهار کرد که در دوران کنکور تفریحات خود را داشته است اما اجازه نمی داده که این تفریحات ادامه دار باشد و برای نیما چالشی باشد و برای او دغدغه ایجاد کند.رتبه یک کنکور تجربی 1400 بیان کرد که در دوران استراحت خود به بازی فوتبال،تماشای فیلم و همچنین وقت گذرانی در فضای مجازی می پردازد.

بسیاری از دانش آموزان فکر می کنند که در سال کنکور باید تفریحات خود را بطور کل حذف کنند؛ اگر اینگونه پیش بروند که نمی توانند این همه مدت را با درس خواندن ادامه دهند.لازم است که استراحت شما درست و به جا و به اندازه باشد یعنی بیش از حد به آن نپردازید و تفریحاتی که برای خود انتخاب می کنید درست و مناسب باشد..بنابراین لازم است که یک برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشید و استراحت تان معقول و منطقی باشد.

  • حرف عجیب رتبه یک کنکور تجربی 1400:

نیما ابوالحسنی اظهار کرد: تماس سازمان سنجش با رتبه های برگزیده درست نیست؛ یکی از استادهایم به من خبر کسب رتبه یک کنکور تجربی 1400 را به من داد یعنی سازمان سنجش با من تماسی در این زمینه نداشت!بعد از شنیدن خبر کسب رتبه یک کشوری، مات و مبهوت ماندم؛ بدلیل کسب رتبه های تک رقمی در آزمون های آزمایشی انتظار رتبه تک رقمی داشتم اما کسب رتبه یک کنکور تجربی 1400 برایم عجیب و غیرقابل دسترس به نظر می آمد!

نیما ابوالحسنی برای کنکور خود چقدر هزینه کرده است؟

رتبه یک کنکور تجربی تاکید داشت که به سبب کسب رتبه های تک رقمی در چندین آزمون آزمایشی، بورسیه علمی شدم و در سه سال حدود 15 میلیون هزینه کردم.

 

 

 

 

 

۵
از ۵
۱۶ مشارکت کننده