حقایقی از مدارس تیزهوشان که نمی دانید!

حقایقی از مدارس تیزهوشان که نمی دانید:

حقایقی از مدارس تیزهوشان که نمی دانید_vahidimeni.ir

مزایا:

مدارس تیزهوشان، از مدارس برتر هستند که دانش آموزان آزمون ورودی را سپری کرده و بعد از قبولی وارد این مدارس می شوند و به قولی گلچین می شوند!

شاید شما هم شنیده باشید که تعداد خیلی زیادی از پذیرفته شدگان رشته های تاپ از میان دانش آموزان مدارس تیزهوشان است.مدارس تیزهوشان مزایای خیلی زیادی دارد که در ادامه به بیان هریک از مزایای مدارس تیزهوشان می پردازیم.

اساتید حرفه ای:

اساتید حرفه ای_vahidimeni.ir

همانطور که بالاتر بیان کردیم دانش آموزان مدارس تیزهوشان با سختگیری انتخاب می شوند.علاوه بر آن، اساتید مدارس تیزهوشان نیز با سختگیری انتخاب می شوند یعنی باید رزومه خیلی خوبی داشته باشند تا این اساتید بتوانند در مدارس تیزهوشان تدریس کنند.

که در نهایت کیفیت تدریس به دلیل وجود اساتید فوق حرفه ای افزایش می یابد و موجب می شود که سطح آموزشی مدارس تیزهوشان بالا برود و همین، سبب درخشش دانش آموزان در آزمون کنکور می شود.

برای ارتباط با مشاور انگیزشی کنکوری استاد وحید ایمنی:

09025406673

جو رقابتی:

جو رقابتی_vahidimeni.ir

به دلیل بالا بودن سطح آموزشی مدارس تیزهوشان و همچنین قوی بودن دانش آموزان مدارس تیزهوشان، میان دانش آموزان یک جو رقابتی سنگین وجود دارد.

یعنی دانش آموزان مدارس تیزهوشان با یکدیگر رقابت می کنند که این رقابت می تواند در مورد تراز آزمون، نمرات کلاسی و آزمون اساتید، ساعت مطالعه، تعداد تست ها و... باشد.همچنین هرکدام از دانش آموزان سعی می کنند که توجه اساتید خود را جلب کنند و همین موضوع رقابت را آتشین می کند!

این جو رقابتی میان دانش آموزان مدارس تیزهوشان، باعث می شود دانش آموزان بیشتر درس بخوانند و بیشتر پیشرفت کنند تا بتواند اصطلاحا شاگرد اول و تاپ مدرسه شوند!

جو رقابتی بین بچه ها کمک شگفت انگیزی به دانش آموزان می کند تا بهتر و بیشتر درس بخوانند و برای کنکور و آینده خود بیشتر تلاش کنند!

شاید فکر کنید که جو رقابتی مگر چقدر می تواند تاثیرگذار و مفید باشد؟

شما بعنوان یک کنکوری در یک محیطی که بیشتر دانش آموزان به درس و کنکور می پردازند بهتر می توانید درس بخوانید یا در یک اتمسفری که دانش آموزان کلا در حاشیه هستند؟

به همین سبب این موضوع از مفیدترین مزایای مدارس تیزهوشان است.

برای ارتباط با مشاور انگیزشی کنکوری استاد وحید ایمنی:

09025406673

معایب:

هرچقدر هم که مدارس تیزهوشان خوب و عالی باشند به هر حال برای برخی ممکن است دارای معایبی باشد.

دچار غرور شدن:

دچار غرور شدن_vahidimeni.ir

متاسفانه بسیاری از دانش آموزان مدارس تیزهوشان دچار غرور می شوند و فکر می کنند که بدلیل بالاترین بودن سطح آموزشی لازم نیست که زیاد تلاش کنند!

فراموش نکنید که تحصیل در مدارس تیزهوشان هرگز تضمین قبولی شما را در رشته های تاپ را نمی کند! چه بسیار دانش آموزانی که به سبب غرور کاذب تلاش کافی نداشتند و نتایج جالبی در کنکور نداشتند و مطمئن باشید تعداد این دانش آموزان پایین نیست!

این نکته را به خاطر بسپارید؛ در سال کنکور هرگاه دچار غرور شدید که منجر به درس نخواندن وتلاش نکردن شما شود؛ بدانید که باختید!

برای ارتباط با مشاور انگیزشی کنکوری استاد وحید ایمنی:

09025406673

باختن روحیه:

باختن روحیه_vahidimeni.ir

درست است که سطح آموزشی مدارس تیزهوشان بالا است ولی متاسفانه بعضی از دانش آموزان در این جو دچار ناامیدی می شوند و روحیه خود را می بازند!

می توان گفت 99% دانش آموزان مدارس تیزهوشان در مدارس قبلی خود(غیرتیزهوشان)جزو شاگردان تاپ مدرسه بودند اما اینک با آمدن به مدارس تیزهوشان جزو دانش آموزان تاپ نیستند و حتی برخی از آنان با تلاش هرچقدر بیشتر هم نمی توانند نتیجه موردنظر خود را کسب کنند که این موضوع منجر به باختن روحیه و ناامید شدن برخی از دانش آموزان می شوند.

از طرف دیگر بدلیل بالا بودن سطح آموزشی و درسی مدارس تیزهوشان، سطح تدریس اساتید نیز بالا می رود و برخی از دانش آموزان به نسبت ضعیف تر نمی توانند خود را به سطح تدریس استاد و سطح کلاس برسانند و دچار یاس و ناامیدی می شوند!

برای ارتباط با مشاور انگیزشی کنکوری استاد وحید ایمنی:

09025406673

 

 

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده