جملات انگیزشی کنکور + فیلم و آهنگ | متن انگیزشی تجربی و پزشکی

جملات و متن و فیلم و تصاویر انگیزشی کنکور 

 

 

جملات انگیزشی کنکور

 

 

 فایل صوتی انگیزشی کنکور  

 

 

جملات انگیزشی کنکور -عکس نوشته-صوت.mp3

 

 

 

 جمله انگیزشی آلبرت انیشتن برای کنکور 

 

 

فرد خردمند از روبه شدن با یک مسئله فرار می کند،اما یک فرد باهوش آنرا حل می کند.

 

 

انگیزشی کنکور تجربی

 

 

عزیزان! برای برخوردار بودن از انگیزه همیشگی کنکور در هیچ امری  نباید از روبه رو شدن با مشکلات و مسائل فرار کنید!چه در عرصه زندگی و چه در تحصیل و شغل خود!پس باید با مشکلات روبه رو شوید و با تدبیر عالی آن را حل کنید و گرنه صورت مسئله را پاک کردن،گره از کار شما را باز نمی کند!

همچنین پیشنهاد می کنیم مطالعه : مقاله انگیزه درس خواندن 

 

 

 

 جمله انرژی بخش برای فراموشی گذشته 

 

 

دانش آموزان عزیز! از نتایج مثبت آموزه های انگیزشی کنکور این است که در هر عرصه ای از زندگی اعم از تحصیل،شغل و زندگی روزمره،حواستان باشد کسی که به تغییرات اطرافش سازگارتر باشد زندگی برایش بهتر پیش می رود.سازگاری با تغییر ها به منظور تسلیم شدن در برابر مشکلات نیست!شما با شرایط به وجود آمده به بهترین نحو رو به رو شوید و آن را برای خود حل و فصل کنید وگرنه انکار و فرار و ناسازگاری با شرایط زندگی سودی برایتان ندارد!پس گذشته را فراموش کنید و به فکر آینده باشید .

 

جمله انگیزشی توماس ادیسون برای موفقیت کنکور:

 

 • من برای افرادی که تنها یک ایده دارند ولی برای اجرای آن گام بر میدارند احترام بیشتری قائل هستم تا نسبت به کسی که هزاران ایده دارد ولی هیچ گامی بر نمی دارند

 

دوستان بهتر است زمانی که برنامه ریزی می کنید برنامه ی خوب و متناسب را انجام دهید و همان را نیز اجرا کنید.عمل کردن به برنامه متوسط بهتر از عمل نکردن به برنامه فوق العاده است!

 

 متن انگیزشی استیون هاوکینگ برای موفقیت و کنکور 

 

 

استیون هاوکینگ: فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس و نویسندهٔ انگلیسی،دچار بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک

به ستاره های بالای سرتان نگاه کنید نه به پایین و محدودیت هایتان!زندگی هرچقدر هم که سخت باشد همیشه کاری وجود دارد که بتوانی انجام دهید و در آن موفق باشی تنها چیزی که مهم است اینکه تسلیم نشوی!

 

 

دوست عزیز ! اگر سنگی بر سر راه موفقیت شماست چه در کنکور و چه زمینه های دیگر :

 • آن سنگ را از سر راه خود بردارید 
 • آن سنگ را دور بزنید 
 • یا راه دیگری برای رسیدن به هدف پیدا کنید .

 

 

 فیلم انگیزشی کنکور جنگنده

 

 

 

 

جمله انگیزشی استیو جابز مناسب پشت کنکوریها

 

افرادی که بقدری دیوانه هستند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند معمولا کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند.

 

 

از آرزوهای بزرگ خود نترسید! اگر آرزوی رسیدن به پزشکی و حقوق تهران و مهندسی شریف و...در کنکور دارید تلاش کنید تا به آنها برسید و دنیایتان را تغییر دهید!

اینستاگرام انگیزشی کنکور:

در بخش انگیزشی اینستاگرام دوست دارم راجع به انگیزه گرفتن صحبت کنم؛ بعضی از دانش آموزان به اشتباه فکر می کنند که انگیزه یک فاکتور دائمی است یعنی یک بار برای همیشه انگیزه می گیری و تمام!

