مشاوره روانشناسی رایگان /مشاوره رایگان /مشاوره تلفنی رایگان/بهترین مشاور روانشناسی

مشاوره روانشناسی رایگان 

مشاوره  رایگان 

مشاوره رایگان هم میتونه برای حل مسائل و مشکلات شما کمک بسزایی کند که بتوانید راحت تر از پس آن برآیید در دنیایی که ما امروزه زندگی می کنیم  و نا خود آگاه در معرض فشار ها و سختی هایی قرار می گیریم که به کمک احتیاج داریم  خیلی مواقع نیاز ما از کمک فقط گوش دادن هاست خیلی مواقع شده که حتی کسی رو نداشتیم بعنوان شنونده خوب  ،به عنوان کسی که ما رو درک کنه گوش بده نه قضاوت کنه و نه سرزنشی در کار باشه ما با ارائه مشاوره رایگان  کنار شما هستیم .

مشاوره رایگان  به صورت تلفنی انجام می شود  و مشاور متخصص در این زمینه براساس ساعت کاری خود زمانی را برای شما تعیین می کند  و جلسات مشاوره شما به صورت غیر مستقیم و تلفنی برگزار می شود .

چرا باید از مشاوره رایگان بهره مند شویم؟

دسترسی به مشاور از راه دور 

اکثر مشاورانی که به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند از آگاهی و تخصص برخوردار هستند  و شما می توانید از طریق تلفنی با بهترین مشاور روانشناس جلسه مشاوره داشته باشید از طرفی ممکن است  در شهری باشید که مرکز مشاوره معتبری نمی شناسید  و یا امکان دسترسی به روانشناس یا مشاور خوب وجود ندارد  و در مشاوره رایگان می توانید در هر زمان و حتی روزهای تعطیل در جلسات مشاوره شرکت کنید .

هزینه کمتر 

یکی از دلایلی که باعث میشود خیلی مواقع به مشاور مراجعه نکنیم مشکل مالی است و مدام در ذهنمان تکرار کنیم "نه من خودم میتونم مشکلمو حل کنم پس به مشاور نیاز ندارم "از طرفی ما به شما حق میدهیم بالاخره هزینه رفت و آمد و هزینه پرداخت جلسات حضوری مبلغ هنگفتی برای شما رقم خواهد زد . به طور یقین هزینه جلسات مشاوره تلفنی  نسبت به سایر مشاوره ها از هزینه کمتری برخوردار است و باعث میشود شما با خیال  راحتتر برای حل مشکل خود اقدام کنید. 

عدم مشکلات حمل و نقل 

مشاوره تلفنی این مشکل را هم حل می کند شاید مرکز مشاوره مدنظر شما از نظر مسیر از شما دور باشد و شما ناچار باشید که مدت زمان زیادی هم در ترافیک سپری کنید  از طرفی شلوغی ،شرایط آب و هوایی  امکان سر جلسه حاضر شدن را برای شما دشوار کند همچنین همه این موارد خواسته یا ناخواسته آرامش را از شما خواهد گرفت اما با وجود مشاوره رایگان شما دیگر مجبور نیستید متحمل این سختی ها باشید و خیلی راحت با تعیین وقت قبلی می توانید از مشاوره های رایگان بهره مند شوید .

ترس از مراجعه حضوری 

دلایل زیادی برای استفاده از مشاوره رایگان وجود دارد به نظرم این مورد مهم ترین آنها باشد شاید تجربه کرده باشید که افراد از مراجعه حضوری هراسانند و احساس شرمساری و خجالتی در جلسات حضوری به انها دست می دهند و از این رو با اینکه می دانند نیاز دارند که از یک مشاور کمک بگیرند ولی از انجام این کار امتناع می کنند با وجود مشاوره تلفنی این مشکل هم حل می شود .

دامنه گسترده خدماتی 

مشاوره رایگان دامنه  های گسترده ای را برای ارائه خدمات  در اختیار افراد قرار می دهند  و شما می توانید در هر زمینه ای مشاوره دریافت کنید کافی ایست که فقط  از طریق تلفنی و با تعیین وقت قبلی توسط مشاور یا روانشناس متخصص در جلسات مشاوره شرکت کنید .

عدم اتلاف وقت 

با وجود دغدغه ها و مشکلا ت زندگی کمتر زمانی را می توانیم داشته باشیم که در مرکز مشاوره  حاضر شویم و کمتر پیش می آید که بتوانیم بدون استرس و عجله در این جلسات حاضر  شویم  شما برای حل مشکلتان نیازمند آرامش هستید و به دور از استرس . از اینکه مدام نگران این باشید" فقط یک ساعت وقت دارم و مرخصی ساعتی گرفتم و هزاران دغدغه دیگر " فقط شما را مظطرب تر می کند دریافت خدمات مشاوره انلاین رایگان   این مزیت را دارد که  بدون اتلاف وقت  و نیاز به حضور مستقیم  و صرف زمان انتظار بتوانید  با آرامش خاطر نسبت به حل مشکل خود اقدام کنید .

دلایل رایج انتخاب مشاوره  روانشناسی آنلاین  توسط مردم 

مردم نگران ذهنیت دوستان و آشنایان خود نسبت به مراجعه آنها به مطب های روانشناسی هستند .

بیشتر مراجعه کنندگان در خانه راحتترند .

بعضی از مراجعه کنندگان احساس میکننند مشاوره تلفنی به صورت محرمانه  تر است .

مراجعه کننندگان در صورت مریض بودن یا گرفتاری مجبور نیستند مشاوره را کنسل کنند.

مراجعه کنندگانی که خواهان جلسات کوتاه ترند مشاوره تلفنی بهترین گزینه برای آنهاست .

نتیجه گیری و کلام آخر

در زندگی هیچ گاه منتظر شرایط خوب و فرصت های ناب نباشید خودتان دست به کار شوید  برای داشتن زندگی خوب باید از خودتان شروع کنید از حال خوب ،دل آروم ، آرامش   از حوزه هایی که ما به شما کمک می کنیم تا احساس خوبی از زندگی تجربه کنید. جهت دریافت  مشاوره فردی ،اعتماد به نفس ،عزت نفس ،مشاوره موفقیت درونگرایان ،رفع خجالتی ،مهارت های زندگی ،انگیزشی ،زندگی شاد ،حال خوب ،مدیریت استرس،مدیریت خشم ،تعادل در زندگی ،موفقیت در زندگی ،انگیزه تحصیلی و ... به شماره 09383677647  در واتساپ پیام بدید و با تعیین وقت مشاوره از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

 

۵
از ۵
۴ مشارکت کننده