تدریس ژنتیک+ آموزش ژنتیک+ ژنتیک کنکور+ ژنتیک زیست+ ژنتیک پزشکی

تدریس ژنتیک چه اهمیتی دارد؟

 

تدریس-ژنتیک-چه-اهمیتی-دارد

 

در راستای اینکه تدریس ژنتیک چقدر اهمیت دارد دوست دارم راجع به اهمیت ژنتیک بگویم و بعد به اهمیت تدریس ژنتیک برسم!

ژنتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.:

  • اول از همه اینکه بسیار سوال خیز است و بیشتر از 20 درصد سوالات کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد در کنکور سراسری سال 1400، 24 درصد سوالات زیست کنکور مربوط به مبحث ژنتیک بود؛ خوب این عدد بسیار چشمگیر است!
  • دلیل بعدی و خیلی اساسی اهمیت بالای ژنتیک این است که درسی دشوار به سبب مسائل و مفاهیم و بخش های تحلیل کردنی است. اگر شما بتوانید درصد خوبی در این مبحث بدست آوردید قطع به یقین کمک شایانی در قبولی در رشته های تاپ به شما می کند! بسیار تاکید می کنم که ژنتیک بخش متفاوتی در زیست شناسی کنکور است چون علاوه بر مفاهیم و بخش های تحلیلی دارای مسائل نیز هست که باعث می شود مبحث برای دانش آموز سنگین تر و دشوارتر شود. از این رو اگر شما در این قسمت بدرخشید نتیجه بسزایی عاید شما خواهد شد!

پس متوجه شدیم که ژنتیک اهمیت خیلی زیادی دارد؛ در راستای آن می خواهم بگویم که تدریس ژنتیک نیز اهمیت خیلی بالایی دارد. با تدریس خارق العاده ژنتیک دانش آموز قادر به حل سوالات مفهومی خواهد شد!

از این رو باید توجه ویژه داشته باشید که تدریس ژنتیک خوبی را دریافت کنید حالا بسته به شرایط متفاوت است که این تدریس ژنتیک از استاد کنکورتان است یا یک پکیج جامع آموزشی ژنتیک و...

آنچه اهمیت دارد باید روی مبحث ژنتیک سرمایه گذاری کنید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را در کنکور بگیرید! 

ژنتیک کنکور را به ما بسپارید!

جهت تهیه پکیج ژنتیک جامع کنکور: کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-دبیر زیست

 

 

تدریس خصوصی دبیرستان:

 

تدریس-خصوصی-دبیرستان

 

در راستای بحث تدریس خصوصی دبیرستان، لازم به ذکر است که بگویم گاهی دانش آموزان در درس زیست شناسی بطور کلی و یا بطور خاص و یک مبحث ویژه را مشکل دارند. مهم است که شما پیگیر ماجرا شوید و بتوانید مشکل خود را رفع کنید. برای رفع مشکل می توانید تدریس خصوصی زیست دریافت کنید.

حائز اهمیت است بدانید که انباشته شدن مطالب و یاد نگرفتن زیست توسط شما، بسیار به شما آسیب خواهد زد چه در امتحانات کلاسی، چه در امتحانات نهایی و چه در آزمون اساسی کنکور سراسری!

به همین علت یاد نگرفته، از یک بخش عبور نکنید! حتما یاد بگیرید و از آن فصل عبور کنید؛ به هوای مطالعه تمام این ها در سال کنکور، هرگز انباشته نکنید زیرا کار خود را در سال کنکور بسیار دشوار می کنید و ممکن است از عهده حل این مشکلات درسی برنیایید!

بنابراین اگر مبحثی را در زیست شناسی یاد نگرفته اید می توانید از تدریس خصوصی زیست استفاده کنید.

تدریس زیست کنکور+ تدریس خصوصی زیست:

09044686613 نازیلا ایمنی_ دبیر زیست

 

 

زیست تدریس:

 

قبل از صحبت پیرامون زیست تدریس، می خواهم یک نکته ای به شما تذکر بدهم:

نمی خواهم بگویم دقیقا فلان درس ها نیاز به استاد کنکوری دارند و فلان درس ها نیاز به استاد کنکوری ندارند! چون بسته به شرایط دانش آموز، سطح آموزشی دانش آموز، نوع مدرسه و سطح آموزشی آن و... متفاوت است.

اما آنچه که می توانم بگویم این است که درس زیست شناسی درسی است که وجود یک استاد کنکوری خوب، کمک فوق العاده ای به شما خواهد کرد و دانش‌آموزان نیاز دارند در کنار مدرسه و معلم یک استاد کنکوری داشته باشند؛ به هر حال همه معلمان حالت کنکوری با دانش آموزان کار نمی کنند! به همین علت دانش‌آموز نیاز به یک استاد کنکوری خوب پیدا می کند!

البته که دانش آموزانی بوده اند که حتی بدون وجود یک استاد کنکوری توانسته اند درصد خوبی در کنکور کسب کنند اما شمار این داوطلبان رفته رفته کاهش می یابد و بسیار معدود است مخصوصا با سخت و سخت تر شدن سوالات زیست شناسی در کنکورهای سال های اخیر...!

بهترین معلم زیست تهران کیه؟ کلیک کن.

و همچنین تعداد این داوطلبان معدود بسیار بسیار کمتر است از تعداد دانش آموزانی که با استاد کنکوری خوب به نتیجه مطلوب رسیده اند.

البته نه هر استادی...! استادی که کاربلد باشد و در حرفه خود به میزان کافی باسواد باشد!