یک سوال می پرسم آیا شما استحمام می کنید بعد چند روز احساس نیاز به استحمام مجدد پیدا نمی کنید؟

پس چطور انتظار دارید با یک بار انگیزه گرفتن کار را تمام کنید و هیچ گاه دچار بی انگیزشی نشوید؟

وقتی دچار بی انگیزشی شدید به فکر درست کردن شرایط روحی و روانی خود باشید و سعی کنید از منبع انگیزه تان انرژی بگیرید.

اجازه ندهید که در دریای ناامیدی غرق شوید.

برای مشاهده اینستاگرام انگیزشی ما کلیک کنید.

کپشن انگیزشی کنکور:

در قسمت کپشن انگیزشی کنکور می خواهم به چند منبع انگیزه و انرژی اشاره کنم:

زمان هایی که دچار بی انگیزگی می شوید سعی کنید با یک سری کارها حال روحی خود را ترمیم کنید:

مثلا پنجره را باز کنید تا یک هوایی به شما بخورد! یا مثلا یک موزیک که خیلی دوست دارید گوش دهید، یک لیوان و یا یک خوراکی موردعلاقه را میل کنید،دوش بگیرید، با خانواده گپ و گفت داشته باشید و...

باید بگویم که در سال کنکور خیلی از دانش آموزان دچار ناامیدی می شوند این دانش آموزان در صورت ممکن خوب است که با مشاور خود صحبت کنند و سعی کنند که بی انگیزگی خود را رفع کنند.

در کپشن انگیزشی کنکور ما به موارد انگیزشی  که موردنیاز بچه ها است می پردازیم  می توانید یک سری به پیج اینستاگرام ما بزنید:

برای مشاهده کپشن انگیزشی کنکور ما کلیک کنید.

 

 فقط مشاوره کنکور مناسب خودتو انتخاب کن !!! 

 

 

جمله انگیزشی وارن بافت برای خودباوری و کنکور

 سرمایه‌گذار، اقتصاددان، مدیر اجرایی و نیکوکار آمریکایی

همیشه می دانستم که می خواهم ثروتمند باشم؛یک لحظه هم به خواسته خودم شک نکردم!

 

 

کلیپ و فیلم انگیزشی کنکور

 

 

برای موفقیت در کنکور خود را باور داشته باشید برای اینکه ماکزیمم انگیزشی درس خواندن را بدست آورید اول باید خود را همانطور که هستید بپذیرید 

 

انگیزشی میگل د سروانتس برای قدرت درون و کنکور

رمان‌نویس، شاعر، نقاش و نمایشنامه‌نویس اسپانیایی

 

"هیچ وقت درخواست چیزی را نکن که خودت قدرت بدست آوردنش را داری!"

 

 

عکس انگیزشی کنکور پزشکی

 

 

قوی باشید و نهایت تلاش را برای کنکور داشته باشید اگر بدانید که چقدر قدرتمند هستید بهت زده خواهید شد! برای دریافت حس انگیزشی برای کنکورتان نیاز است کمی به قدرت بی نهایت درون خود پی ببرید . روزانه کمی به خودتان فکر کنید و مطمئن باشید متوجه خواهید شد که شما به هر  چیزی که می خواهید می توانید برسید .

 

 

 جمله انگیزشی مارتین لوترکینگ برای موفقیت و کنکور

 

رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار

اگر نمی توانید پرواز کنید،بدوید.اگر نمی توانید بدوید،راه بروید.اگر نمی توانید راه بروید،سینه خیز بروید.هرکاری که انجام می دهید،باید رو به جلو باشید.

 

 

عزیزان!حتی در بدترین شرایط نیز ایست نکنید و متوقف نشوید!اگر حوصله ندارید که ده ساعت بخوانید هشت ساعت بخوانید!نه،پنج ساعت بخوانید!ولی بخوانید هرچقدر هم که کم است مطالعه کنید.روبه جلو باشید تا پیشرفت کنید و ساعت مطالعه کنکورتان کاهش نیابد. برای مدیریت حس انگیزشی کنکور بعضا نیاز است وقتی از دروس سخت اختصاصی دلزده می شوید و اگر بیش از این حتی اندکی ادامه دهید انگیزتان به کلی نابود شود بهتر است از دروس ساده تر مثل دروس عمومی کنکور برای مطالعه استفاده کنید . 

 

باور کنید که دروس عمومی هم بخشی از کنکور است و امتیاز خاص خود را دارد !

 

نکته انگیزشی برای شروع دوباره کنکور 

 

آفتاب به گیاهی می تابد که سر از خاک بیرون آورده باشد!

 

 

 

 

مکث کن،نفس بکش،اگر باید گریه کنی؛این کار را بکن!ولی هیچوقت ناامید نشو به راهت ادامه بده!

 

فیلم انگیزشی کنکور جدید

 

دوستان اگر ناراحت هستید ناامید شدید و نیازمندید که گریه کنید،این کار را انجام دهید هرکاری که می خواهید انجام دهید ولی متوقف نشوید رقبای شما منتظرتان نمی مانند.برخیزید! البته برای ایجاد حس انگیزشی کنکور بایستی معقول پیش بروید نه هیجانی ، کمی واقع گرایی را چاشنی کار کنید اگر در امتحانات ترم یا تایم عید و تابستان هستید و حس و حال درس خواندن ندارید باید بدانید که فقط شما تنها نیستید! پس عزم تان را جزم کنید و برخیزید و مسیر را ادامه دهید .

 

شجاعت برای انگیزشی و موفقیت کنکور 

 

هیچوقت اجازه نده کسی بهت بگه تو نمی تونی!!

 

 

انگیزشی کنکور تجربی 2

 

 

قوی باشید و به کسی اجازه ندهید که شما را ناامید کند و به شما بگوید که شما نمی توانید.شما می توانید سخت ترین آروزهایتان را نیز برآورده کنید.برای دریافت و ایجاد حس و حال پرقدرت انگیزشی کنکور باید بدانید  که  موفقیت در کنکور رشته پزشکی دندان پزشکی داروسازی یا دانشگاه های دولتی رشته های مهندسی و حقوق و دبیری و تربیت معلم و... رویا های دور از ذهن نیستند . مگر کسانی که هر ساله در این رشته ها و دانشگاه ها قبول می شوند ده تا چشم دارند مگر شاخ دارند !!! مگر از فضا آمدند !!! پس شما هم می توانید موفق شوید .

 

انگیزشی کنکور همراه با شکست !

 

قبول کن که پیروزی به معنی هرگز زمین خوردن نیست بلکه به معنی بلد شدن و ادامه دادن مسیرته !

 

 

انگیزشی کنکور 99

 

 

باور داشته باشید هر بار که شکست میخورید میتوانید بلند بشوید و به مسیرخودتان ادامه دهید تا زمانی که موفق نشدید هم توقف نکنید.اما همه این ها بستگی به تصمیم خودتان دارد که چقدر از توانایی هایتان استفاده می کنید  !

 

 

 

هنگامی که مصمم به انجام کاری شدید تمام درهای تردید را ببندید 

 

وقتی تصمیمی می گیرید که با انجام کاری زندگی خود را تغییر دهید باید بدانید که هیچ وقت نباید ناامید شوید یا در کاری که می کنید تردید کنید.تردید در کار هایتان بدین معنی است که به کار خود ایمان ندارید و این موجب شکست است. 

 

 

افرادی موفق می شوند که تصورات خود را در رویا به واقعیت در زندگی تبدیل کنند !

 

 

فیلم انگیزشی کنکور فارسی

 

 

شما زمانی موفق می شوید که تصورات درونی خود و رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید و بتوانید از داشته هایتان بهترین استفاده را بکنید.این چیزی است که شما واقعا به آن نیاز دارید.

