موفقیت کنکور در 2 ماه

 

 

موفقیت کنکور در 2 ماه 

 

 

 

پذیرش

 

برای موفقیت در کنکور در 2 ماه آخر اول باید خونسردی خود را حفظ کنید دستپاچه نشوید اولین قدم این است که باید آرامش خود را حفظ کنید زیرا فقط با آرامش است که می توانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید دو ماه زمان کمی است پس باید عاقلانه برخورد کنیم ولی هنو به پایان راه نرسیده ایم اگر به تمام واقعیت ها آگاه باشیم می توانیم استرس خود را کنترل کنیم .

نکته مهم دیگر این است که بدون توقع وارد این مسیر شوید قرار نیست معجزه ای رخ دهد اما در ادامه نکاتی را مطرح میکنیم که حتما در مدت زمان دو ماهه موثر خواهد بود .

اقدام 

 

 

فرصت مطالعه مباحث جدید 

فرصت مطالعه برای مباحث جدید را نهایتا تا اواخر اردیبهش می توانید انجام دهید ،شما باید دروسی که تا الان مطالعه کرده اید را بررسی کنید و مباحثی که شاید به خوبی مطالعه نکرده اید را دوباره شروع به مطالعه کنید .

دروس عمومی را جدی بگیرید.

روند مطلوب برای مطالعه دروس عمومی این است که نسبت مطالعه دروس اختصاصی و عمومی به یکمیزان باشد و شما باید از اهمیت مطالعه این دروس در زمان نزدیک کنکور غافل شوید اما جالب این است که در ماه های آخر رقابت بر سر دروس عمومی به حداکثر خود می رسد .

شما در کنار مطالعه روزانه  دروس عمومی همچنین اقدام به زدن  تست های زمان دار کنید .بررسی آزمون های زمان دار برای دروس عمومی سرعت عمل شما را افزایش میدهند از طرفی اگر در آزمون های زمان دار برای دروس عمومی  در مبحث خاصی احساسا ضعف کردید سعی در برطرف کردن آن برآید.

 

مداومت در تست های کنکور سراسری

در این دو ماه پایانی می توانید با انجم کارهای کوچ به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا می کنید مثلا اگر شما در قرابت معنایی یا آرایه ها احساس ضعف می کنید روزانه 20 تا 30 دقیقه تست زدن و بررسی انها می تواند تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد .

 

ارزش خلاصه هایتان دوبرابر می شود 

در این 2 ماهه پایانی بیشتر توصیه می کنیم که برای بازیابی مطالب در ذهنتان از خلاصه هایتان استفاده کنید زیرا انها بهترین منبع مروز و بازخوانی هستند .

 

 

شرکت در آزمون های جامع

در دو ماه پایانی باید خودتان را بسنجید به همین خاطر بهترین گرینه شرکت در آزمون ها ی جامع موسسه های کنکوری  است .از این آزمون ها غافل نشوید .

سخن آخر در دوماه پایانی کنکور نه زمان کمی و نه زیادی است و همه اینا بستگی به شما دارد .نا امیدی را کنار بگذارید و این شانس بزرگ را از دست ندهید .

جهت دریافت برنامه ریزی دو ماهه موفقیت در کنکور  و مشاوره رایگان با شماره 09025406724 در اتباط باشید .

 

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده