بهترین مشاوره کنکور چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین مشاور تحصیلی در تهران

بهترین مشاوره کنکور چه ویژگی هایی دارد؟

 

بهترین مشاوره کنکور چه ویژگی هایی دارد_vahidimeni.ir

 

سوال خیلی از دانش آموزان این است که بهترین مشاوره کنکور چه ویژگی هایی دارد و البته اینکه چگونه یک مشاور تحصیلی خوب را پیدا کنیم تا بتوانیم به نحو احسن به مسیرمان ادامه دهیم. به تمام این سوالات در ادامه پاسخ خواهیم داد علاوه بر آن به معرفی مشاور کنکور های خوب می پردازیم. پس  با ما همراه باشید.

برای ثبت نام در طرح های مشاوره ای استاد وحید ایمنی:

09025406673 

 

 

چگونه یک مشاور تحصیلی خوب پیدا کنیم؟

 

چگونه یک مشاور تحصیلی خوب پیدا کنیم_vahidimeni.ir

 

برای اینکه یک مشاور تحصیلی خوب پیدا کنید ابتدا باید ویژگی های بهترین مشاوره کنکور را بدانید:

کاربلد:

اولین ویژگی بهترین مشاوره کنکور، کاربلد بودن اوست! مشاوره کنکور خوب باید تخصص لازم و تجربه کافی داشته باشد تا بتواند درست ترین برنامه ریزی و خط مشی را برای دانش آموز تعیین کند و همچنین در مواقع ناامیدی به او کمک کند؛ مشاوری که کاربلد نباشد نمی تواند کمک چندانی به دانش‌آموز بکند؛ یعنی کاربلد بودن از مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره کنکور می باشد.

وظیفه شناس:

برای بیان ویژگی های بهترین مشاوره کنکور باید بگویم که بهترین مشاوره کنکور باید وظیفه شناس باشد یعنی تمام خدماتی که در ابتدا وعده می دهد را اجرا کند و تمام وظایف خود را انجام دهد؛ یعنی روزانه گزارش بگیرد، تا حد امکان تماس تلفنی داشته باشد، برنامه شخصی سازی شده به دانش آموز ارائه دهد؛ بنابراین برای یافتن بهترین مشاوره کنکور به وظیفه شناس بودن او توجه ویژه کنید.

منظم:

اول از همه خود مشاور باید منظم باشد تا بتواند به دانش آموز نظم را یاد بدهد؛ مشاوری که امروز گزارش می گیرد و فردا نمی گیرد نمی توان انتظار داشت که تاثیر خوبی روی شما بگذارد؛ پس  فاکتور منظم بودن اهمیت بالایی دارد!

دلسوز:

در کنار تمام ویژگی های ذکر شده باید بگویم که بهترین مشاوره کنکور باید دلسوز باشد؛ مشاوری که به دانش آموز تنها به چشم مشتری نگاه می کند و برای دانش آموز دلسوز نباشد نمی تواند انتظار خدمات فوق العاده داشت! در نهایت باید بگویم که دلسوز بودن مشاوره موجب ارائه خدمات به بهترین شکل توسط مشاور می شود!

مقاله پیشنهادی:

برای خواندن مقاله رمز موفقیت آلبرت انیشتین کلیک کنید.

 

 

چرا باید مشاور تحصیلی داشته باشیم؟

 

چرا باید مشاور تحصیلی داشته باشیم_vahidimeni.ir

 

در بحث انتخاب بهترین مشاوره کنکور دانش آموزان سوال می کنند که چرا باید مشاور تحصیلی داشته باشیم؟

در راستای اینکه چرا باید مشاور تحصیلی داشته باشیم دو دلیل عمده وجود دارد:

  1. دلیل اول این است که دانش آموز در طول سال کنکور نیاز به برنامه ریزی درست دارد و همچنین خیلی از نکات مشاوره ای و آموزشی را بلد نیست به همین سبب داشتن بهترین مشاوره کنکور به او کمک خواهد کرد تا مسیر خود را بدون آزمون وخطا و تلف وقت بپیماید همچنین شما با داشتن یک مشاور کنکور می توانید تمام مشکلات آموزشی خود را در زمینه برنامه ریزی، مطالعه، تست زنی، مدیریت زمان و... حل کنید.
  2. دلیل دوم این است که در طول سال کنکور، دانش آموز بسیار دچار بی انگیزگی می شود و حتی تا مرز بی خیال شدن کنکور می رود(و حتی متاسفانه برخی از دانش آموزان در سال کنکور، مطالعه را نصفه می گذارند و بی خیال کنکور می شوند!) به همین سبب وجود یک مشاور که به شما انگیزه دهد بسیار نتیجه بخش خواهد بود.

برای ثبت نام در طرح های مشاوره ای استاد وحید ایمنی:

09025406673 

 

 

بهترین مشاور تحصیلی در تهران:

 

بهترین مشاور تحصیلی در تهران_vahidimeni.ir

 

در بحث معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در تهران باید بگویم که فاکتور انگیزه برای دانش آموزان کنکوری حیاتی است؛ به یقین می توان انگیزه را به بنزین یک اتومبیل تشبیه کرد؛ آیا اتومبیل بدون بنزین حرکت می کند؟ جواب منفی ست! یک دانش آموز هم هرگز نمی تواند بدون انگیزه به راه خود ادامه دهد و قطعا کم می آورد!

بنابراین در کسب و حفظ انگیزه بسیار بکوشید.

  • جهت دریافت مشاوره انگیزشی از استاد وحید ایمنی(09025406673)

 

مقاله پیشنهادی:

برای برای خواندن مقاله تکنیک های موفقیت در امتحانات ترم کلیک کنید.

 

 

بهترین مشاوره کنکور تجربی جنت آباد:

 

بهترین مشاوره کنکور تجربی جنت آباد_vahidimeni.ir

 

در راستای معرفی بهترین مشاوره کنکور تجربی جنت آباد می خواهیم رشته های زیرگروه 1 بعنوان رشته های پرطرفدار تجربی  در مقطع دکتری و مقطع کارشناسی را خدمتتان معرفی کنیم:

مقطع دکتری:

دکترای پیوسته بیوتکنولوژی، پزشکی، دکترای عمومی دامپزشکی، دندانپزشکی

مقطع کارشناسی:

آموزش ابتدایی، آموزش زیست شناسی، آموزش کودکان استثنایی، تکنولوژی اتاق عمل، اعضای مصنوعی، بهداشت مواد غذایی، بهداشت و بازرسی گوشت، بینایی سنجی، پرستاری، تکنولوژی پرتودرمانی، تکنولوژی پرتوشناسی، روان شناسی، زیست شناسی جانوری، زیست شناسی دریا، زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست شناسی گیاهی، زیست فناوری، ساخت پروتزهای دندانی، شنوایی شناسی، علوم آزمایشگاهی، علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، علوم تربیتی، علوم تغذیه، علوم و صنایع غذایی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، مامایی، هوشبری، میکروبیولوژی

مقاله پیشنهادی:

برای معرفی بهترین مشاوره کنکور جنت آباد کلیک کنید.

بهترین مشاوره کنکور ستارخان:

داوطلبان کنکور ستارخان همانند تمام داوطلبان کنکور باید در انتخاب مشاور خود بکوشند و بهترین تصمیم خود را بگیرند تا بتوانند بهترین مشاوره تحصیلی را برای خود برگزینند و مهمتر از همه بتوانند با تمام این موارد عملکرد عالی از خود در کنکور نشان دهند!

برای انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی به رزومه کاری مشاور مدنظر توجه کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی ستارخان با داشتن حداقل 10 سال سابقه کاری درخشان در خدمت شماست تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

برای ثبت نام در طرح های مشاوره ای بهترین مشاوره کنکور ستارخان:

استاد وحید ایمنی:09025406673

مقاله پیشنهادی:

برای خواندن مقاله بهترین مشاوره کنکور ستارخان کلیک کنید.

بهترین مشاوره کنکور قیطریه:

برای اینکه بهترین مشاوره کنکور قیطریع را معرفی کنم می خواهم راجع به اهمیت زمان در سال کنکور بگویم؛ بعضی از دانش آموزان تصور می کنند که سال کنکور سالی بدون محدودیت است و می توان هرکاری انجام داد اما این یک اشتباه محض است.

سال کنکور در یک چشم بهم زدن تمام می شود و شما می میانید با نتایج تان!

تلاش کنید که نتایج نهایی دلخواه شما باشد نه اینکه فقط پشیمانی نصیب شما شود!

برای ثبت نام در طرح های مشاوره ای استاد وحید ایمنی:09025406673

مقاله پیشنهادی:

برای خواندن مقاله بهترین مشاوره کنکور قیطریه کلیک کنید.

 

 

 

 

۵
از ۵
۱۲ مشارکت کننده
فعل نژاد گفت:
من دنبال بهترین بهترین مشاوره کنکورم راهنماییم میکنین؟؟