 

 

ایمان داشته باشید که اگر هیچ وقت به دنبال موفقیت نروید ، آن هم به سمت شما نخواهد آمد !

 

وقتی به این ایمان داشته باشید که بدون تلاش نمیتوانید به موفقیت برسید ، تمام انرژی خود را روی ایجاد انگیزه و یادگیری مهارت متمرکز می کنید تا زندگی که خواهانش هستید را به دست بیاورید. 

 

غیرممکن واژه ای است که فقط در لغات انسان های احمق یافت می شود !

 

جملات انگیزشی کنکور انگلیسی

 

 

تا وقتی که باور داشته باشید چیزی غیرممکن نیست می توانید هر کاری را که در ذهنتان وجود دارد انجام دهید و تمامی محدودیت ها را کنار بزنید اما قبل از آن فقط باید این واژه احمقانه را از زندگیتان حذف کنید.

 

مشاوره کنکور حرفه ای با چاشنی انگیزه !

 

 

کسی که دارای عزم راسخ است می تواند جهان را مطابق میل خویش تغییر دهد !

 

باید برای ایجاد تغییراتی که همیشه در زندگی خود می خواستید اراده قوی داشته باشید و با استفاده از آن شروع کنید به بهتر کردن وضعیت زندگی خودتان و تمامی کسانی که برای شما مهم هستند.

 

تنها چیزی که شما را محدود می کند صدایی است که می گوید : تو نمی توانی موفق بشوی !

 

 

جملات انگیزشی کنکور اینستا

 

 

هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که قادر به انجام کاری نیستید.شما با تلاش مستمر می توانید هر کاری را انجام دهید و هر ایده ای را در زندگی خودتان عملی کنید اگر فقط به صدا های اطرافتان گوش ندهید و در مقابل نمی توانید ها مقاوم باشید.

 

 

بهترین جمله انگیزشی کنکور

 

موفقیت فرمول مشخصی دارد : یک درصد استعداد ، نود و نه درصد پشتکار !

 

 

جملات انگیزشی کوتاه

 

 

شما ممکن است سرشار از استعداد ها باشید اما اگر از آن ها استفاده نکنید فایده ای برای شما در زندگی ندارد.پشتکار مهم ترین قدرت هر انسان است و اگر بتوانید آن را در زندگی خودتان ایجاد کنید با وجود کمبود استعداد باز هم می توانید به چیز هایی که میخواهید برسید اما فقط برای این کار لازم است تلاش کنید و سرشار از انگیزه باشید.

 

کسی در زندگی اش موفق خواهد شد که فقط و فقط از خودش انتظار پیروزی داشته باشد !!

شما باید مسئولیت صد در صدی کار های خود را به عهده بگیرید.معنی این جمله این است که باید خودتان را سرشار از انگیزه ، دانش ، توانایی  و  شجاعت کنید تا فقط از خودتان انتظار برد داشته باشید و بتوانید در زندگی خود موفقیت دائمی داشته باشید.

 

یادتان باشد اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید آنها جلوی شما را خواهند گرفت 

 

شما باید عملا تمام جنبه های مثبت زندگی خود را تقویت کنید و تمام جنبه های منفی را از بین ببرید زیرا خطا ها و اشتباهات شما مانع بزرگی هستند که می توانند موفقیت شما را در خطر بیندازند.شما باید این اشتباهات را در زمینه کنکور خود هم به حداقل برسانید که بتوانید بازدهی بیشتری در زمینه کنکور داشته باشید.

 

عکس انگیزشی کنکور پزشکی

 

 

هر از گاهی که ما در مورد موفقیت و انگیزه کنکور صحبت می کنیم کسانی پیدا می شوند که می گویند همه چیز به بخت و اقبال بستگی دارد و سرنوشت انسان ها قابل تغییر نیست.شما باید بدانید که وقتی می خواهید موفق بشوید دیگر چیزی جلو دارتان نیست و تا هر کجا که بخواهید می توانید پیش بروید.

 

 تلاشی که با ناامیدی همراه باشد از همان ابتدا محکوم به فنا است !

 

می خواهم به شما بگویم که اگر تلاش می کنید و انرژی و انگیزه زیادی در زندگی دارید اما امیدی به پیروزی خود ندارید ، تلاش های شما همانند آب در هاون کوبیدن است.همانقدر حوصله سر بر و البته بی نتیجه.پس به یاد داشته باشید که چگونه تلاش می کنید.

 

موفقیت تنها انتخابی است که باید داشته باشید ، شکست عضوی از گزینه ها نیست !

 

 

فیلم سینمایی انگیزشی کنکور

 

 

وقتی شما در مسیر تغیر زندگی خود هستید چاره ای جز اینکه موفق بشوید ندارید و باید بدانید که حتی فکر به باختن هم نباید جزوی از افکار شما باشد.به موفقیت خود شک نکنید و خود را تحت فشار بگذارید تا زندگی تان رویایی شود.

 

 

موفقیت ادامه دائمی مسیر است نه به نقطه پایان رسیدن !

 

بهترین کاری که می توانید در زندگی خودتان انجام دهید این است که هرگز در مسیری که می روید تسلیم نشوید زیرا مسیری که می روید نقطه پایانی ندارد و باید بهترین خود را ارائه دهید تا بتوانید همواره در رشد باشید و به نوعی تزلزل ناپذیر باشید.

 

کیفیت زندگی شما رابطه مستقیم با کیفیت مدیریت زمان خود دارد ! 

 

در این مورد باید بدانید که چگونه می توانید زمان خود را ه بهترین شکل خود مدیریت کنید.همانطور که نسبت به این موضوع آگاهید زمان طلا است  و دور ریختن طلا دقیقا به این معنی است که فرد عقلش را از دست داده است.پس زمان را مدیریت کنید چرا که این مهم برای کنکور شما در هر رشته ای که باشید حائز اهمیت بسیاری است. 

 

به یاد داشته باشید که این جملات و عکس ها همه محرکی هستند تا شما را به سوی موفقیت بیشتر هدایت کنند و باعث این شوند که شما بتوانید سطح زندگی خود را به بالاترین سطح کیفی برسانید اما باید بدانید که همه این ها وقتی امکان پذیر است که شما گام اول را بردارید.

پس برای انجام این کار لحظه ای درنگ نکنید و خود را با زندگی جدیدی آشنا کنید.

 

برای داشتن انگیزه ای دائمی می توانید مقالات انگیزشی سایت ما را  مطالعه کنید و دچار تغییرات باورنکردنی ای در زندگی و انگیزه خود برای موفقیت در تحصیل شوید پس برای مطالعه مقاله  کلیک کنید.

 

 

pdf انگیزشی کنکور

 

اگر حس و حال و انگیزه درس خواندن برای کنکور ندارید و اصولا حس انگیزشی کنکورتان کم شده یا نابود شده پیشنهاد می کنیم از کتاب انگیزشی آموزشی ( نیترو کنکور ) استفاده کنید برای دسترسی به این کتاب اسم کتاب را داخل اینترنت جستجو کنید .

 

 

فول انگیزشی کنکور پزشکی

 

 

انگیزشی کنکور پزشکی 

 

برای رسیدن به این هدف باید حس و حال انگیزشی بالا برای خواندن کنکور داشته باشید تا بتوانید رشته پزشکی قبول شوید . این رشته جز پر طرفدارترین رشته های کنکور تجربی است که رقابت سنگینی بین داوطلبان کنکور برقرار است . برای اینکه انگیزه بالا برای کنکور و پزشکی داشته باشید باید دو فاکتور مهم را در نظر داشته باشید :

 

علاقه پیش نیاز انگیزه کنکور پزشکی:

 

گروه بزرگی از بچه های کنکور تجربی بدون دلیل قانع کننده هدف پزشکی کنکور را برای خود انتخاب کرده اند برای مثال :

 • انتخاب رشته پزشکی به دلیل درآمد بالا 
 • به دلیل کلاس بالا!
 • به دلیل رو کم کنی !
 • به دلیل فشار والدین
 • و...

همه موارد بالا می تواند به عنوان دلیل هم مطرح شود اما اصلا و ابدا در آینده بر مبنا و اساس این دلایل نمی توان زندگی لذت بخشی در رشته پزشکی داشت چراکه هر رشته ای سختی های خاص خودش را دارد و پزشکی هم به همین ترتیب است . 

 

استعداد و انگیزشی کنکور پزشکی

 

دانش آموزی می تواند با انگیزه به سمت هدف پزشکی حرکت کند که بداند واقعا استعداد و توانایی این رشته را دارد و می تواند از پس این رشته بربیاید.دوستان دقت داشته باشید ، به فرض که رشته پزشکی هم قبول شدید تازه آغاز داستان شما در دانشگاه و ترم اول شروع می شود و اگر واقعا استعداد این رشته را نداشته باشید هم به خودتان و هم به دیگران آسیب خواهید رساند . بعضا شاهد انتخاب رشته پزشکی به عنوان هدف کنکور  توسط دوستانی هستیم که در رشته های دیگری توانایی دارند ولی به زور می خواهند وارد پزشکی شوند !

 

دانش آموزی به بوی الکل حساسیت دارد و وقتی خون می بیند غش می کند و رشته پزشکی را به عنوان هدف کنکور انتخاب می کند !!!

 

هر دانش آموزی قطعا خودش بهتر از همه خودش را می شناسد و از نظر انگیزشی دانش آموزی می تواند انگیزه کنکور و درس خواندن را داشته باشد که بداند از پس رشته و هدف مورد نظر در آینده بر خواهد آمد. پس رشته متناسب خودتان را به عنوان هدف کنکور انتخاب کنید تا با انگیزه و پر انرژی درستان را بخوانید .

 

 

جملات انگیزشی کنکور

 

 

تاثیر جملات انگیزشی کنکور

 

جملات و متن انگیزشی کنکور و حتی فیلم و کلیپ های انگیزشی کنکور هر کدام دقیقا مثل دارو هستند . دارو قطعا برای درمان درد ساخته می شود اما باید بدانید که هر دارویی هم برای هر دردی مناسب نیست برای مثال نمی توان داروی بیمار قلبی را به عنوان دارو به بیمار گوارشی تجویز کرد ! 

 

دقیقا مشکل انگیزشی هم همین گونه است و هر مشکل انگیزشی جملات و نکات انگیزشی مخصوص و متناسبی می طلبد و به همین دلیل است که پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکلات انگیزشی خود از مشاور انگیزشی کمک بگیرید و خود درمانی نکنید !

 

 

جملات انگیزشی کنکور انگلیسی

 

در این بخش از مقاله تعدادی از جملات انگیزشی کنکور به زبان انگلیسی را خدمت حضورتان تقدیم میکنیم: 

 

 

جملات انگیزشی کنکور انگلیسی 1

 

 

 

 

 

پکیج انگیزشی کنکور

 

 

 

پکیج انگیزشی کنکور با 70% تخفیف  کلیک کنید 

 

 

 

 

 

 به این مطلب چند ستاره امتیاز میدهید؟ روی ستاره بزنید 

۵
از ۵
۴۱ مشارکت کننده
alireza.esmali گفت:
این عکس یوزپلنگه خیلی بی ربطه
  پشتیبان گفت:
  ممنون از نظرت
   alireza.esmali گفت:
   فداتشم
mahdiye frji گفت:
besyra mofid v amoznde
  پشتیبان گفت:
  با تشکر از نظر حضرتعالی
Dfhjurddfhjk گفت:
مطالب جالب و مفیدی بود .
Radin fighter گفت:
ممنونم بابت مطالب. من اگه بخوام مستقیم از خود اقای وحید ایمنی مشاوره کنکور بگیرم چیکار باید بکنم ؟ تا جایی که من متوجه شدم ایشون مشاوره انگیزشی میدن ؟یا مشاوره تخصصی کنکور هم خصوصی کار میکنن یا نه ؟
  پشتیبان گفت:
  با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از نظر لطفتون. بله استاد مشاوره تخصصی کنکور هم میدن منتهی بایستی یکسری هماهنگی ها برای رزرو تایم و... انجام بشه . میتونید با شماره 09357269639 از طریق واتساپ و یا 09356330240 تلگرام با ما در ارتباط باشید
سیمین گفت:
جملات و عکس نوشته های خوبی بود ممنون. امیدوارم همه بچه های کنکوری انگیزه برای درس و کنکور داشته باشن و موفق بشن . در ضمن یه سوال داشتم من چطور میتونم از استاد ایمنی مستقیم مشاوره انگیزشی کنکور بگیرم ؟ امکانش هست ؟
پشتیبان گفت:
سلام دوست عزیز
ممنون از نظر شما

بله شما میتونید با رزرو کردن تایم مشاوره با 09357269639 مستقیم از خود استاد ایمنی مشاوره بگیرید .

موفق باشید .
نازنین گفت:
مرسی خوب بود جملات انگیزشی خوبی بودن رشته من تجربی دوست دارم پزشکی قبول شم یعنی هدفم پزشکی دانشگاه تهران ولی رسیدن بهش سخته کارنامه های قبولی سال های گذشته رو میبینم یه کم امیدمو از دست میدم من تلاشمو میکنم ولی هر از گاهی کم میارم ب نظرتون چیکار کنم همیشه با انگیزه درس بخونم؟
  مشاور انگیزشی کنکور گفت:
  سلام دوست عزیز وقت شما بخیر و خوشی .
  در مورد سوالتون باید بگم که انگیزه در همه افراد روند سینوسی داره یعنی شبیه نمودار سینوس در ریاضیه تحت شرایطی بالا و مثبت تحت شرایطی صفر تحت شرایطی زیر صفر و دوباره صفر مثبت و... روند ثابت نداره . بهترین کاری که شما میتونید انجام بدید اینه همونطور که وقتی یه بیماری میاد واکسنشو بزنی دیگه اگر حتی با اون بیماری برخورد هم داشته باشی بیمار نمیشی . بایستی تکنیک های مدیریت انگیزه رو یاد بگیرید و واکسینه بشید از نظر انگیزشی به این ترتیب قطعا مشکل حل خواهد شد .
  جهت مشاوره انگیزشی و دریافت این تکنیک ها میتونید 09357269639 داخل شبکه های اجتماعی اقدام کنید .

  موفق باشید .
نگار گفت:
سلام ممنون واقعا جز جامع ترین ها برای انگیزشی کنکور سایتتون کلیپ و آهنگ و جملات انگیزشی عالیه من کنکور 1400 ام امیدوارم با کمک خدا و شما و البته تلاشم به هدفم پزشکی برسم
  مشاور انگیزشی کنکور گفت:
  سلام به شما دوست عزیز و پر انرژی . قطعا با این حس و انرژی مثبتی که دارید به هدفتون می رسید . و جالبه بدونید همین نگرش و انرژی مثبت از ایجاد کننده های حس انگیزشی برای موفقیت در کنکور. با آرزوی موفقیت در کنکور 1400 برای شما دوست پر انرژی
فاطمه گفت:
سلام ، واقعا ممنونم از سایت شما من وقتی اینارو میخونم بیشتر امیدوار میشم بیشتر از اینا بزارید همه مطالب خوب و عالی بود
خیلی خیلی هدفم رو دوست دارم و امیدوارم بهش میرسم ، اینو به هر کسی که پیاممو میخونه میگم شما هر کاری که دوست دارین میتونین انجام بدین برای انسان هیچ چیزی غیر ممکن نیست ، اگه پشتکار و تلاش و اراده و مهمترین هدف باشه میتونین ، بازم ممنون ، همه موفق شیم توکل به خدا
  مشاور گفت:
  با سلام خدمت شما خیلی ممنون از نظر انگیزشی تون فوق العاده عالی و پر انرژی بود براتون آرزوی موفقیت در کنکور و تمام مراحل زندگی داریم