جملات انگیزشی (عکس نوشته) +فیلم

 جملات انگیزشی (عکس نوشته) +فیلم 

 

جملات انگیزشی کنکور2

 

 

جملات انگیزشی-عکس نوشته-صوت.mp3

 بیل گیتس موسس شرکت مایکروسافت

 • آنچه یک رهبر و یک پیرو را از هم جدا می کند"خلاقیت و ابتکار" می باشد!

متن انگیزشی کنکور2

 

دوستان این خلاقیت و ابتکار شما است که تعیین می کند که شما رئیس کار خود باشید و یا زیردست یک رئیس!پس با خلاق بودن و ابتکارتان مسیر زندگی خود را تغییر داده و سرنوشت عالی برای خود رقم بزنید.

 

آلبرت انیشتن: فیزیک دان نظری آلمانی

 • فرد خردمند از روبه شدن با یک مسئله فرار می کند،اما یک فرد باهوش آنرا حل می کند.

عکس انگیزشی کنکور 3

 

عزیزان!در هیچ امری شما نباید از روبه رو شدن با مشکلات و مسائل فرار کنید!چه در عرصه زندگی و چه در تحصیل و شغل خود!پس باید با مشکلات روبه رو شوید و با تدبیر عالی آن را حل کنید و گرنه صورت مسئله را پاک کردن،گره از کار شما را باز نمی کند!

 

چارلز داروین: زیست شناس و زمین شناس انگلیسی

 • این قوی ترین یا باهوش ترین گونه ها نیستند که بقا می یابند بلکه موجودی باقی می ماند که بیشتر از همه با "تغییر" سازگار است.

جملات انگیزشی کنکور 8

 

دانش اندوختگان عزیز!در هر عرصه ای از زندگی اعم از تحصیل،شغل و زندگی روزمره،حواستان باشد کسی که به تغییرات اطرافش سازگارتر باشد زندگی برایش بهتر پیش می رود.سازگاری با تغییر ها به منظور تسلیم شدن در برابر مشکلات نیست!شما با شرایط به وجود آمده به بهترین نحو رو به رو شوید و آن را برای خود حل و فصل کنید وگرنه انکار و فرار و ناسازگاری با شرایط زندگی سودی برایتان ندارد!

 

توماس ادیسون: مهندس،مخترع و کارآفرین آمریکایی

 • من برای افرادی که تنها یک ایده دارند ولی برای اجرای آن گام بر میدارند احترام بیشتری قائل هستم تا نسبت به کسی که هزاران ایده دارد ولی هیچ گامی بر نمی دارند

پوستر انگیزشی کنکور

 

دوستان بهتر است زمانی که برنامه ریزی می کنید برنامه ی خوب و متناسب را انجام دهید و همان را نیز اجرا کنید.عمل کردن به برنامه متوسط بهتر از عمل نکردن به برنامه فوق العاده است!

 

استیون هاوکینگ: فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس و نویسندهٔ انگلیسی،دچار بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک

به ستاره های بالای سرتان نگاه کنید نه به پایین و محدودیت هایتان!زندگی هرچقدر هم که سخت باشد همیشه کاری وجود دارد که بتوانی انجام دهید و در آن موفق باشی تنها چیزی که مهم است اینکه تسلیم نشوی!

پوستر انگیزشی کنکور 5

 

عزیزان!سنگ های سر راه خود را بردارید و محدودیت ها شما را محدود نکند.مهم این  است که انگیزه تان بالا باشد تا به نتیجه عالی خود برسید!جهت خواندن مقاله راجع به انگیزه کنکور،انگیزه مطالعه کلیک کنید.

 

 

 فیلم جملات انگیزشی (انگیزشی کنکور) 

 

 

 

استیو جابز:مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل

 • افرادی که بقدری دیوانه هستند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند معمولا کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند.

تصاویر انگیزشی کنکور

 

از آرزوهای بزرگ خود نترسید!تلاش کنید تا به آنها برسید و دنیایتان را تغییر دهید!برای خواندن نکات موفق شدن در کنکور کلیک کنید.

 

وارن بافت:سرمایه‌گذار، اقتصاددان، مدیر اجرایی و نیکوکار آمریکایی

همیشه می دانستم که می خواهم ثروتمند باشم؛یک لحظه هم به خواسته خودم شک نکردم!

پوستر انگیزشی کنکور2

 

خود را باور داشته باشید.باور داشته باشید که می توانید سخترین کارها را نیز می توانید انجام دهید.این گونه واقعا به آن خواسته خود می رسید!

 

میگل د سروانتس:رمان‌نویس، شاعر، نقاش و نمایشنامه‌نویس اسپانیایی

 • هیچ وقت درخواست چیزی را نکن که خودت قدرت بدست آوردنش را داری!

 

پوستر فول انگیزشی کنکور

 

قوی باشید و تلاش کنید خواسته هایتان را برآورده کنید و نیازمند کسی نباشید.

مارتین لوترکینگ:رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار

 • اگر نمی توانید پرواز کنید،بدوید.اگر نمی توانید بدوید،راه بروید.اگر نمی توانید راه بروید،سینه خیز بروید.هرکاری که انجام می دهید،باید رو به جلو باشید.

 

عکس نوشته انگیزشی کنکور 2

 

عزیزان!حتی در بدترین شرایط نیز ایست نکنید و متوقف نشوید!اگر حوصله ندارید که ده ساعت بخوانید هشت ساعت بخوانید!نه،پنج ساعت بخوانید!ولی بخوانید هرچقدر هم که کم است مطالعه کنید.روبه جلو باشید تا پیشرفت کنید و ساعت مطالعه کنکورتان کاهش نیابد.

 

 • آفتاب به گیاهی می تابد که سر از خاک بیرون آورده باشد!

 

تصاویر فوق انگیزشی کنکور

 

شما باید تلاش کنید و پشتکار داشته باشید تا هم خوشبختی نصیبتان شودو هم لطف جنان حق شامل حالتان شود.

 

 • مکث کن،نفس بکش،اگر باید گریه کنی؛این کار را بکن!ولی هیچوقت ناامید نشو به راهت ادامه بده!

 

مشاوره-انگیزشی-کنکور-جملات-انگیزشی-12

 

دوستان اگر ناراحت هستید ناامید شدید و نیازمندید که گریه کنید،این کار را انجام دهید هرکاری که می خواهید انجام دهید ولی متوقف نشوید رقبای شما منتظرتان نمی مانند.برخیزید!

 

 • هیچوقت اجازه نده کسی بهت بگه تو نمی تونی!!

​​​​​​​

مشاوره-انگیزشی-کنکور-جملات-انگیزشی-13

 

قوی باشید و به کسی اجازه ندهید که شما را ناامید کند و به شما بگوید که شما نمی توانید.شما می توانید سخت ترین آروزهایتان را نیز برآورده کنید.

 

 • قبول کن که پیروزی به معنی هرگز زمین خوردن نیست بلکه به معنی بلد شدن و ادامه دادن مسیرته !

​​​​​​​

تصویر انگیزشی کنکور 3

 

باور داشته باشید هر بار که شکست میخورید میتوانید بلند بشوید و به مسیرخودتان ادامه دهید تا زمانی که موفق نشدید هم توقف نکنید.اما همه این ها بستگی به تصمیم خودتان دارد که چقدر از توانایی هایتان استفاده می کنید  !

 

 • هنگامی که مصمم به انجام کاری شدید تمام درهای تردید را ببندید 

 

انگیزه گرفتن با جملات انگیزشی

 

وقتی تصمیمی می گیرید که با انجام کاری زندگی خود را تغییر دهید باید بدانید که هیچ وقت نباید ناامید شوید یا در کاری که می کنید تردید کنید.تردید در کار هایتان بدین معنی است که به کار خود ایمان ندارید و این موجب شکست است. 

 

 • افرادی موفق می شوند که تصورات خود را در رویا به واقعیت در زندگی تبدیل کنند !

 

گرفتن و نگه داشتن انگیزه

 

شما زمانی موفق می شوید که تصورات درونی خود و رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید و بتوانید از داشته هایتان بهترین استفاده را بکنید.این چیزی است که شما واقعا به آن نیاز دارید.

 

 • ایمان داشته باشید که اگر هیچ وقت به دنبال موفقیت نروید ، آن هم به سمت شما نخواهد آمد !

​​​​​​​

مشاوره انگیزشی کنکور

 

وقتی به این ایمان داشته باشید که بدون تلاش نمیتوانید به موفقیت برسید ، تمام انرژی خود را روی ایجاد انگیزه و یادگیری مهارت متمرکز می کنید تا زندگی که خواهانش هستید را به دست بیاورید. 

 

 • غیرممکن واژه ای است که فقط در لغات انسان های احمق یافت می شود !

​​​​​​​

تصویر و جمله فوق انگیزشی کنکور

 

تا وقتی که باور داشته باشید چیزی غیرممکن نیست می توانید هر کاری را که در ذهنتان وجود دارد انجام دهید و تمامی محدودیت ها را کنار بزنید اما قبل از آن فقط باید این واژه احمقانه را از زندگیتان حذف کنید.

 

 • کسی که دارای عزم راسخ است می تواند جهان را مطابق میل خویش تغییر دهد !

 

جملاتی برای انگیزه گرفتن

 

باید برای ایجاد تغییراتی که همیشه در زندگی خود می خواستید اراده قوی داشته باشید و با استفاده از آن شروع کنید به بهتر کردن وضعیت زندگی خودتان و تمامی کسانی که برای شما مهم هستند.

 

 • تنها چیزی که شما را محدود می کند صدایی است که می گوید : تو نمی توانی موفق بشوی !

 

عکس نوشته و متن انگیزشی کنکور3

 

هیچ کس نمی تواند به شما بگوید که قادر به انجام کاری نیستید.شما با تلاش مستمر می توانید هر کاری را انجام دهید و هر ایده ای را در زندگی خودتان عملی کنید اگر فقط به صدا های اطرافتان گوش ندهید و در مقابل نمی توانید ها مقاوم باشید.

 

 • موفقیت فرمول مشخصی دارد : یک درصد استعداد ، نود و نه درصد پشتکار !

 

تصاویر و جملات فول انگیزشی کنکور

 

شما ممکن است سرشار از استعداد ها باشید اما اگر از آن ها استفاده نکنید فایده ای برای شما در زندگی ندارد.پشتکار مهم ترین قدرت هر انسان است و اگر بتوانید آن را در زندگی خودتان ایجاد کنید با وجود کمبود استعداد باز هم می توانید به چیز هایی که میخواهید برسید اما فقط برای این کار لازم است تلاش کنید و سرشار از انگیزه باشید.

 

 • کسی در زندگی اش موفق خواهد شد که فقط و فقط از خودش انتظار پیروزی داشته باشد !!

 

متن و جملات انگیزشی کنکور 12

 

شما باید مسئولیت صد در صدی کار های خود را به عهده بگیرید.معنی این جمله این است که باید خودتان را سرشار از انگیزه ، دانش ، توانایی  و  شجاعت کنید تا فقط از خودتان انتظار برد داشته باشید و بتوانید در زندگی خود موفقیت دائمی داشته باشید.

 

 • یادتان باشد اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید آنها جلوی شما را خواهند گرفت 

 

عکس نوشته فول انگیزشی کنکور25

 

 

شما باید عملا تمام جنبه های مثبت زندگی خود را تقویت کنید و تمام جنبه های منفی را از بین ببرید زیرا خطا ها و اشتباهات شما مانع بزرگی هستند که می توانند موفقیت شما را در خطر بیندازند.شما باید این اشتباهات را در زمینه کنکور خود هم به حداقل برسانید که بتوانید بازدهی بیشتری در زمینه کنکور داشته باشید.

 

 

عکس نوشته های انگیزشی22

 

هر از گاهی که ما در مورد موفقیت و انگیزه کنکور صحبت می کنیم کسانی پیدا می شوند که می گویند همه چیز به بخت و اقبال بستگی دارد و سرنوشت انسان ها قابل تغییر نیست.شما باید بدانید که وقتی می خواهید موفق بشوید دیگر چیزی جلو دارتان نیست و تا هر کجا که بخواهید می توانید پیش بروید.

 

 •  تلاشی که با ناامیدی همراه باشد از همان ابتدا محکوم به فنا است !

 

عکس ها و جملات انگیزشی

 

می خواهم به شما بگویم که اگر تلاش می کنید و انرژی و انگیزه زیادی در زندگی دارید اما امیدی به پیروزی خود ندارید ، تلاش های شما همانند آب در هاون کوبیدن است.همانقدر حوصله سر بر و البته بی نتیجه.پس به یاد داشته باشید که چگونه تلاش می کنید.

 

 • موفقیت تنها انتخابی است که باید داشته باشید ، شکست عضوی از گزینه ها نیست !

 

عکس انگیزشی کنکور عجیب

 

وقتی شما در مسیر تغیر زندگی خود هستید چاره ای جز اینکه موفق بشوید ندارید و باید بدانید که حتی فکر به باختن هم نباید جزوی از افکار شما باشد.به موفقیت خود شک نکنید و خود را تحت فشار بگذارید تا زندگی تان رویایی شود.

 

 • موفقیت ادامه دائمی مسیر است نه به نقطه پایان رسیدن !

 

فول انگیزشی کنکور 14

 

بهترین کاری که می توانید در زندگی خودتان انجام دهید این است که هرگز در مسیری که می روید تسلیم نشوید زیرا مسیری که می روید نقطه پایانی ندارد و باید بهترین خود را ارائه دهید تا بتوانید همواره در رشد باشید و به نوعی تزلزل ناپذیر باشید.

 

 • کیفیت زندگی شما رابطه مستقیم با کیفیت مدیریت زمان خود دارد ! 

 

جملات انگیزشی کنکور10

 

در این مورد باید بدانید که چگونه می توانید زمان خود را ه بهترین شکل خود مدیریت کنید.همانطور که نسبت به این موضوع آگاهید زمان طلا است  و دور ریختن طلا دقیقا به این معنی است که فرد عقلش را از دست داده است.پس زمان را مدیریت کنید چرا که این مهم برای کنکور شما در هر رشته ای که باشید حائز اهمیت بسیاری است. 

 

به یاد داشته باشید که این جملات و عکس ها همه محرکی هستند تا شما را به سوی موفقیت بیشتر هدایت کنند و باعث این شوند که شما بتوانید سطح زندگی خود را به بالاترین سطح کیفی برسانید اما باید بدانید که همه این ها وقتی امکان پذیر است که شما گام اول را بردارید.

پس برای انجام این کار لحظه ای درنگ نکنید و خود را با زندگی جدیدی آشنا کنید.

 

برای داشتن انگیزه ای دائمی می توانید مقالات انگیزشی سایت ما را  مطالعه کنید و دچار تغییرات باورنکردنی ای در زندگی و انگیزه خود برای موفقیت در تحصیل شوید پس برای مطالعه مقاله  کلیک کنید.

 

 

اگر حس و حال درس را ندارید به  دوپینگ انگیزشی کنکور  مراجعه کنید.

alireza.esmali گفت:
این عکس یوزپلنگه خیلی بی ربطه
  پشتیبان گفت:
  ممنون از نظرت
   alireza.esmali گفت:
   فداتشم
mahdiye frji گفت:
besyra mofid v amoznde
  پشتیبان گفت:
  با تشکر از نظر حضرتعالی
Dfhjurddfhjk گفت:
مطالب جالب و مفیدی بود .
Radin fighter گفت:
ممنونم بابت مطالب. من اگه بخوام مستقیم از خود اقای وحید ایمنی مشاوره کنکور بگیرم چیکار باید بکنم ؟ تا جایی که من متوجه شدم ایشون مشاوره انگیزشی میدن ؟یا مشاوره تخصصی کنکور هم خصوصی کار میکنن یا نه ؟
  پشتیبان گفت:
  با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از نظر لطفتون. بله استاد مشاوره تخصصی کنکور هم میدن منتهی بایستی یکسری هماهنگی ها برای رزرو تایم و... انجام بشه . میتونید با شماره 09357269639 از طریق واتساپ و یا 09356330240 تلگرام با ما در ارتباط باشید
دریافت رایگان کتاب نیترو کنکور
آموزش رایگان انگیزشی کنکور
عشق و عاشقی کنکور
دوپینگ انگیزشی کنکور14