بهترین معلم زیست تهران بهترین استاد زیست تهران| ژنتیک کنکور

بهترین معلم زیست تهران چه کسی است؟ بهترین معلم زیست تهران کیست؟

 

بهترین-معلم-زیست-تهران-چه-کسی-است

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، برای آنکه بهترین معلم زیست تهران را معرفی کنم می خواهم به ویژگی های ضروری بهترین معلم زیست اشاره کنم؛ جدای موضوع معلم زیست بودن لازم است درباره بهترین معلم صحبت کنم. یک معلم خوب باید قدرت بیان خوبی داشته باشد؛ متاسفانه ما معلم های زیادی داریم که حتی اطلاعات زیاد و خوبی دارند اما نمی توانند اطلاعات را به دانش آموزان انتقال بدهند؛ اگر یک معلم نتواند یک مطلب را به دانش آموزانش انتقال دهد چه فایده ای دارد؟ نتیجه این است که دانش آموز مطلب را نگرفته است! چه اطلاعات معلم بالا و زیاد باشد و چه معلوماتش پایین باشد!

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، باید بگویم که در گام بعدی یک معلم خوب باید صبر و حوصله داشته باشد؛ به هر حال همه دانش آموزان در یک سطح نیستند! و ممکن است برخی از دانش آموزان نیاز به توضیح اضافه داشته باشند. یک معلم نباید در صورت متوجه نشدن دانش آموزانش عصبانی شده و پرخاشگری کند! وگرنه ارزش کارش را بسیار پایین می آورد در عوض یک معلم خوب باید با تمام صبر و حوصله خوب تدریس کند و به در صورت نیاز به سوالات دانش آموزان پاسخ دهد.

ژنتیک کنکورتو با پکیج جامع ژنتیک ما ببند! کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-معلم زیست

 

 

 

بهترین استاد زیست کنکور نظام جدید:

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، در راستای معرفی بهترین استاد زیست کنکور نظام جدید می خواهم بحث قسمت قبلی را ادامه دهم.

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران لازم است ذکر کنم که یک معلم خوب معلمی است که علاقه به تدریس داشته باشد. معلمی که صرفا منافع خود را در تدریس در نظر بگیرد، معلم خوبی برای دانش آموزانش نخواهد شد! معلم باید با تمام وجود و با تمام عشق و علاقه اش سر کلاس بیاید و تدریس کند؛ آنوقت تدریس موثرتر و بیان شیوا تر خواهد داشت.

برای ژنتیک چه پکیجی بخرم؟ کلیک کنید. 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، در همین راستا لازم است اضافه کنم که یک معلم زیست خوب باید معلومات سطح بالایی داشته باشد و همچنین فن بیان خوبی داشته باشد تا بتواند مفاهیم سنگین و دشوار زیست را ساده سازی کرده و به دانش آموزانش یاد دهد.

همچنین یک معلم زیست برای اینکه دانش آموزان را برای کنکور آماده کند ضرورت دارد که کنکوری طور تدریس کند. یعنی چی؟

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران،  باید بگویم که یعنی اینکه کتاب درسی را خیلی خوب و مفهومی تدریس کند همچنین نکات لازم را برای دانش آموزان بگوید و مهمتر اینکه با بچه ها تست کار کند. صراحتا می توان گفت که طلایی ترین قسمت تدریس کنکوری زیست، تست کار کردن است اینگونه دانش آموزان بهتر می توانند مطلب را بفهمند!

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، گفتنی است که در درس زیست شناسی، تست زنی کلید طلایی است؛ بگذارید اینگونه بگویم اگر شما برای زیست شناسی به اندازه کافی تست زنی نداشته باشید و اینکه معلم زیست تان به اندازه کافی با شما تست کار نکند، به موفقیت چشمگیری در درس زیست شناسی نمی رسید!

 

ژنتیک کنکورتو با پکیج جامع ژنتیک ما ببند! کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-معلم زیست

 

 

 

بهترین دبیر زیست آنلاین:

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، برای اینکه بهترین دبیر زیست آنلاین را معرفی کنم دوست دارم بگویم که با مجازی شدن آموزش ها و مدارس، دانش آموزان بسیار متزلزل شدند؛ به هرحال قبل از آموزش مجازی، دانش آموزان سر کلاس می نشستند و به توفیق اجباری کم و بیش پای تدریس معلم شان بودند اما با مجازی شدن آموزش ها و تعطیلی مدارس و ماندن بچه ها در منزل، دانش آموزان را بسیار تنبل به بار آورد! طوریکه بسیاری از دانش آموزان سر کلاس ها شرکت نمی کردند و یا اینکه مشارکت خیلی ضعیفی داشتند. حتی اگر یک دانش آموز با تمام وجود می خواست که از تدریس معلم خود بهره ببرد مشکلاتی قبیل ضعیف بودن امکانات آموزش مجازی، مشکلات اینترنت و گوشی و... کار دانش آموز را سختر کرد. اما در همین حین بسیاری از کلاس های قوی آنلاین تشکیل شد. کلاس های مجازی مشکلاتی برای خود دارند شکی وجود ندارد  اما به قطع مزیت هایی دارند که کلاس های حضوری آن مزیت ها را ندارند. در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت!

 

ژنتیک کنکورتو با پکیج جامع ژنتیک ما ببند! کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-معلم زیست

 

 

 

بهترین دبیر زیست انجمن کنکور:

 

بهترین-دبیر-زیست-انجمن-کنکور

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران،  در قسمت معرفی دبیر زیست انجمن کنکور می خواهم بحث قسمت بالا را ادامه دهم.

کلاس های آنلاین برخی مزیت هایی دارند که حتی کلاس های حضوری این مزایا را ندارند.

برای تهیه بهترین پکیج ژنتیک کنکور موجود در بازار! کلیک کنید!

  • در کلاس های آنلاین وقت دانش آموز صرف رفت و آمد هدر نمی رود:

دانش آموز برای اینکه در کلاس های حضوری شرکت کند باید آماده شود و به سمت کلاسش برود و در مسیر برگشت نیز زمانی را سپری کند؛ یعنی این میان یک زمانی از دانش آموز صرف رفت و آمد می شود و ممکن است از یک ساعت تا دو الی سه ساعت متغیر باشد. در حالیکه دانش آموزان در کلاسهای آنلاین این مشکل را نخواهند داشت! تنها باید دقایقی قبل از کلاس لپ تاپ یا گوشی خود را روشن کرده و وارد کلاس شوند. با شرکت در کلاس های آنلاین وقت زیادی برای دانش آموزان صرفه جویی خواهد شد.

  • در کلاس های آنلاین محدودیت زمان وجود ندارد!

در کلاس های حضوری باید رفت و آمد بچه ها در نظر گرفته شود آموزشگاه ها نمی توانند زمان دیروقت برای کلاس در نظر بگیرند. مثلا نمی توانند کلاس ساعت 10 شب بگذارند( بگذریم از موارد استثنائی، آموزشگاه ها این کار را نمی کنند). اما در کلاس های آنلاین محدودیت خاصی وجود ندارد و حتی ممکن است که کلاس ساعت 10 حتی 11 شب تشکیل شود چون رفت و آمدی وجود ندارد که بخواهد برای دانش آموزان معضل شود.

در کلاس های آنلاین محدودیت جغرافیایی و مکانی وجود ندارد!

  • به هرحال اساتید تاپ زیادی وجود دارند که بیشتر در یک سری شهرهای خاص هستند و همه دانش آموزان بصورت حضوری نمی توانند از کلاس هایشان بهره مند شوند. اما با آنلاین شدن کلاسها دانش آموزان از هر نقطه ایران به هر استادی که دوست داشته باشند دسترسی خواهند داشت. این خود یک مشکل و معضل بزرگی محسوب می شد؛ دانش آموزان بسیار دوست داشتند که در کلاس اساتید تاپ شرکت کنند اما چون اساتید مذکور در یک استان و شهر دیگری بودند نمی توانستند در کلاس هایشان شرکت کنند و بسیار حسرت به دل می مانند! اما کلاس های آنلاین بسیاری از این مشکلات را حل کرد و عملا محدودیت مکانی را حذف کرد!

 

تدریس خصوصی زیست+ تدریس زیست کنکور:

09044686613 نازیلا ایمنی-معلم زیست

 

 

بهترین دبیر زیست کنکور 1400:

 

در مقاله معرفی بهترین معلم زیست تهران، پیرامون صحبت درباره بهترین دبیر زیست کنکور 1400 می خواهم بگویم که درس زیست شناسی درس قلب رشته تجربی است. یعنی باید روی آن سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری صرفا بعد مالی نیست بلکه مطالعه بیشتر و دقیق تر، تست زنی بیشتر و تحلیل کردن آن و... است. زیرا اگر دانش آموزی در زیست کنکور عملکرد خوبی نداشته باشد نباید انتظار نتایج خارق العاده ای داشته باشد. شما درس زیست شناسی و ضعف در آن را با هیچ درسی نمی توانید جبران کنید. تاکید می کنم با هیچ درسی!

 

ژنتیک کنکورتو با پکیج جامع ژنتیک ما ببند! کلیک کنید.

09044686613 نازیلا ایمنی-معلم زیست

 

 

آقای زیست ایران:

بهترین دبیر زیست نی نی سایت. بهترین دبیر زیست کلاسینو. بهترین دبیر زیست الا. بهترین دبیر زیست کلاسینو. بهترین دبیر زیست کنکور 1400. بهترین دبیر زیست انجمن کنکور. دبیر زیست کی خوبه. بهترین دبیر زیست کنکور نظام جدید. بهترین استاد زیست کنکور. بهترین استاد زیست کنکور نظام جدید. بهترین استاد زیست تهران. استاد کهندل زیست. استاد همدانی زیست خوبه؟ بهترین استاد زیست کنکور در کرج. تدریس ژنتیک کنکور. تدریس ژنتیک. آموزش ژنتیک. آموزش ژنتیک کنکور. استاد ژنتیک. معلم ژنتیک. ژنتیک زیست. ژنتیک کنکور. ژنتیک پزشکی. زیست ژنتیک. زیست کنکور. پکیج ژنتیک کنکور. بهترین پکیج ژنتیک کنکور. بهترین پکیج جامع ژنتیک کنکور. پکیج جامع ژنتیک کنکور  

 

 

 

 

 

۵
از ۵
۶ مشارکت کننده
هلیا نورمحمدی گفت:
من پکیج ژنتیک خانم ایمنی رو گرفتم فوق العادس بهتر از توقعاتم بود!