سختی های ناگفته پزشکی از زبان دانشجویان پزشکی! کلیک کن.

 

 

استاد ژنتیک:

 

تدریس ژنتیک یک استاد ژنتیک حرفه ای کمک عجیب و غریبی به دانش آموز در حل مسائل ژنتیک می کند همچنین به دانش آموز کمک می کند تا دید وسیع تری نسبت به مسائل ژنتیک داشته باشد و تحلیل های بهتر و استدلال های دقیق تر داشته باشد.

تمام این موارد در سایه داشتن یک استاد ژنتیک خوب، ممکن و شدنی است.

قبل از اینکه دانش آموز استاد ژنتیک خوبی را پیدا کند و یک تدریس ژنتیک عالی دریافت کند باید به اهمیت ژنتیک کنکور پی ببرد؛ بدانید ژنتیک خیلی مهم است چقدر در جابه جایی رتبه ها موثر بوده و نتیجه دانش آموز را بطور شگرفی جابه جا می کند. بعد این که دانش آموز اهمیت ژنتیک را درک کرد باید تحت نظارت یک استاد ژنتیک پیش برود تا در نهایت بهترین نتیجه را کسب کند.

 

تدریس زیست کنکور+ تدریس خصوصی زیست:

09044686613 نازیلا ایمنی_ دبیر زیست

 

 

تدریس ژنتیک پزشکی:

 

در بخش تدریس ژنتیک پزشکی می خواهم یک موضوع اساسی را بررسی کنم. تدریس ژنتیک جدای متن کتاب درسی و مفاهیم لازم دارای دو بخش اساسی است.

  • نکته:
  • تست:

ژنتیک بطور عمده شامل نکته ها و تست ها است؛ دانش آموزی در ژنتیک موفق است که بتواند به هر دوی این ها بپردازد و تعادل لازم را برقرار کند.

اگر شما نکته بلد نباشید سوالات را سختر و کندتر حل می کنید؛ دانستن برخی نکات طلایی و کلیدی کمک شایانی به شما می کند. اما به یک شرط اساسی!!!

باید نکته را کاملا مفهومی یاد گرفته و آنرا درک کنید. بگذارید خیالتان را راحت کنم صرفا حفظ کردن نکته به هیچ درد شما نخواهد خورد؛ زیرا در کنکور نکته بطور حفظی که نمی آید باید مفهوم آنرا درک کرده و در کنکور از آن استفاده کنید. از طرف دیگر اگر یک نکته ژنتیک را صرفا حفظ کنید با احتمال بسیار زیاد سر جلسه کنکور فراموش خواهید کرد و به هیچ درد شما نخواهد خورد.

پس نکات ژنتیک رو خوب درک کنید و یاد بگیرید اینگونه سوالات را راحت تر و با سرعت عمل بیشتر حل خواهید کرد.

بهترین معلم زیست تهران کیه؟ کلیک کن.

از طرف دیگر دوست دارم راجع به اهمیت تست زنی بگویم؛ شما هر چقدر هم نکته زیاد بلد باشید مادامی که تست کافی نزنید انتظار پیشرفت زیاد نداشته باشید.

وقتی که تست می زنید به دید وسیع تری نسبت به مطالب و نکات خواهید داشت.

اگر از داوطلبان کنکور، بعد از جلسه کنکور سوال کنید که مهمترین موردی که در سال کنکور باید رعایت کنم چه چیزی هست، 99% آنها به قطع خواهند گفت: تست زیاد بزن! 

 

خلاصه کلام می گویم که اگر تست کافی نزنید خیلی بد می بازید!

ژنتیک کنکور را به ما بسپارید!

جهت تهیه پکیج ژنتیک جامع کنکور: کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-دبیر زیست

 

آگهی تدریس خصوصی :

خب تدریس ژنتیک یکی از مواردی است که هر استاد زیست کنکور باید توجه ویژه ای به آن بکند. در قسمت آگهی تدریس خصوصی دوست دارم به اهمیت تدریس ژنتیک اشاره کنم دوستان! ژنتیک به خودی خود بخش سختی در زیست شناسی و در زیست کنکور است. به همین سبب تدریس ژنتیک به زبان ساده خیلی مهم است استاد کنکور زیست باید بتواند مفاهیم ژنتیک را به زبان ساده به دانش آموزانش یاد بدهد و تدریس کند. اینگونه می تواند یادگیری عمیقی در دانش آموزانش ایجاد کند. همچنین تدریس ژنتیک باید جامع باشد یعنی تمام مفاهیم و نکات را در بر بگیرد و نیز تست ها یمفهومی داشته باشد و خیلی موارد دیگر که توضیحش در اینجا نمی گنجد پس اهمیت دارد که تدریس زنتیک به زبان ساده باشد.

 

استاد ژنتیک:

 

تدریس خصوصی ژنتیک . سایت تدریس خصوصی ایران مدرس . تدریس در دبیرستان . آگهی تدریس خصوصی . تدریس خصوصی دانشگاهی . استاد ژنتیک دانشگاه . تدریس خصوصی دبیرستان. آموزش ژنتیک کنکور. آموزش ژنتیک. تدریس خصوصی ژنتیک . تدریس ژنتیک. تدریس ژنتیک کنکور . ژنتیک زیست. زیست ژنتیک کنکور. ژنتیک پزشکی . ژنتیک کنکور . کنکور تجربی . آموزش زیست شناسی . 

 

 

 

 

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده